0 oy
980 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından

Eşimle zaten 3 haftadırlı bir soğukluk vardı aramızda ailesinden dolayı gidip 1 gün kaldığım için hamile olmasan bosardim seni demişti . Dün mesaj attım cevap vermedi Instagram da geziyormus sonra uyumuş bende sabah beni mutlaka ara konuşalım artık yeter yazdım sabah aradı. Neden böyle yaptığını sordum. Sorun bendeymis ailemin doldurusuna geliyormusum. Annem iki gün önce aradı eşinin ağrıları var üzme onu bugün burnu kanadı dedi aslında ben konuş dedim. Hamile sabret doğumdan sonra al karını git dedi. Kapattı. Ailesi için beni 3-4 gün boyunca arayıp sormadı bile benimde sabrım taştı. Senin annen şöyle senin ailen böyle diye kötülemeye başladı. Yeter bırak şu aileleri dedim. Biz evliyiz dedim. Yok devam etmeye başladı. Sonra yeter dedim bune aileler için evliysek boşanalım dedim. Kapattı babam geldi ağrım vardı ağlıyordum ne oldu dedi babam eşimi aradi esir mi aldın sen bunu geldiği günden beri arayıp sormuyorsun dedi bağırdı çağırdı doğuma gelme ben kızımın arkasındayım dedi kapattı. O da bana bundan sonra ne olacaksa olsun diye mesaj attı. İkiz hamileyim yaptığına bak. Bugün annesi gile gidip konusacaktim babam bırakmadı anlamazlar halinden diye. Hamile hamile yaptığına bak neymiş annesi gilde 1 gün kalmışım çok agirlastim oturup kalkamıyorum rahat edemiyorum ne yapım ya :( ben bu yükün altından nasil kalkacam uzun oldu ama dertleşmek istedim hakkınızı helal edin.. içim içimi yiyor ne yapacağımı bilmiyorum ya 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allah kocana akil versin baban arkandaysa arama bidaha o adami anasinin akliyla hareket eden adamdan hayir gelmez siktiret rabbim yardim eder
(32 puan) tarafından
Arkamda da 2 çocukla ne yere sigarim ne göğe nasıl yüzlerine bakarım ben :(
(14,017 puan) tarafından
Yüzlerine bakamayacak ne var bacım? Çocukların babası nikahlı kocan değil mi sonuçta utanacak ne yaptın? Evlenmek haksa bosanmakta hak.
tarafından
Ne yaptinda yuzlerine bakamayacakmissin asil onlar bakamasin kimsenin yuzune hamile kadina bu hayati reva goruyolar anan baban arkanda ne guzel
tarafından
Oyle dusunme baban istemese dermiydi kocana gelme diye bak dag gibi arkanda sukur sen dik dur
(32 puan) tarafından
Çok şükür Allah razı olsun onlardan zaten
-Reklam-
+1 oy
(4,397 puan) tarafından
Erkekler isin icinden çıkamayinca topu hoop anamiza babamiza atarlar klasik erkek iste 

1 gun kalmissin iste insan nerede rahat ederse orada kalir kimse kusura bakmasin kendi senin annenin babanin evinde kac gun kalmis

Baban arkanda dağ gibi durmus helal olsun asla taviz verme ya kendine çekidüzen versin yada sen gerekeni yap 

Cocuk olunca sıkıntı bitecek zannetme bu seferde torunlarini bizimkiler daha az goruyor sizinkiler daha fazla görüyor diye sapir sacma sebeplerle huzursuzluk dahada cogalacak 

