0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar iyi günler benim karşı komsum var sürekli ağız ariyo bende sessiz biriyim anlamadan dinlemeden herkesin hakkında yorum yapiyo binamızda başka hamile var sürekli hazır yiyo ediyo midesi bulansa hazırda yiyemez diye çoğu kişinin hakkında boyle benim diğer oturdugum yerde arkadaşım vardı yasak olmasına rağmen işyerinde namazını kilardi diyorum arkadaşın erkek mi kızmi diyo gülerek ya çıldırıcam telefonunda kontörü olmadığı zamn kaynanamı arasana bisey dicem diyo arıyom konu bitiyo başlıyo telefonumu karıştırmaya ben de merakı neyse baksın diye ellemedim 1 kac kere artık biktim nefret geldi yani bi ara konuşmadım gitmiş lafta elçisine ağlamış benimle konusmuyo diye ben konsumasam bile kapımı çalıyo bende hep küçüklükten beri beni dövseler bisey diyemem ama artık sabredemiuorim napmam lazım yardım edin

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Söyle komşuları bana yollayın yoluyum ağzını yüzünü ") 
(136 puan) tarafından
Kuzum ya her konustugumzda ağlıyorum şuanda bile sinirlerim bozuldu yazarken hamile hamile delirtiyo beni daha oturali bir sene olmadi ben kimseyi üzmek istemem ama.herkes öyle değil
tarafından
Okadar tavrını koy acikcada şöyle onun lafını bana getirip benimkini onada mi goturuyon de muhattapda olmaz öyle ihsanla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açık açık konuş Bn sevmiyorum böyle şeyleri Bna kimsenin hakkında laf yapma de sonra birisi duyar laf yapıldığını seni de kötü bilirler 
(136 puan) tarafından
Zatn biliyo sessiz biri olduğumu o dedi ben demedim dese ben kalırım öyle yani haklisin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Açma kapını.        
(136 puan) tarafından
Eltisine arattiriyo agliyomus ben konuşmuyom diye inanmıyorum ama beni uzerken aglamiyo
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Irtibatini keseceksin canım. 
(7,118 puan) tarafından
Birsey istediğinde hayır diyerek ise başlayabilirsin. Mesela telefonunu karıştırmasina izin verme sakin . Öyle birşeye yeltenince bana ait birşeye bakamazsin de. Ya da ver bakayım derse ne münasebet de.oyleleri arsız olur.
(136 puan) tarafından
Evet bide canım herşeyi kötü yere çekiyo ya hakkımda iftira atar diye korkuyom
(7,118 puan) tarafından
Işte o yüzden uzak dur kuzum. Sonuçta kan bağın yok , ekmeğin asinda ondan gelmiyor. Emin ol öylelerinin yokluğu daha hayırlı. Terslemekten sakin çekinme.  Herkes haddini yerini yurdunu bilsin.  Milletin açığını arayacagina kendi hayatına baksin.
(136 puan) tarafından
Gerçekten öyle canım zatn açık arayanların çoğu kendi açığı olan kisilermis
(7,118 puan) tarafından
Sen dediğim gibi yap canım.
0 oy
(10,874 puan) tarafından
O sadece bir komsu ne munasabet telefonuna bakacak azarlıyor ver su salagı
(136 puan) tarafından
Canım ah keşke öyle bisey yapabilsen
(10,874 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın aaa. Komsum bir kere dedi bana onu ayakkabınız yoktu nereye gittiniz dedi gülerek anneme hesap vermiyorum ben dedim bir daha duymadım agzından
(136 puan) tarafından
Keşke bende senin gibi olabilsem canım kendimi üzüyorum bidakine deyim diyom demiyorum
(10,874 puan) tarafından
Demelisin olur mu boyle canım.
(136 puan) tarafından
Denicem canım
0 oy
tarafından
Iyi sabırlısın gene ağzına laf vermemeye bak sen 
(136 puan) tarafından
Valla haklisin canım ya eşimle bazen önemli konular oluyo ailevi olsun onları okudumuyke diye aklıma geldi kafayı yemek üzereyim kalbimde kötülük yokki benim takip duruyom
