0 oy
1,185 göst.
Aile kategorisinde (1,146 puan) tarafından
Daha perşembe  sezeryan oldum biliyorsunuz okdar zor geçirdim ki halada  ağrım  var goguslerim yara  içinde o halimle  emzirmeye  çalışıyorum eve geldigim günden  beri ev dolu  misafir  kimse  anlayışlı değil. Üstüne  kaynanam ablama oğlum ona sabrediyor oğlum  çok mutsuz demis neler neler ilk günden  beri kadın benimle  uğraşıyor ağlamaktan harab  oldum hergün geliyor annemler  sanki hizmetcisi  iş buyuruyor çocuğu direk elimden  alıyor önüne koyuyor  eşime  heo şikayet  ediyor herseyi  ablama sen misafirsin  ben kaliciyim  dio neler neler esimde beni karıştırmayın ben karışmıyorum  diyor annesi burnumdan  getirdi resmen. Ablamda  onalr sevmese neden çocuk yapsın gayet anlasiyorlar demiş  hep oğluma benziyor sana benzemiyordaha neler neler ne istiyor  benden çok aşırı  kiskanc eşim doğumda ağladı  die bana sarılıp ona bile kızdı düşünün 

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Klasik kiskanc kaynana modeli. Bu tipler dogum olunca daha da kudurup ne yapacaklarini sasiriyorlar. Esin halletsin. Sen munkunse tika kulaklarini canim. Bak sor su platformda lohusalikta bos kinusmayan insanla karsilasmayan var mi. Hayirli olsun anneligin. Tadini cikar <3

tarafından
Benim ikinci dogumda sadece annem ve esim vardi yanimda oh mis gibiydi. Bebegim uc bucuk aylik olunca memelekete gitmis olucam haziranin sonunda. Ben psikolojik anlamda kendimi iyi hissrtmis olcam o zamana kadar :)
(1,146 puan) tarafından
Haklısın  ama.gerçekten başını yicek yani zateb psikolojik olarak çöküş yaşadım birde beni bezdirmeye  çalışıyor. Esimle aramızda  çok şükür  bişey  olmadı  hiçbir zaman esimle  gülsem bile suratıni aasiyor
-Reklam-
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Kafayi yemis olmali kaynanan ben annenin yerinde olsam kalkipta elimi hic hirseye surmem amaa iste isin icinde sen varsin kiyamiyo tabi amaa kaynanan da gercektenn yussuz ve bencil bence
(1,146 puan) tarafından
Annem ağladı  ben gitcem  dedi bende eğer. Git  birdaha  gelme deidm.annem bizim  için sus  konuşma görmezden  gel dmeis annmë  ben doğumdayken  kızın zorla oğluma  verdirip  özelde  doğurdu demiş neler duysaniz  cildirirsiniz
(6,812 puan) tarafından
Alla alla nerde istersem orda dogururum ona neymis
(507 puan) tarafından
Ayyyy ne kadar ayıp zorla oğluma verip özelde dogurdu
0 oy
tarafından
Dengesiz bi kadın  ya ağlar tabi evladı gelmiş dünyaya  ne var bunda 
(1,146 puan) tarafından
Esimle çok kıskanıyor  bizi çok hemde
tarafından
Allah yardımcın  olsun  canım
0 oy
(2,181 puan) tarafından
oglunu mu paylasamiyo dicem de madem kiskanicaksin niye evlendirdin oglunu yani.. amaan bu kaynanalara akil sir ermiyo burda devreye girip isleri duzeltecek olan tek kisi esin aslinda sen ne diyebilirsin ki.. Allah sabir versin bizlere valla bunlari okudukca dogum sonrasindan daha cok korkar oldum 
0 oy
(328 puan) tarafından

ne kadar kiskancmis gicik kaynana bosver canim bence hic takmayin siz yine bildiginizi yapin eşini kendi tarafina cek oda ne yapiyorsa yapsin kudursun pis kaynana:angry:

(1,146 puan) tarafından
Kiskancligini  kabuk ediyor  zaten sanki oğlu  dogurmus gibi davranıyor birde gelde  cildirma çiçek  yaptırmış eşim  herşeye notlar  yazmış almış hastane  dolabına koyuyor soldurdu.
0 oy
(536 puan) tarafından

Nasıl insanlar var ya :angry: sinir oldum gercekten

(1,146 puan) tarafından
Beni çıldırtak yapıyor  işte
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Böyle durumlara süperwoman olup uçasım var ha 
(1,146 puan) tarafından
Valla  zindan  ediyor bu lahusa
(507 puan) tarafından
Süpermen banada bu el at biliyorsun durumumu
(6,136 puan) tarafından
Eltini mi yolayım:D
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Allah sabır versin öncelikle..elde değil ama takmasan iyi olur yoksa sütün azalır olan sana ve bebeğe olur. Yaran için hametan kullanmani öneririm çok zor bi agri. Bazı şeyleri değiştiremiyoruZ Allah hidayet versin kayinvalidene 
0 oy
tarafından
Tut kolundan at dışarı lohusa kadına yapılır mu bu ? Ablan kalsin senle kaynanan gtsn 

