0 oy
4,709 göst.
Diğer kategorisinde (133,631 puan) tarafından
Değerli kullanıcılar,

Son günlerde bazı kullanıcılar postlarda aynı yorumu yapmaya başladı. "Post yukarı çıksın"

Eğer düşünceniz gerçekten cevap verilmeyen postun yukarıda tutulup cevap yazılması ise sizi TAKDİR ederim. 

Ancak gözlemlerimizde aynı kişilerin birçok posta, cevap yazılana da yazılmayana da bu yorumu yaptığını görüyoruz. Bu durumu yapanlar post sahibine fayda değil zarar veriyor. Eğer bir bildiğiniz varsa yardımcı olmak için yazın, yoksa laf kalabalığı hiç hoş bir durum değil. Hatta bazıları bu yorumu abartarak argo kelimelerle yazıyor. Sohbet için açılan postlarda muhabbet için yazanlar olabilir ama bilgi amaçlı açılan postlara bu yorumu  yazmayın.

46 Cevaplar

+35 oy
(12,773 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Katılıyorum ve hep dile de getirdim gereksiz oluyo onemli post olsa neyse ama yarış için puan için sırf  yorum yapmak için yazmak  saçma bunu hep dile getirdim bilirler çok abartildi

Şimdi katılanlar da rahatsız old bı kere de dile getirmediler oda ayrı bı konu 
(12,264 puan) tarafından
Aynen ne cvp verilmiş diye baktığım da
Sürekli aynı yazı ben yapıyorum ama Allah biliyir sırf bebeği hasta olanlar ne yapmam gerekiyor dediğinde ve bilgim olmadığından yapıyorum şimdi yasaklandı mı peki canım
(12,773 puan) tarafından
Yok yasak diye belirtmedi henüz admin cnm önemli şeyler yapılması sorun olmaz ama her post yapıldığından şikayetçi admin
(12,773 puan) tarafından
Ahahahahah derya :D
(2,678 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
-Reklam-
+10 oy
(405 puan) tarafından
Bence de çok iyi oldu bilmediğimiz birseyi soruyoruz birisi  var burada sürekli post yukarı çıksın yazıyor insanla dalga geçiyorlar resmen 
+9 oy
(5,377 puan) tarafından

Post yukarı çıksın yazasım geldi:D  valla çoğu kişi yapıo bnde dahil amaç puan artrmak kimse kıvırmasın 

(2,064 puan) tarafından
Doğru walla ayy artıladım:) :)
(5,377 puan) tarafından
Aynen canm öyle yapıoz ne yalan söylim şimdi :)
(79 puan) tarafından
Puan arttığında noluyor ki
(5,377 puan) tarafından
Hiçbşy olmuyo sadece bi yarış gbi oldu ben onu geçicem fln gbi bi işe yaradığı yok :D
+8 oy
(1,418 puan) tarafından
Burda iki konuyu ele almak istiyorum 1. Burda post yukarı çıksın diyen arkadaşlara postu yukarı çıkıyor diye teşşekür ediliyor ama admin böyle bişi yapınca MaşaAllah herkes beklediğimiz post bilmem doğru bilmem ne, o zaman postunuzun altına post yukarı çıksın denildiğinde o zaman yazacaktınız bu hoş Bi davranış değil ve bir kez daha anlıyorum insanlar işine geldiği gibi davranıyorlar olması gerektiği gibi değil tabi herkes değil bunu da belirttim 

2. Söyleyeceğim admine dir, böyle basit şeylere hemen post açabiliyorsunuz ama burda defalarca kez insanlar reklam şikayetinde ve admin duy bizi bilmem ne postlar açıp reklamlara çözüm bulun diye ama siz oralı olmadınız bence sizde olması gerektiği gibi işinizi yapmıyorsunuz... 
(1,418 puan) tarafından
Ben gördüğüm kadarını konuşuyorum daha öncesini görmediysem görmediğim bişi burda savunamam
(814 puan) tarafından
Valla size katiliyorum bi ara asiri reklam vardi yazarken bile zikiyordu abartmislardi evt gideri var ama merak etme cnm fazlasiyla o hideri karsiliyorlar reklamlar rahataiz edici olmamali ben o zaman bir suru poat acmistim 1 kere cvp verilmisti oda cok sonradan
(1,418 puan) tarafından
Ben gördüğümü konuşurum canım kalkmış suçluyorsun falan yazmış ben daha önce yoktum görmediğim birşeyi savunamam kimse kusura bakmasın ya valla sırf adminsin diye boynu bükük olacak değilim ben öyle gördüm ve öyle de yazarım
(814 puan) tarafından
Yok dogru soyluyorsun cnm
(1,418 puan) tarafından
Sağol canım benim yine söylüyorum ben gördüğüm kadarıyla konuşurum ❤️
+6 oy
(1,099 puan) tarafından
Bu konu dışı sohbet bölümü aynı okulda ki sürekli uyarı alan sınıfa benziyor :)))
(648 puan) tarafından
Ahahahha :D
tarafından
:))))))))
(783 puan) tarafından
Ahaha aynen öyle ha
(912 puan) tarafından
Guzel yorum :) cok dogru dedin.
+4 oy
tarafından

