0 oy
2,223 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Kızlar  eşiniz  sizden işve cilve istiyormu bekliyor mu hani sürekli  beraber olmak istiyor mu benimki hergun hergun istiyor bi kizim var hamileyim  normaldede pek beceremem cilve yapmayı  bide laf sokuyor arada beni çıldırtıyor  ayıp  diyenler olcak kadin kadinayiz diye soruyorum yuz yuze asla anlatamam zaten napsam napmaliyim sizde durumlar ne 

24 Cevaplar

+1 oy
(2,840 puan) tarafından

bendede hic cilve yoktur kamyoncu huso gibiyim valla:woot:

(55 puan) tarafından
Aynen ya beceremiyorum utaniyorum 5 yillik kocam bide
(2,840 puan) tarafından
kiz senin 5 benim 11 yilim bitti hala ayniyim
(55 puan) tarafından
Ah bu erkekler
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Cilve falan benlik seyler degil bir sey yapmak istersem direk yaparim yoksa yarim saat cilveyle ugras uzun is :D
(55 puan) tarafından
Aynen oda oyle seyler istiyor beceremiyorum hem kiskaniyor hem istiyor  yığıldım  valla
(6,203 puan) tarafından
Cok istiyo kendi yapsin :D Yorulmazsin sende
(55 puan) tarafından
Yok benden bekliyor sen yap diyorum bu senin isin diyor bide utanmadan
(6,203 puan) tarafından
Bi sorsana sozlesme mi imzaladim nikah masasina oturmadan evlenince cilve yapcam diye :D
(55 puan) tarafından
:):) soracam
0 oy
tarafından
Herşey dozunda güzel bence
(55 puan) tarafından
Tabikide artik nasil bi libido varsa
0 oy
(119,202 puan) tarafından
☺️☺️☺️ kiz bira erkek dolu kadin kadina degiliz 
Sapiklar var bacim
(759 puan) tarafından
sevda kuzum gercektenmi??
(55 puan) tarafından
Anaaam bilmiyordum
Cidden var erkekler hatta gecen bi arkadas post acti benim kocam burda diye esinden ayrilmak uzere olan biri nick ini unuttum yaa
(48,591 puan) tarafından
ee halka açık platformda ne bekliyordunuz ☺️
0 oy
(759 puan) tarafından