Eger o adam duzelmezse sende eve doñme..
(349 puan) tarafından
++++++
0 oy
(238 puan) tarafından
Adamın ailesinin haberi var mı bu durumdan
(32 puan) tarafından
İllaki vardır anlatmıştır en azından bugünkü olanları sabah aradı görümcemin kocası gelecekmisin diye öğleden sonra geleceğim dedim babamda gitme laftan anlamaz onlar dedi gitmedim kimse arayıp sormadı bile.. eşim illaki anlatmıştır babamın arayıp konuştuğunu falan
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım benim ya rabbim yardımcın olsun. Bence hiç arama arasa da açma msjinada cvb verme ciddiyetini anlaşın. Üzerine düşme kuzum kaçan kovalanır burak o seni kovalasın o zaman bak nasıl yanına geliyor niye açmıyorsun yazmıyorsun diye. O zaman da yüzyüze konuşursunuz herşeyi söylersin derdini güzel güzel anlatırsın ciddiyetini gösterirsin bu şekilde olacaksa boşanalım bu son dersin. Burnunu sürt ama canım hemen ulaşamasın sana merak etsin biraz. Hiç bise paylaşma sosyal medyadanda meraklansin... dua edeceğim sana rabbim hep senin bebeklerinin yanında olsun  canım benim. Sagsaglim kucağına alırsın inşallah.
(32 puan) tarafından
Allah senden binlerce kez razı olsun... Ben doğum için gelmistim geldiğimime geleceğime pişman etti bırakıp gittiği günden beri aynı. Doğum için haber vereceğim doğuma gelecekti.. ama ulasmiyacak yazsa da cevap vermeyeceğim. Umarım hatasını anlar... Yoksa kaldiramam ben bu yükü
(337 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım benim. Anlar anlar hiç üzülme stres yapma arama kendi arasın gelsin doğumunun ne zaman olduğunu bilmiyormu doğacak olan çocuk tek senin deil onunda çocuğu illaki merak edecek sürünsün biraz doğum yaptimi yapmadımı diye meraklansin hiç ulaşamasın sana emin ol gelir.
0 oy
(907 puan) tarafından
Babani dinlemen iyi olmus, belliki esinin gotunu fazla kaldirmissin oz guven tavan yapmis adamda, ne olacak bafisinca ? Sana daha kotu davranacak ailenin kolesiymissin gibi davranacak sana, surekli hata arayacak, adam sanki bahane ariyor bos yere uzulme su hayatta sana deger vermeyen kimseninde pesine dusme bak ne dedin babam arkanda diye o kadar sanslisin ki ! Burda ailesi bir gun sahip ciksa mutluluktan aglayacak cok kadin var, yalnizliktan pis kocalarinin kahrini ceken, dik dur kardesim belliki o seni baya baya cantada keklik olarak gormus ayaklarinin uzerinde dur bebeklerine sahip cik, oda kopek gibi sen burnunu kaldirdikca pesinde kosacak ama bu sekilde surekli pesine kosarsan daha cok aglarsin
(907 puan) tarafından
Acitacak tabi ki canim, senide bu guclu olacaksin, ama bugun acitacak yarin ise hic bir sey hissetmeyeceksin, sunu diyeceksin niye bu salaga bu kadar yuz vermisim keske yapmasaydim..
(907 puan) tarafından
***** diyorum esine cunki ikiz evladi i tasiyan bir anneyi aglatacak kadar cani oldugu icin,bazi erkekler evlenmemeli annede anne ablada ablada diyenleri onlarin koynunda birakmali sap gibi dolasmalilar ortalikta erkek musfetteleri ! Cok kizdim ya sana yaptigina !!
(32 puan) tarafından
İnşallah kuzum Allah razı olsun.. zaten ben üzüldükce onların hareket etmesiyle kendimi toparlıyor um Allah büyük kimsenin yanına kalmaz
(907 puan) tarafından
Ettigini illaki cekecek canim, bugun sana yarin ona...sabret bir daha telefonuna cikma mesajina cevap verme ayagina gelmese zaten emek vermeye degmez
(32 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım öyle yapacağım
0 oy
(337 puan) tarafından
Üzülme karnında iki can tasiyorsun esinede diyecek laf bulamıyorum Allah hidayet versin inşallah baban arkandaysa sert çıkış yaptıysa biraz adam olur  inşallah ha baktin olmuyor bu cumleden nefret ediyorum ama evlenmek haksa bosanmakta haktır bu dünyaya bir defa geliyor insan hayatını başkalara ona buna bağlı yaşama doğuma odaklan 
(32 puan) tarafından
Sabrediyorum sadece Şubat 19 a gün verdi doktor. Doğumu bekliyorum canımı yakan sırf ailesi için kendi ailesini silip atması.. amin inşallah Rabbim Hidayet nasip eder inşallah
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Kuzum sen yavrulaeini düşün baban dağ gibi arkanda biliyorum düşünme demek dile kolay ama ailen senin arkanda.olduktan sonra kendi bilir cnm 

İki gün sonra doğumda sü.ne.pe gibi gelir merak etme ailesinin gönlünü egliyo şimdi vay be ne erkeksin burnunu surt dedirtmek için yapiyo muhtemelen o ailesi de gazliyo sabırlı ol  keser döner sap döner gün gelir hesap döner kuzucuklari i düşün o mini mini ellerini gözlerinin önüne getir inan takmaya degmez
(32 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum kuzum dik durmaya çalışıyorum
(2,469 puan) tarafından
Allah vekilin olsn cnm♥️
(32 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(285 puan) tarafından
Rabbim yardımciniz olsun öncelikle zor bir dönemden geçiyorsunuz ama yine de fevri davranmayın. Ailelerin doldurusuna gelmeyin. Eşinizin yanınızda olması gerekiyor bu zor zamanınızda ama onun kulaginada neler fisildaniyor sizin hakkınızda onuda düşünün.benim eşimi ailesi bir güzel doldururdu doldururdu salardi benim üstüme bende haklı olduğum için altta kalmazsın bana da bişey diyemezdi arada kalırdı.  
(32 puan) tarafından
Ben onu çok seviyorum zaten burnumda tütüyor çok özledim ama her zaman bu şekilde yapıyor çok zoruma gitti hem hamile olmam hemde hiç arayıp sormamasi çocukları merak etmemesi o yüzden biraz da uzattım
(285 puan) tarafından
Cok mantıklı alın karşınıza güzel güzel konuşun . Bunun dışında bı probleminiz yoksa boşanmayı düşünmeyin bile .
(32 puan) tarafından
Yok şükür olmaz inşallah tez zamanda da biter bı daha olmaz inşallah Allah razı olsun dinlemeniz bile rahatlattı beni
(285 puan) tarafından
Biz doğum sonrası o kadar büyük sıkıntılar yaşadık ki . Keşke tek sorunumuz benim ailemdede kal demesi olsaydı :) doğum sonrası lohusa psikolojisiyle daha cok desteğe ihtiyacınız olacak bebekleriniz ikiz birde bakımı zor erkekler babaliga cok zor geç alisiyorlar . Biz bir lohusa isek onlar bazen duble lohusa olabiliyorlar. Uyanık olmak lazım sıkıntıların geçici olduğunu düşünüp rahatlamak lazım
(285 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dua edelim birbirimize inşallah
0 oy
(48,491 puan) tarafından
Sanki ailesnin yaninda on gun kalsan ne olacak bide.orda.kalma.stresi olacaksin ne bos dusunuyo bu erkekler
(32 puan) tarafından
Geçen gittim 1 gün kaldığım gün önümdeki yemek alındı.. eşime söyledim onun huyu bu hemen yanlış anlama dedi. Sonra hafta sonu kaynanamın doğumgünüidi aradım gelecem ama iğnem var vurulmam lazım gelme kızım baban ise gidiyor seni iğneye kim götürecek dedi. Buraya geldiğim günden beri bı kere arayıp da gelecek misin bize seni alalım demediler.. böyle olunca benimde gidesim gelmiyor ama tek gelin olunca gitmemi bekliyorlarmisss
0 oy
(4,397 puan) tarafından
Erkekler isin icinden çıkamayinco topu hoop anamiza babamiza atarlar klasik erkek iste 

1 gun kalmissin iste insan nerede rahat ederse orada kalir kimse kusura bakmasin kendi senin annenin babanin evinde kac gun kalmis

Baban arkanda dağ gibi durmus helal olsun asla taviz verme ya kendine çekidüzen versin yada sen gerekeni yap 

Cocuk olunca sıkıntı bitecek zannetme bu seferde torunlarini bizimkiler daha az goruyor sizinkiler daha fazla görüyor diye sapir sacma sebeplerle huzursuzluk dahada cogalacak 

