0 oy
857 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Çamaşırları takıyordum kızımda oyuncak kutusundaki,oyuncaklarla oynuyordu erkek kardeşim yanındaki her çamaşırı aşmadan bi bakıyordum sürekli son bitane kala tam takarken bi kutleme oldu kafamı çevirdim bi,baktım kızım boydan boya uzanmış yatıyor üstünde oyuncak kutusunun kapağı çok agladixneyse sakinlestirdim sonra yürütece bindirdim eline de salatalık verdim unutsun düştüğünü,diye birden gözleri kapanır gibi oldu sonra kafası düşmeye başladı hemen seslendim kafasını kaldırıp bakmadı bile sonra kucağıma aldım titremeye başladı ağlaya ağlaya eşimi aradım geldi hem doktora götürdük en yakın acile kafasına baktı yara varmı diye bide kağıt verdi elime bunlardan biri olursa 24 saat içinde hemen hastaneye götür kâğıtta uyku hali diyor kafa düşmesi gözlerin kapanması uyku hali olmuyormu anlattım ama bastanmi saldı anlamadım şimdi iyi kızım çok şükür 3 saat uyuyamadım şimdi uyutuyorum yıkadım da eşimde o duruma ne dedi dedi bende hiç bisey demedi dedim oda ne yapcağını şaşırdı şimdi sürekli konturol atında tutuyorum davranışlarında farklı bisey varmı diye 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ayy Allah korumuş. Oluyor maalesef anlık düşüveriyorlar. Ne kadar dikkat etsende :ermm:

(1,219 puan) tarafından
Aynen helak olduk ikimizde çok şükür iyi
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Nasıl yatıs vermedi anlamadim 24 saat müşade altinda kalmasi ve uyumamasi lazim
(1,219 puan) tarafından
Bende anlamadım hiç bisey demedi sadece kâğıtta yazanlar olursa hemen çocuk hastanesi aciline götür dedi
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Cok gecmis olsun cnm bisey olmamistir insallah korkma gözün ustunde olsun korkmustur belkide ondan olmustur farkli bisey hissedersen hemen götürürsun
(1,219 puan) tarafından
Bilemedim işte öyle baygınlık geçirir gibi olunca çok korktum 10 dakika geçmeden  göturdum zaten ama hiç bisey yapmadılar eliyle konturol etti baktı falan okadar bide bi kağıt verdi gönderdi
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim benim rabbim korumus yavurunu insallh birdaha boyle uzucu bisey yasamazsin
(1,219 puan) tarafından
Amin inşallah cnm nekadar dikkat etsemde bi şekilde bisey oluyor hiç bukadar büyük olmamıştı
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım RABBİM beterinden korusun dikkatli olmaya çalış ama ne kadarda dikkat edersek yinede bazen kaza olabiliyo RABBİM bebişlerimizi korusun
(1,219 puan) tarafından
Amin cnm ne yaptıkları belli olmuyor bi anda arkamı donmemle odalarda oluyor emekliyor ve yürümek icon ellerini bırakıyor bu yüzden oldu birazda galba
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım rabbim korusun inşallah çok dikkat et cnm takip et sürekli 
(1,219 puan) tarafından
Saol cnm Takipteyim cnm sürekli tam yürümeye çalışma zamanı kasla göz arası ne yaptığı belli olmuyor
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bence 1gece hastanede kalsa daha iyi olurdu..bu gece gozunuz uzerinde olsun inşallah hic bir şey olmaz
(1,219 puan) tarafından
Inşallah cnm iyi şuan allah şükür ter giden bi durum yok bana gorede kalsa iyiydi ama gönderdi doktor
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Canım benim Kızım da kötü düşmüştü kafası morarmisti. Hemen hastaneye götürdük. Tomografi çektiler kan aldılar

Çok şükür bişey çıkmadi. Eğer kafadan darbe aldıysa mutlaka tekrar götür. Çok geçmiş olsun canım 
(1,219 puan) tarafından
Şuan iyi cnm normal herşey ters bisey olursa hemen gitcem götürünce ceviriyorlar biseyi yok deyip
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Cok gecmıs olsun nasıl sımdı bebek 
(1,219 puan) tarafından
Çok şükür iyi cnm
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Canım  havale geçirmiş yalnis anlamadıysam  benim abimin kızı 6 aylıkken geçirmişti aynıydı belirtiler  kafası düştü  titredi gözleri kaymıştı sonra uyur gibi oldu kısa sire sonra kendine geldi. Bizde ızmirde ege üni ye götürdük  onlar da bu tarz şeyleri baştan savıyorlar sonra bidaha olmaz deyip gönderdiler. 3 ay sonra bi daha oldu. Bu sefer başka bi doktor baktı havale olduğunu söyledi. Bi ilaç kullandı şimdi geçirmiyo  ama doktor 7 yaşına kadar bazı çocuklar geçirebilir demiş. Ailenizde  hiç geçiren var mı onuda aratr  bizim amcamzi  geçirmiş. Senin ki farkıda olabilir bilmiyorm  ama görünce söylemek istedim korkma. Bidaha olmaz da olursa yüzünü yika hemen poposunu  sık.
(1,219 puan) tarafından
Cnm su zamana kadar hiç olmadı benim çocuğum yemek yerken bile uyku moduna geçmiyor 10 aylık bende öyle görünce korktum eşimi aradım hemen
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Geçmiş olsun <3

(1,219 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm gözden ayırmaya gelmiyorlar rabbim korusun tüm cocuklarimizi
(1,219 puan) tarafından
Saol cnm âmin  Aynen cnm 1 dakika içinde oldu ne olduysa cnm
0 oy
(523 puan) tarafından
tomografi neden çekmediler yazık günah değil mi ya öyle sorumsuzca yollamak da ne keşke Baska Bi yere götürseydiniz inşallah iyi olur kuzucuk
(1,219 puan) tarafından
Cnm burası öyle özellerde çocuk doktoru yok oyuzden onlarda kabul etmiyor
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Geçmiş olsun allah beterinden saklasin 
(1,219 puan) tarafından
Saol cnm âmin
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım Rabbim evlatlarimizi korusun
(1,219 puan) tarafından
Saol cnm âmin