Normal çok ciddiye Almıyorum Oda Ama bir birimizi çok seviyoruz Canım ayım:D<3

(55 puan) tarafından
Sevmek baska bu baska sevmeye seviyoruz ama daha da baska seyler bekliyor cilve yao felan diyor
(759 puan) tarafından
İstiyorsa yap sende .Aradıgını sende bulsun kuzum Arada bən sasırtırım esimi
(55 puan) tarafından
Cilve nasil yapilir napmaliyim pek bilmiyorum bide cok utaniyorum
0 oy
(6,817 puan) tarafından
Yani yeri geldigi zaman yapiyorum surekli bi oglani uyut kiz demesi yok mu birde surekli yanina cagirjyor gel uzan falan sonra zaten olaylar olaylar
(55 puan) tarafından
:) ayni biz cocugu uyut yanima gelsene bide sen gel ya  sonrasında  gunduzleride cilve felan yapsana der ya utaniyorum nasil yapildigini bile bilmiyorum kendi kendimi sorgulamaya basladim
(6,817 puan) tarafından
Kiz ne var yapamicak valla ben yaparimda oglandan oek firsat kalmiyor
(55 puan) tarafından
Benim kizimda cogu zaman ortamizda yatar cocuk uyuyunca az gelsene su belimi ovala az yanima gel hemen kosarak cagiriyor tobe tobe :) rahatladim valla bende problem var saniyordum
(6,817 puan) tarafından
Hayir oo problem herkesin sorunu canim bizim oglanda aramizda yatiyor
(6,817 puan) tarafından
Biraz sesini incelt sonra yaanina uzan saril biraz dar seyler giyin daha anlatirimda neyse ama bu ses tonunda cok is var
0 oy
(671 puan) tarafından
Bekler ama ben yapmam yüz verirsen astar ister 
(55 puan) tarafından
Mantikli aslında
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bacı gardaş gibi takiliyoz bizde :D
(2,575 puan) tarafından
Hahahaha :))) yok anam ben yapamam. Bikere yapım dedim sonuç geceligim yırtıldı vazgeçtim
(55 puan) tarafından
Sizinki baya tutkulu  olmus :) aynen o kadar para ver bide gecelik  yirtilsin benim aklim gecelikte kalirdi vallaa
(2,575 puan) tarafından
Kız geceliği küçük almışım ben xl giymiyom gecelik m :D giydim bacağımı acip yatim dedim caaaaaart dedi yırtmacı belime geldi. Benimki döndü sen bidaha gecelik giyme beceremiyon böyle daha iyisin dedi:)))
(55 puan) tarafından
:):):):):):):) aaaaayyy gulmekten karnim acıdı  doğurcam simdi :):)"):)
(2,575 puan) tarafından
Çok utandım ama:D şuan anlatınca komik oluyor da çok utandım o an :D
0 oy
(399 puan) tarafından
Kız ne var  cilve yapmakta;)) erkek bacım onlar hersey istiyorlar ne seviyorsa artık öyle giyin makyaj istiyorsa yap arada bir gönlünü al sonra de  şımarma öyle her zaman yapamam arada bir  yapım ki  daha güzel olsun ben istersem yaparım valla onun istemesi pek önemli değil  bazen çok istekli oluyorum bazen de  çingene gibi dolanıyorum;)))
(399 puan) tarafından
Amann sende kaç yaşındasın kız ne bu iç geçmişlik  ;) sen aşmalısın bu sorunu kocan sonuçta ondan utanacak hiç bir şey yok en rahat olman gereken kişi her konuda  anlıyorum tabi edep haya çok güzel şeyler onu kaybetmemek lazım tabiki çok şükür bunun bilincindeyim  ama kocan istiyorsa seviyorsan  adamı mutlu etmelisin   dene bak kocan daha çok mutlu olur daha çok seni ister
(55 puan) tarafından
Cocuk yordu galuba beni bide ikinci çocuk  gekiyor valla bilmiyorum denicem en kisa zamanda
(399 puan) tarafından
Bende yeni evliyim  hamileyim.ilk başlarda bi soğudum ki sorma.opmesine tahammül edemiyordum sonradan
(55 puan) tarafından
Bide kadinlar icin cinselliğe  daha duskun derler
(399 puan) tarafından
Herkes farklı canm bazen kadın ister bazen erkek bazen ikisi birden isternefis meselesi ama.ayip bisey değil temel ihtiyaç  yani  sevgi olunca arada zaten herşey mükemmel oluyor
0 oy
tarafından
Hergün oluyoda cilveye ne gerek var yepemizdenmi inmesin bide yapipta.cok sever bana sorsan ama kendi daha çok yapar  dediğin gibi ztn hergün iki 3kere oluyor bide cilvele uğraşamam aman  vakit kalmıyor ztn 
tarafından
Öyle hayat onlara güzel bize soran yok  zor bubkadinlarin işi
tarafından
Ayy buna çok güldüm yaaa :D
tarafından
Neden kız gerçekten zor hiç bı dertleri yok bakınca sanki ne  saç sakal kıl dertleri var nede başka bişey bize gelişimi kaymak gibinolcak derler yatarlar beklerler 9saat bu karında işi varmı yokmu anlamiyolar hiç bişey yapmicam hep yatcan onla  sanki yatakbodaso oturma odası oldu en çok vakit geçirilen yer
(55 puan) tarafından
Onlara sorsan dunya onlarin sirtinda tabi yoruluyor  ediyor ama bende yoruluyorum gek bide sen bana masaj yao isve cilve  yap yok
tarafından
Sen bana yap de dünden razilar ztn aman gerek yok  hiç böyle şeylere.allahim o kadr alışmışik ko hergun olmasına bı gün sasipta olmasa o gün nasıl geçiyor bilmem bı eksiklik var gibi insanın üstünde hep bgn bişey yapmadım ama ne die sanki hep cunupmis gibi gekiyo insana .aklına bide geldini leen biz bgn saapmadik ya demesi yokmu hay şeytan girdibyine damarına unuttuna sukrederken oluyo bazen .
0 oy
tarafından