Eger o adam duzelmezse sende eve doñme..
(32 puan) tarafından
Zaten başka çarem yok iki hafta hiç bir şekilde bana ulasamiyacak 3 hafta kaldi doğuma doğuma gelince de yanıma o zaman oturup adam akıllı konuşacağım ama aileme yük olmak istemiyorum. Nasıl sigarim şimdi bile kendi ailemde bile rahat edemiyorum geldigime geleceğime bin pişman oldum ama mecburdum
(4,397 puan) tarafından
Niye oyle düşünüyorsun ailen birsey mi diyor
(32 puan) tarafından
Yok Allah razı olsun  arkamdalar ama ne bilim benim zoruma gidiyor
(4,397 puan) tarafından
Zoruna gidecek hicbirsey yok sen nasil evlatlarıysan torunlarida evlatlari birak o kocan olacak adamin zoruna gitsin
0 oy
(1 puan) tarafından
Olan çocuklara oluyor benimde esim bizi terketti aldatılıyorum galiba bende çok doldum derdimi kimseye anlatamıyorum bizden ayri yatiyordu eve gec geliyordu telefonunu vermiyordu cebinde cinsel icerikli biseyler buldum yine ses etmedim ama artik yeter bende canim dedim 11 aylik oglumla kaldik suan annemlerdeyim ise girip ogluma guzel bi gelecek vermek istiyorum bugun de babam aradi esimi yanlislikla actilar telefonu bi cocuk sesi kadin sesi esim bisyler saykliyodu ve anladimki esim olacak kisi bizi baskalari ugruna terketti kendi evladini birakti baskasinin cocugunu sahiplendi diyorum ve kafayi yiyorum nasil yapar diye uzulen sadece biz kadinlar takma sende canim seviyorsa zaten gitmez 
(32 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Rabbim size ve çocuğunuza çok güzel ömür hayat nasip etsin. Üzerlerinde yanına bırakmasın ki bırakmaz... Erkeğim diye ortada geziyorlar kara.ktersizler ya nefret ediyorum böyle insanlardan.  Çok zor şu hayatta kadın olmak. Zaten kadınlar erkeklerin hayatında sadece zevk uğruna var. Yazık. Allah'ından bulsunlar çok sinirlendim.  Umarım gerçekten seviyordur . Ve çocukları kucağına alınca kendine gelir. Hayirlisiysa tekrardan eski düzenimize geçeriz yoksa ayakta dimdik duracağız başka çaremiz yok çocuklar için ...
(1 puan) tarafından
Tek duam mutlu olmasinlar beni çok üzdü oglumu babasiz büyutmek de cok zor olacak benim icin ama basaracagm pismanda olacak geri donecek bu seferde ben olmayacagm inşallah senin esin cocuklarini kucagina alinca sadece siz olursunuz hayatnizda karisan cok olunca o evlilk ayakta kalmiyor malesf benim esimin tarafi herseye karisiyodu annesi babasi kucukken asrilmis babannesi ve dedesi buyutmus esimi halalari yonetiyor resmen babasiylada konusmuyor
(32 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun asla pişman olmayın Rabbim size de bı kolaylık verir o mazlumu asla yalnız bırakmaz... Umarım inşallah çocukları görünce hatasının farkına varır ne diyim Allah'tan başka birşey istemiyorum. Evlenince aileler bı tarafta kalmalı artık ya zaten kendisi bı aile kuruyor. Kendi aklıyla hareket etmeyen insanlardan nefret ediyorum ....
(1 puan) tarafından
Aynen öyle canım bizi baskalari icn terk ettiyse asla pisman olmam mahkemeyide uzatmadan acacgm insallh uzatmanin bi manasi yok zaten eve gelmiyor telfnlarima bkmiyor mesgule atiyor niye ariyosun hala hayrdr diye de mesaj atyor.esini biraz alttan al canim ustune fazla gitme oda blki bunlamdadr bilemessinki neler hissetgni guzel sozler yaz babasi seni ozledi vb gibi belki birazda olsa yumsar
(32 puan) tarafından
Öyle eşin hiç gereği yok.. bence de en yakın zaman da ac kuzum.. onu da denedim bak ben senin yanındayım bir sorun varsa bana anlat ben senin esinim diye çok konuştum ama işte damarıma basınca bir süre sonra dayanamıyorum onun alttan alması lazım diyorum sonra tartışma büyüyor
0 oy
(12,747 puan) tarafından
Canım akıl vermek haddime değil ama hamilesin üstelik ikiz senin üzerine titremesi lazım eşinin şu an ama şu durumda bile ailem onların düşüncesi diyorsa bu iş çok yanlış yerlere gidiyor biraz burnunu sürttür anlasin değerini 
