0 oy
1,748 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Bir kızla mesajlarını yakaladım şimdi diceniz boşan ailem evi ev değil ne yapauom ya beş aylık bebeğim kızım var kıza yazmış gülüşün çok güzel yok hilmem çok zenginim IBAN at 20bin para yolicam lan evimizde vamasir makinesi yok çamaşır yikayak kıza yazmış çok güzelsin filan kız yazmış evlisin işte ben onaltı yaşında evkendim şuan onsekizim okulu yarıda bıraktım of of ne yapcam ya kaynanama söyledim onun umrunda degil 

26 Cevaplar

+8 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayranı yok içmeye tahteravalliyle gidiyo sıçmaya kocanınki de o hesap
(141 puan) tarafından
:D istemsizce güldüm yazık kıza yaa çok zor durum
-Reklam-
+20 oy
(5,949 puan) tarafından
Ailenin  ewi ev değil  ama aldatan  kocanın  ewi  ew bu akılla  kadınlar  hep eziliyor zaten  
(7,098 puan) tarafından
++++++++
tarafından
Dur seni Bi artılıyım keşke 5 10 tane daha hakkım olsada artılasam
(5,949 puan) tarafından
Teşekkkür ederim canım  gerçekler böyle ezilen taraf hep kadın susulduğu için kendini önemsemeyeler yüzünden erkektir yapar gözüyle  bakanlardan  daha  niceleri maalesef
+5 oy
(6,204 puan) tarafından
Ailenin evi ev değil senin evin ev ama içinde bı serefsizle yaşıyorsun.Bosanmayacaksan boşuna da kurcalama.Pisman etmene de gerek yok zaten affedip, aynı yatağa gireceksin.Bir kere yapan bin kerede yapar.
+3 oy
(6,825 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
16yasinda kim. Nedir necidir tanımadan neden evleniyorsunuz nasıl atıyorsunuz kendinizi bn anlamıyorum

Ana. Baba evi ne olursa olsun bir eşin seni bir karı ile aldatmasindan daha mı kötü..

Evinde makine yok adamın yazdığına bak fakir ya.vsak...
+3 oy
tarafından
Götüüüne giyecek donları olmaz böyle 3 5 kız bulunca iş adamı olurlar
0 oy
(12,845 puan) tarafından
Serefsizzzz ya 
0 oy
(488 puan) tarafından
Ailenin evi ev değil derken? Eşyasız olsun ama huzur olsun . Boşanmak kolay olmasa gerek ama bunu onun yanına bırakma. Pişman et bence 
(135 puan) tarafından
Eşya anlamında değil kavga ediyorlar huzur yok anlaminda
(135 puan) tarafından
Eşya anlamında değil kavga ediyorlar huzur yok anlaminda dedim
tarafından
O evde daha mı huzurlusun o kızın bacaklarını alır o adamın g.tune sokarım ağzından çıkartırım görür o zaman gülüşünü de guzelliginide
(488 puan) tarafından
Huzuru sağlayabilirsiniz o evde. Ya da kocanı adam etmeye bak. Sürünsün ay sinirlendim yeminle
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Peki ne yapmayı dusunuyorsun??
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Neler hissettigini tahmin edebiliyorum canim kocan tam bi serefsiz 
0 oy
(598 puan) tarafından
Allah'ın cezası off biz kadınlar bir böyle şeylerle karşılaşıyoruz
0 oy
(7,172 puan) tarafından
Sende yaz kıza kocanın beş kurussuz adi bir pislik olduğunu
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 

Evlenmesin böyleleri ya bekar kalsin ne b o k yerlerse yesinler sonra olan kadına çocuğa oluyor 
0 oy
tarafından
Senin yerinde olsam onu süründürürüm bu yaptıgını yanına bırakmazdım
0 oy
(601 puan) tarafından
Bildiğini biliyormu peki üzüldüm durumuna canim cebinde parasi olsun olmasın kendilerini erkekten sayıp ortalıkta geziyolar bide hiç ummadığım beklemedigim insanlardan yakinlarimdan duydum Allah şeytana uydurtmasin esinede doğru yolu göstersin aklını başına getirsin Rabbim 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız öldür Kurtul  ayranı yok içmeye fayton la gider ......

20 bin lira erkekler bu kadar gerizekalı işte
(5,406 puan) tarafından
Tövbe kız :)) öyle akıllar verme
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Yani kızla. Konuş kesinlikle durumunu da anlat sana o parayı değil vermek sana o hayatı bile veremez de eşinle de konuş ailen arenada ise ders olsun diye bırakıp gitmek en azından yaptığının dersini alsın ama kesinlikle susma annesi bile bişey dememiş ise demek ki aile terbiyesi almamiş yazik
0 oy
(1,771 puan) tarafından
P ezevenk deniliyo böylelerine evde güzelim eşi var mutlu huzurlu yuvası var evladı var ama uçkurunun peşinde macera ariyo mikrop
0 oy
(146 puan) tarafından
Yani ayrıl demeyelimde ne diyelim düzelir deyip kandiralimmi seni ailenin evi huzursuz da sence senin evin huzurlumu adam seni sevmiyor tanımadanmı evlendin ne yaptın bilmiyorum ama yaşında küçuk gerci biraz olgunluk meselesi yaşa bakmıyor hersey ama düşuncen yanliş o evde durdukca gururunda sende heba olacaksın seni yalanlarla kandırmamı bekleme bu böyle.
(146 puan) tarafından
Konuş bildigini bilsin annesin sen kimse ne olursa olsun yapamaz sana bunu icinde tutma
0 oy
(22 puan) tarafından
Yani kardesim benim.seni anladigim kadariyla Ailene gitsen sigamazsin gibi dusunuyorsun cocugunun kucuk olmasi seni calisamaz ve maddi anlamda eksik yapiyor sende bosanmadan bi yol istiyorsun huylu huyundan vazgecmez cok iyi adam olsa ilk senin ihtiyaclarini karsilar ben senin yerinde olsam alirdim karsima acii acik konusurdum gozunu korkuturdum krizi firsata cevirmek senin elinde
0 oy
(3 puan) tarafından
Allah belasını versin eğer ailen çocuğunu kabul ederse git güzelim boşandıktan sonra da nafaka alırsın çünkü etrafımda böyle çok inan gördüm bir kere yapn hep ypar unutma yazık sana daha çok küçüksün 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 541 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,992 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde htch (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 577 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Narin Can (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,339 göst.