Ben cilvelerimin sonunda hep zararlı cikiyorum iyi bişey değil cilve koca başa bela oluyor sonra hergun :D

tarafından
Kız ne olacak iki öpücük iki bakış bi popo kıvırış bide sesini inceltip böyle şuuh konuşunca tamam o iş :D
tarafından
Şimdi daha detaylı anlatırım da malum erkekler basmış burayı okurlar falan. Sonra malzeme olmayalım :D
(55 puan) tarafından
Ben bi ara bi deneyim bunu aklimin bi ucunda
tarafından
Ama bekleyince olmuyor biliyomusun. Bazen havamda olmuyorum bekliyo benden. Alıştığı için içimden gelmeyince o bekleyince olmuyor kasıyor insan
(55 puan) tarafından
Bazen benim ayri yatasim geliyor gerile gerile o bile olmuyor valla
0 oy
(48,591 puan) tarafından
cilve yapana kadar çocuk uyanir☺️
(55 puan) tarafından
Oda dogru kesin uyanir :)
(10,472 puan) tarafından
Ayyy kizzz bu nasıl bisey 'di yaaaaa eşimi.uyandirdim gülecem derkennnn
(48,591 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(450 puan) tarafından
Yaparim ne boka yariyir allah bnm belani versin canimu alsin olim  geberim bn kimimki onun icin yoruldum artk 
(55 puan) tarafından
Kiz kendine ne beddua okuyorsun biz ne yapsak yaranamyiz onlara
(450 puan) tarafından
Ya yoruldum yenin ederm
(55 puan) tarafından
Ah bacim senin baya derdin var
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Biz de herşey yerine, zamanına göredir. Çok şükür kadını cinsel obje gibi görmeyen, değer veren,kıymet bilen birisi ile evliyim. Elhamdülillah. 
(55 puan) tarafından
Ben esim oyle demiyorum cok sukur ama cinselligide duskunlugu var yalan yok istiyor yasida genc o yuzden heralde
(7,118 puan) tarafından
Canım ben senin için demedim zaten. Hayatımda ki adama aşkım depreşti:)
0 oy
(838 puan) tarafından
İstiyor ama çocuktan cok yoruluyorum ki onu dile getirince  trip atıyor hergunde  olmaz ki :) 
(55 puan) tarafından
Bende diyorum ama aksama kadar napiyorsunuz diyor evde o zaman daha da cildirasim geliyor bide bende bulamadigini baskasinda arar diye odum kopuyor
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Öyle bir beklentisi yoktu bir zamanlar ama ben yapardım adam alıştı  şimdi de bekliyor ama ben  her zaman yapamıyorum. Tabi işime geldiği zamanlar hemen yaparım bu sefer ne istiyorsun dökül der :) 

Eşin nasıl istiyorsa ona göre davran canım. Neden utanıyorsun ki eşin helalin.

(55 puan) tarafından
Ay ne bilim ya cok utanıyorum  hani evde etek giysem az açılsa  o güzel  şeyler  soyler isi oraya götürür  ben kipkirmizi oluyorum valla
(3,136 puan) tarafından
Yeni mi evlisin canım. Oluruna bırak rahat davran
(55 puan) tarafından
5.5 senelik:)
(3,136 puan) tarafından
Ooo kız bu süre içerisinde alışamadın mi halen
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bir maho aga donu takiyom totoma üstüme esimin tişörtu ahaa en guzel fantazi yan gelip yatiyom

Esim goruncede aha ruh öküzüm benim diyor:D:D 

(27,351 puan) tarafından
Hajajaha al pazardan giy kiz
tarafından
Nasıl.kiz valla nasıl bişey ki kocamın donlarina mi benziyo ;)
(27,351 puan) tarafından
Ahahhayt giz adini ben koydum maho aga donu diye :D

Normal pijama.gibi tek renk oluyor ben arada giyiyorum

Ama genelleme şort takiliyorum kisa yani
tarafından
Ahahah olsun kız şort daha iyi kısa:))
(27,351 puan) tarafından
He aynen
0 oy
tarafından
İstedikleri cilveni. Karşılığı tam olarak ne ben çözemiyorum da:)))
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Hee cilve yaptigimda olur konuya daldigimda olur 

Ama yapmaya calis giy geceligini bi iki ince sesle konus salinarak yuru 

Tovbe bole acikda solenmiyoki bazi seyler yoksa ben seni ogretirdim cnm :Dd
tarafından
Ahahah kız mina ne güldüm sana:)))
(2,605 puan) tarafından
Kiz bunlar hayatin gercekleri neye guluyon :Dd
tarafından
Güzel anlatmışsın annem:))
0 oy
(653 puan) tarafından

Isve culvenin kelime anlamını  bike bilmyrm inan :)

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,383 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
0 oy
11 cevap 1,091 göst.
0 oy
21 cevap 795 göst.

378,791 soru

11,337,659 cevap