tarafından
Otururduğum yerdede var bu tarz kişiler ben canım isterse selam veririm gelip gitmelerini istemediğim için samimi olmuyorum telefonunu eline verince kitle gerekirse konturum yok faturamı ödeyemedimde kendin yazmışsın ben çok sessizim diye arkandan bir şeyler duyup üzülme verme telefonunu eline
(136 puan) tarafından
Bidaha vermiyom canım versemde kitliyom bu seferde parmağımı tutmuş ekran kilidini açmaya calisiyo ya
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Biz karşımızdakini kirmadigimiz zaman hep kendimiz kırılıyoruz açık bi şekilde söyle canım benim de öyle bi arkdaş vardı kızlarımız aynı sınıfta bir iki defa kahve içtik baktım her lafın altında bisey arıyor herşeyi soruyor muhabbeti kestim geçenlerde eşim çocukları okuldan aldı 4 çocuktu akrabaninkiyle beraber onun tabiki kızı vardı araba küçük diye eşimde almamış aramış beni diyi eşin ikisinide alsaydı arabanın belimi kirilacakti ne kadar araba küçük dediysemde yok niye almadı diyo araba da bizim değil di zaten yakalansa ceza yazardı aldım sildim numarasını hiç uğraşamam böyle insanlarla zaten muhabbetini sevmemmistim bana da bahane oldu ,,:)))) 
(136 puan) tarafından
Valla bende bahane arıyom keşke o bisey çıkarsa benden çıkmasa canım
(1,287 puan) tarafından
Inanki bekleme kendini üzersin  artık konuşmayalım de bitsin gitsin
(136 puan) tarafından
Bencede Ben dusunuyum nasıl diyim diye bi bahaneyle konuşmamak daha iyi olcak bana
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Laf etriginde bizi ilgilendirm3z herkesin kendi hayati de, telefonu kurcaladiginda al elinden sertce telefonu, isin bittiyse alayim de. En iyisi hic acma kapini boylelerine
(136 puan) tarafından
Bencede canım haklisin rabbim onu bildiği gibi yapsin
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Benim karşı komşu da öyleydi evine gitmeyi kestim o da gelmedi ama seninki gelir sen de kapıyı açma seni görünce sorunca bahane bul isim var hastayım vs anlar en sonunda keser ayagini
(136 puan) tarafından
Inşallah canım benden uzak olsun cehenneme yakın işte stresliyim diye çıktım daha beterine denk geldim
0 oy
tarafından
Alakayi kes o kadinla dedikoducu insandan hayir gelmez asla
(136 puan) tarafından
Kesinlikle oyle
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Konuşma bu kadar basit.Kapiyi da acma eltisi de ararsa konuşmak istemiyorum de zor bir şey değil sonucta
(136 puan) tarafından
Haklisiniz en doğrusu bu galiba
0 oy
tarafından

Bizim yan komşumuz da aynı böyle bide kaynanamın kankisiydi ay her ota şeye karışır dı sonra bisey bahane oldu bi kablo yüzün den ka ga ettik konusmuyo kaynanam şimdi bende kurtulmuş oldum :D açma kapını isim var filan de eşim evde de

(136 puan) tarafından
Oh iyi olmuş valla
0 oy
(119,229 puan) tarafından
Kiz tlf niye baktiriyon bu devirde kimseye güven olmaz civik bi kadin  bellikiya numarayi alsa kocana falan  yazsa oylelerinden şer gelur uzak dur
(136 puan) tarafından
Öyle bisey yapmaz canım bence ama açık bulmaya çalışabilir eşimle benim özelimi ben eşime ne olursa mesajdan yazarım oda bana bunları okuduysa diye kafama takılıyo
(119,229 puan) tarafından
Okumustur kesin bacim keske vermeseydin
(136 puan) tarafından
Off ozamn aklıma gelmedi keşke vermeseydim ya
0 oy
tarafından
Yüz verme muhatap olma 
(136 puan) tarafından
Öyle yapcam canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 371 göst.