(12,747 puan) tarafından
Erkekler kendileri analarının peşinden koşuyorlar eşleri de onların peşinden koşsunlar istiyorlar benim eşim ailesi bize geldiğinde evde ne bulsa önlerine yığar ağızlarına tıkar yesinler diye ben doğum yaptım geldim evde yemek yok kayinvalidem gelmiş ne pişireyim diye  bana soruyor eşimden de ne doğumda ne loğusalıkta özel bir ilgi görmedim annem geldi bizde kaldı anneme de öyle bir ilgi görmedim şimdi ne ailesine ne kendisine ilgi göstermiyorum aldım çocuğumu kucağıma çekildim kenara
(32 puan) tarafından
İşte şunu anlamiyorlar zaten bizler aile oluyoruz ne bu evlendiktek sonra analarina düşme durumu.. bende annemle eşim işteyken konuşayım sürekli konuşuyor oluyorum kendisi hergun arar göze gözükmek ne istiyorlar anlamıyorum...
(12,747 puan) tarafından
Benim eşim vardiyalı çalışıyor annemler genelde eşim evde iken alamazlar beni ben eşimin hem kahvaltıda hem akşam sofrasında onlarla konuştuğunu biliyorum sürekli soruyor ne yiyorsunuz şöyle pişirsin öyle pişirsin gorumcemle de sürekli whatsapta bıt bıt ötüyor bir ara şüphelendim acaba başkasi ile mi konuşuyor diye kontrol ettim düşün telefonunu her gün mutlaka görüntülü konuşurlar sevgili iken bile beni aramazdi bu kadar gorumcem sevgili yapsın ya da evlensin de kesilsin şu telefonların ardı arkası diye bekliyorum
(32 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah su erkeklere de akıl fikir versin ne diyeyim .. hamile halimle beni üzdüğü sebebe bak. Ne diyim ki Allah görüyor
(12,747 puan) tarafından
Rabbim evlatlarını sana bağışlasın canım sağlıkla al kucağına kendini boş yere strese sokma onları kucağına aldıktan sonra onun dışında her şeyin önemsiz olduğunu düşüneceksin Rabbim eşine akıl fikir versin
0 oy
(343 puan) tarafından
Evlendikten sonra aileler isin içine giriyorsa evlilik yürümuyor zaten benim esimde oyle hep kendi tarafini düşünür eder çok zor bir durum
(32 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun Allah eslerimize hidayet versin. Ailelik duygusunu bizim için versin zor ki Ne zor bir durum
(343 puan) tarafından
Aminnn  çok zor bir durum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Baban arkandaysa dönme sakın ne *** yerse yesn 
(32 puan) tarafından
Çok şükür arkamda kendini ezdirme ben arkandayım diyor. Elhamdülillah ama iki bebekle baba evinde yapamam Allah büyük bir yol gösterir elbet
(7,768 puan) tarafından
Neden yapamayasn o adamdan koca olmaz
0 oy
(85 puan) tarafından
Çok sinirleniyorum böyle şeylere ya ne anlayışsız insanlar off canım bebekler doğunca belki o da yumuşar biraz en azından bi silkelenir sana tavsiyem artık sizde anne baba sayılırsınız kendinizin bi aile olduğunuzu ve büyüdüğünüzün farkına varın kimse annesinden vazgeçmez kimse babasından vazgeçmez senin anan söyle diyince senin anan şunları şunları yaptı diyince kimse haklısın ben anamı sildim demez anneye babaya mesafe koymakta çözüm değil önceliğiniz kendi yuvanız olsun siz olun bunu eşine bi şekilde hatırlat Allah eşine akıl fikir versin 
(32 puan) tarafından
Bir insan baba olunca da düzelmezse hayatta düzelmez ve bende boşanan kadar daha çok post açarım bu gidişle...
(85 puan) tarafından
Bu kadının durumu sıkıntı evet adamın durumu da ortada hiç tanımadığın bir insana yuva yık demek bu kadar kolay mı hayır senin benim burda kavga etmemiz kadına bi çare değil ki boşanmakta çözüm değil iki gün sonra o bebeler baba diycek anasının gözü yine yaşlı yolda bi çocuk baba diycek bu kadının gözü yine yaşlı ha bu adam nasıl baba çocuklatıyla hiç ilgilenmiyor demiş nikahında ha bu adam nasıl baba çocuklarıyla hiç ilgilenmiyor diyecek babaocağında
(32 puan) tarafından
