0 oy
777 göst.
Diğer kategorisinde (4,136 puan) tarafından
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ görümce kaynınįn cocugunu?

41 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yani severim ama bebeğim doğduktan sonra sanki hiç sevmiyormus gibi oldu gözüm bı onu görüyor
(4,136 puan) tarafından
Ayyycanim benim dogrudur sana bagişlasin Allah♡♡♡
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Benim ilk evladım gibi görümcemin çocuğu coook severim ❤️
(4,136 puan) tarafından
Ayy öyle oluyo dogrudur♡♡♡
(258 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(174 puan) tarafından
Birini çok severim ama digerine anne babasından dolayı hiç yaklaşmam. 
0 oy
(13,146 puan) tarafından

Çok  seviyorum görümcemin kızı :)

0 oy
tarafından
İki yeğeni var severim 
0 oy
tarafından
Tabi çok severim hemde kendim yemem onları yediririm hemde çok kez onlar yesinler diye ben aç kaldım 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Çok severdim birgün kucağıma aldım seni çok seviyorum dedim küçük çocuk bana '' bende çok seviyorum ama annem babam seni sevmeme izin vermiyor demez mi '' o gün bugün dür ilgi göstermem.. 
0 oy
(489 puan) tarafından
esimin ikizi var bebeğimi gorunce yuzune bakmıyor eltim de ayni şekilde  çocuğun bi ihtiyacı var mi diye arayip sormazlar . Hamileliğim de ikisi de arayip hayirli olsun bile demedi.  Ne de lohusaligjmda birsey yapıp getirdiler arayip sordular . Gorustukce de fark ediyorum resmen çocuğun yüzüne bakmıyor esimin ikizi. Ben sanmam onlarin bebegi olsa oyle yapmazdım ya alırdım gönderirdim yapardım verirdim bebego severdim . Ne bilim 
(4,136 puan) tarafından
Ohaaaaa niye öyle diyolar yaa
(489 puan) tarafından
8 senelik evliler bebekleri olmuyor sanirim kıskançlık yapıyorlar.  Ama Allah var yukarıda ben hic nispet yapmadım boyle iğrenç birsey zaten yapmam . Resim bile koyamadım bi sure hocbirs yere kız üzülmesin diye. Yapmadığım halde gotmis kaynanama bana nispet yaoiyor demis . Kaynanam da benim icin hayatta öyle şey yapmaz kız her namazında size dua ediyor sen bunu biliyor musun demiş sonra çevirmiş kıvırmis hani tamam belki o yapmıyor ama bana öyle geliyor demiş.  Kendisi çocuğumun yuzune bakıp alip sevmiyor söylediği lafa bak . Hala da dua ediyorum nasip etsin onlarada diye
0 oy
(783 puan) tarafından
Yok ki seveyim 
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Görümcemin kizlarini cok seviyorum ben :)
0 oy
(119,577 puan) tarafından

Şuan yok olsa bilemedim.simdi :silly:

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Severim tabi niye sevmeyim ki, kimin oldugu onemli mi? Cocul sonucta
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kaynım görümcem falan yok ama çocukları severim :D

0 oy
(590 puan) tarafından
Valla onceden cok cocuk sevmezdim ay canim derdim uzaktan simdi cocugum olunca nerde cocuk gorsem yapisiyom esim zaten cocuk delisi onun icinde farketmiyor :)
0 oy
tarafından
Gorumcenin kızı var 20 yaşına girick aramızda 3 4 yaş var çok da severm kanka gibiyizdir canım benim ya :) 
0 oy
(16,127 puan) tarafından
Hepsi birbirinden saygısız yaa. Sevesim gelmiyor. Görsen bacak kadar boyları var ama dilleri de bi o kadar var 
0 oy
(95 puan) tarafından
Evet çok severim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bebeleride kendileri gibi cadaloz  valla 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Severim yani.         
0 oy
(343 puan) tarafından
Kesinlikle sevmiyorum eltimin 2 tane oğlu var hiç kanım kaynamiyor oyuzdende hiç sevmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 235 göst.
0 oy
70 cevap 709 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,133 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,324 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 272 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu