0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Hadi söyleyin bakalim

22 Cevaplar

0 oy
(15,595 puan) tarafından
Totomu kaldıracak halim yok midemi bozmuşum
(790 puan) tarafından
Gecms olsun canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benin günüm ama ne yemek yapayım bulamadım hala ;l 
0 oy
tarafından

Gözlerimi açamıyorum.  Yatak odası na gidiyorum uyuyorum. Televizyon karsisina geciyorum uyuyorum

0 oy
(5,557 puan) tarafından
Başladın yavaştan temizlemeye ama benim koca hala yatiyor.  Daha kahvaltı yapmadik. Üstten temizlicem ne yapım.  Belki annemler gelir bide
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Dün yaptım kurtuldum bugn yok :)) 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Benimmm ☺️ kahvaltı yaptık topladık supurduk şimdi sıra diğer odalarda
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Bu hafta 5 kez temizlik yaptım oğlum batırdı diye o yüzden dâhâ yapmam vallahi:D

Etrafı toplayacağım o kadar bunaldım elektirik süpürgesi ile al yerleri sil toz al yeter dâhâ:D
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Eşim işe gitti bende kızımın karnını doyurup işe giricem:)
0 oy
tarafından
Bize hergün temizlik günü hergün tertemiz ettiğimiz için evi günde 1 saat temizlik yapmak yeterli oluyor şimdide bütün işleri bitirdim oturuyorum 
(295 puan) tarafından
Çocukla onu nasıl yapiyon canım ya ben temizliymiyorum bana bi tüyo ver evimin her zaman temiz olması için ne yapmaliyim
tarafından
Hergün yaptığımız için sıkıtnı olmuyor ekstra olarak görümcemin 2 çocuğuda gün içerisinde bizde kalıyor dağlıyor ediliyor ama dediğim gibi hergün yapıldığı için aman aman iş olmuyor  mesela bugün silip yarın silmeyim yok hergün süpürür sileriz evi toz hergün alırız
(295 puan) tarafından
Nasıl yetişiyor işte
tarafından
Kayınvalidem ile birlikte yaşıyorum beraber yapıyoruz ben süpürüyorum o siliyor yada tam tersi bazen tek başıma yapıyorum yetişiyor bri şekilde
(295 puan) tarafından
Bende birligim ama tek yapıon bide küçük kızım var yetismiyo
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Etrafi topladim oglum supurgeden korkuyor acamaiyorum
0 oy
tarafından
Dun yaptim bugün sdce ustten yaparim . Kahvalti yapicamm birazdan
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Ben geceden yaptim 
0 oy
tarafından
Genelde bizim olurdu. Eşim sağolsun bütün evi silip süpürüyordu her pazar. Ama bu haftalar çok yoğun işyerinde yorgunum diyordu ama yine de elinden geleni yapıyordu. Bu hafta ici ben yaptım dinlensin diye ama bi daha kalkışmam. Kalça kemiklerim çatı kemiklerim belim sırtım koptu. Akşam kendimi kaldiramıyordum ağrıdan. 11 aylık bebeğim var 6 aylık da hamileyim. Gebelik üst üste olunca ağrılarım çok oldu.
(391 puan) tarafından
Sen naptın bacım çok az ara koymuşsun
tarafından
Öncesinde çokça ara var :) 9 sene sonra oldu oğlum öyle olunca olmaz herhalde ilk seferde diye düşündük ama oldu :D  hayırlısı böyleymiş
(391 puan) tarafından
Sağlıkla büyütün :)
0 oy
tarafından
Benum herif evde yapamiyirum malesef yataklari toplamaya bile izin vermiyor bi pazar evdeyim karsma bana diyor:D
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Zabaan köründe kek börek yaptım yoruldum şimdi kalkıp süpürge  acacm kizim uyursa

0 oy
(879 puan) tarafından
Benimmm canım 
0 oy
tarafından

Bebeğimin tekmelerinden bütün gece uyumadigimdan işte yapamicam bugün :ermm: halim yok

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben hastayim ya grip oldum.s
0 oy
(520 puan) tarafından
Bnm .zelişim uyudukca yapmaya çalisyorum mutfagi bastan asagi temizliyorum.
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Benim butun odalari mutafgi temizledim yemegimi yaptim oturuyorum cokdan bitti temizlik

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 157 göst.
+2 oy
41 cevap 704 göst.
0 oy
24 cevap 361 göst.
12 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde EmelYsfMelek (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 232 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,648 puan) tarafından soruldu

378,136 soru