Her türlü çıkmaz yani
(7,791 puan) tarafından
Boşan demedim zaten baba olmadan sütü bozuk olan baba olunca kadın bana muhtaç diye daha cok bozuluyo bu da gercek.
Mutlu annem olacaksa babasiz olmayi tercih ederdim bu arada. Hakkinizda hayırlısı olsun
(32 puan) tarafından
Amin hayırlısı inşallah
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım sen burdaki insanlara sorarak evlenmedin burdaki insanların boşa gitsin demeleri hiç doğru değil böyle şeylerin etkisi altında kalma sen sadece içimi dökmek için burda derdini paylaştın bir yuva ve bebekler baban arkandaymıl ne güzel boşanma olucaksa zamanı fark etmez baban hep arkanda Allah yardımcın olsun 
(85 puan) tarafından
Zor bir durum gerçekten eşinde kadir kıymet bilen biri değil bebeklerin için ayrı üzüldüm senin için ayrı üzüldüm
(32 puan) tarafından
Evet öyle 5 yaşındaki çocuk aklı yok vicdan merhamet hiç yokmuş gorememisim hangi günahımın bedeli diye sorgular oldum :(
(85 puan) tarafından
:( deme öyle bazı erkekler malesef öyle köprüyü gecene kadar derler ya hiç özünü belli etmiyor suç sende değil ki
(32 puan) tarafından
Evet evlenene kadar benim için günlerce uykusuz kaldı çok kiskancti defalarca ayrılmak istedim ağladı kendini parçaladı hergun hediyeler güzel güzel sözler sürekli aramalar. Şimdi hiç birini görmüyorum onu geçtim adam çocukları için bile hastanede bile kalmadı Allah'ım kurtarsın tez zamanda bir çıkış kapısı nasıp etsin :(
(85 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya canım vallahi Allah sana güç versin gönül ferahlığı versin benim babamda böyleymiş annem on yıl dayananilmiş en sonunda boşanmışlar ben baya küçüktüm onlar boşandığında dedem kabıl etmedi bizi piçlerin bu eve giremez demişti Allah yattığı yerde hakkından gelsin şimdi babamdan boşanmak annemi bir nebze ferahlatsada üç kardeştik biz bize üzüntüsünden kanser olacaktı nerdeyse  her türlü çok zor canım Allah kocanı ıslah etsin
0 oy
tarafından
Hayırlısı ne ise o olsun ama ne olursa olsun insanın arkasında dağ gibi duran bir babasi olması bambaşka helal olsun babaniza
(32 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan canım babam onlarda arkamda olmasa bir umudum olmazdı herkess nasip olsun böyle bir aile
tarafından
Eşin yüzünden bir yanın ne kadar kırık olursa olsun baban senin destekcinken diğer tarafın kırık tarafından çok daha güçlüdür. Ben senin postunu okuyunca hem senin için üzüldüm hem kendim için benim babam hayatımda kural koyan sert otorite olan birinden başka biri değil 26 yaşındayım karnım agrisa söyleyemem o da söyletmez zaten herkesin yarası bambaşka
(32 puan) tarafından
İnan babam evlenen kadar öyle bir adamdı ve daha beter döven söven beddualar eden çok ağır küfürler eden biriydi ölse daha iyi derdim. Çok şükür düzeldi Rabbime bin şükür. Şimdi aşkım aşkım der. Herşeye Rağmen Rabbim başımdan eksik etmesin onu
0 oy
(101 puan) tarafından
Baban yanında kocan için üzülmeyi bırak. Bu durumda senin yanımda değilse ailesini dinliyosa hep ole devam eder. 
(32 puan) tarafından
Hep öyle olacak sanırım. Bir insan 7 de neyse 70 de de o olur baba olsun düzelir. Falan inancım kalmadı
(101 puan) tarafından
Arama hiç bence ailen yanında
0 oy
(795 puan) tarafından
Ya allah sonumuzu hayır etsin inşallah valla insanlarda merhamet diye bisey kalmamışım bu dokunmatik telefonları ureteninde sosyal medyayı ureteninde ........ Allah belâlarını versin valla hep oralara takılıyorlar ne çocukları ne eşleri akılarına gelmiyo çok üzücü bi durum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
0 oy
9 cevap 433 göst.
0 oy
12 cevap 149 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 341 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (871 puan) tarafından soruldu

378,192 soru