Eşine soyle sutume etki eder annenin bu halleri o yüzden şöyle gtsn de 

Kıskanç karı 
(1,146 puan) tarafından
Bu hiç bir şey değil düşün
(507 puan) tarafından
Kiyamam ya kuzum seni çok iyi anlıyorum . Ah bu kaynanalardan cektigimiz
tarafından
Eşinle konuş canım
0 oy
tarafından
Ya sabırrr. Canım sezeryanlı halinle kimseyle ugraşma hatta yapabiliyosan.kaynananı evine gönder. Ablan falan yanındaysa bi müddet o şekil idare edebilirain. Ve misafire gelince doktor bebek mikrop kapabilir. Kimseyi eve almayın dedi de 
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canim ya asla taviz verme boyle kaynana yuzunden yuvam yikildi benim hep sutugum icin kendini yipratirsin bi yerden sonrada pes edersin simdiden koy mesafe madem esin karismiyo bunada karismasin
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ayni benim kaynana o yokmus gibi davranacaksin benimki bana amrliyatli halimle niye ki is yapmıyorum diye gidip her yeri doldurmus laflarla glrip bana kadinsan cocugunu yika yik bilmem ne diyodu simdi de ben yikiyorum baya oldu gelip ben yikym biraz diye rica ediyo bu defa ben yok diyorum bana boyle böyle diyodun bak kadin oldum oglumu kendim yikiyorum gerk yok dedm alındı gitti ahahah hic umrumda değil esim cicek alir yok herseye paraniz var buna yok esim is yaptirmazdi bana gidip ona sen simartiyosun onu yok bilmem ne diyodu esim bile soyluo annemin ağzı durmuyo cevap verme ona hosuna gidiyo diyo bende oyle yapiyorum kendi kendine biseyler söyleyip catliyo
(1,146 puan) tarafından
Ah ah bu heo kiskancti bacim
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ben cogu kaynananın manyak oldugunu düşünüyorum.. Baska bir acıklaması yok
0 oy
tarafından
Kaynanami anlatmissin  birebir . ALLAH SABIR VERSİN BACIM
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Canım hıc takılma agzına geleni soyle 
(1,146 puan) tarafından
Yordu  4 günde  benu ya ne kini  varmış  bana ya  doğuma  giderken  kapı pencere  çarptı hep
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Eee sen nasıl sessiz kalabiliyorsun cevabını versene kocamı uzsem böyle mutlu olmazdik De. Çocuğumu veriri msiin emziricem gazı var rahatsiz de elinden al hangi hakla annenin yanından alıyor anneden izin alınmadan istediğin kadar kaynana olsun. Sende cevap ver yok siz nasılsaniz o da benim canımdan kanimdan oda misafir deseydin ya ayyy ben her laf sokmasına cevabını yapıştırırdim bir daha versin de görsun böylelerini tutup bogasim var.
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ay kuzum be ne ağlıyorsun madem kocan adam gibi ortada durup karışmıyor ağzının payını ver kaynana ki bir daha herşeye burnunu sokamasın valla yolasim geldi kadını 
(1,146 puan) tarafından
Her gün akşam yemeği annemler hazırlıyor misafirler ağırlıyor akşam 9 10 dedimi geliyor gece 1 de gidiyor ailece geliyorlar birde bugün kavga ettim senden başka karışan yok yeter dedim gelmiş benim annemler önünde oglumda annenlere aynısını yapsin ozaman dio.  Bende herseye kocami karıştirip durma dedim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yazık ne dim Allah akıl fikir versin böylelerine bunun öbür dünyası da var 
(1,146 puan) tarafından
Her gün ağlamaktan yoruldum ne laftan ne sözden anlıyorlar çocuğun bacaklarını ayırıyor kollarını sallıyor kafası kopacak gbi tutuyor gitti altını değiştirdim kan gelmiş
(2,479 puan) tarafından
Bişey olmuş mu hastaneye götürdün mü?
0 oy
tarafından
Allah onalrda akıl fikir sana da sabir versin canım takmamaya çalış duyma görme bende ikinci doğumumda kayinvalidem baya garip hal ve hareketler içine girdi eşim yanıma diz çöküp sana canlı cicekmi alayim yapaymi dedi kaynanam hemen çiçekle işi ne ne gerek var alma dedi ;) esim gitti hem canlı hem yapay çiçek aldı geldi buna benzer daha bir dünya şey iste yalnız değilsin merak etme 
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ailen gelmiş ya çatlamis o aldırma canım ağlama bildigim kadariyla senin esinle bi sorunun yoktu dimi  neden sorun varmış gibi yansıtıyor ailene
(1,146 puan) tarafından
Sorunum yok çok şükür eşim çok iyi bir insan Allah razı olsun kadın kiskaniyor beni evlendigimden beri böyle gidiyor elaleme ınsallah melisi aldatır melise haktır oğlum onu aldatsa diyomus iyice kudurdu çocuk olunca azarladim bende bugün geliyor gitmiyor gece 1 e kadar çocuğu hoplatiyor  ya nasıl ağlıyor Kıyamam altını bir açtım kan gelmiş nasik sinirlendim varya

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 437 göst.
0 oy
17 cevap 677 göst.
22 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Yunus emre (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 52 göst.
7 saat önce Diğer kategorisinde Dndaydnl (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.

378,252 soru