Durum atiyor ha gel kiz buraya:D

+4 oy
tarafından
Ya ben yapmıyorum da herkes ne kadar da dertliymil birisi var birisi var falan yazan kişiye yazsaydınız yorumunun altına şimdi adminden aldınız gazı yürüyün herkesin şikayet edesi tuttu 
(3,276 puan) tarafından
Geçen birine yazdım geri silmisti yorumu
+4 oy
(2,444 puan) tarafından
Admincim post yukarı çıksın yorumu atmadım hiç. Atmıyorumda. Ama buna dikkat ettiğiniz kadar şu reklamlara da el atsanız bir keşke. Posta tıklıyorum, reklam çıkıyor reklama tıklamış bulunuyorum. Yazı yazıyorum, yazdığımı göremiyorum neredeyse. Şu reklamları azaltsanız artık sayfada. Teşekkürler
(912 puan) tarafından
Kesinlikle cok.sinir bozucu reklamlar,sürekli cikiyor cok abartılı.
(14,818 puan) tarafından
Katılıyorum. Reklamı kapatmadan yorum ekleyemiyorum.
(2,444 puan) tarafından
Aynen öyle
(2,444 puan) tarafından
Evet gerćekten sinir bozuyor artık
(133,631 puan) tarafından
Reklam ile ilgili açıklamaları defalarca yaptık. Şu an konumuz yukarıdaki posttur.
+4 oy
(460 puan) tarafından
Durum'u arıyor gözlerim ama bulamadım :) 
+3 oy
(6,825 puan) tarafından
Hayır benim anlamadığım da sif puan için bunu yazıp eski çok alakasız postları tekrar çıkarıyorlar yapmayın arkadaşlar yapmayın 
Puan size as ekmek para getirmiyor artiyi puanı o kadar çok abartanlar var ki yeni üye olan birinin puan ne para mı veriliyor o kadar dediğini bilirim
Yapmayın gadanizi alıyım...
(12,773 puan) tarafından
Eski postlar gündeme getirme konusunda katılıyorum
tarafından
Evet yeni postlar yetmedi eski postları hortlatiyolar
(6,825 puan) tarafından
Teşekkürler moderatörüm adaşım ❤️
(79 puan) tarafından
Ya para mi diye düşündüm yaaa :))
tarafından
Para olsa kadınlar iş gücü bırakır burdan aylık gelirini çıkarırdi:D
+3 oy
(1,327 puan) tarafından
Herkes birbirini iyi kötü taniyor oydu buydu demenin anlamı ne gereksiz tartişma çikicak nasilsa herkes kendini biliyor 
(12,773 puan) tarafından
Senide  +ladim güzel bayan
(1,327 puan) tarafından
Teşekkür ederim yüreği güzel
+3 oy
(1,094 puan) tarafından
Valla şöyle bi baktım da post yukarı çıksın diyenlerin çoğu sessiz kalmış nerdesiniz huhuuuu utandılar zââââr:))
(12,264 puan) tarafından
Utanmadim ben burdayım gerekmedikçe hiç yapmadım ama sohbeticun açılan postlarda bile post yukari çık diyen kişiler zaten belli bu söylediğini üstüme alinmiyorum
Sadece arada yaptığım için yazıyorum bilgine ;)
(1,094 puan) tarafından
Seni hiç görmemiştim gördüklerime söylemiştim canım kusura bakma keyfiyen yazanlar içindi benim lafım
(12,264 puan) tarafından
Evet biliyorum canım baya baya söyleyen oldu niyr her posta yukarı çık yazıyorsun diye 2 işi var özellikle bende efarkindayim adını da verdiler zaten

Ama inan   mecburiyetten desem bile bu laflardan ben bile utandım onların düşünemiyorum
+2 oy
(7,441 puan) tarafından
Hepsine post yukarı çıksın yazınca zaten postlar yukarı çıkmıyor yerinde sayıyor 
+2 oy
(3,276 puan) tarafından
Bence yardımcı olmak amaclı değil geçen 3 dk olmuş post açılalı kadın hastalıklarını yazmış ilk yoruma 3 doluk posta post üstü çıksın yazmışlar çok iyi oldu bu daral gelmişti artık önemli bir senede post üste çıksın onemsize de post üste çıksın 
+1 oy
(1,379 puan) tarafından
Bu açıklamayı bekliyordum teşekkürler admin
(1,523 puan) tarafından
Aynen canım
+1 oy
tarafından
Bende yapıyorum bazen:)
+1 oy
tarafından

Teşekkürler admin :angel:

tarafından
Ana evinde tıkınıyorum ha bire siz napiyorsunuz kamillerrrrr☺️:)
tarafından
Bekliyorum bu bebeler uyusun diye yatacam ya
tarafından
Benim büyük 9 dan beri uyuyor küçük hala emme derdinde :/
tarafından
Iko ne güzel dimi ana evi . Valla ana evi gibisi yok.
tarafından
Benimki uyudu da tekrar uyandı emzirmeye kalktım ne güzel ilk defa erken uyicam dedim saat yine 2yi bulacak sanırsam
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Hay Allah razi olsun gina geldiydi
+1 oy
tarafından
Hep aynı kişiler yazıyor zaten puan artınca burda tanınmış olunca ne olacaksa 
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Bence de hiç hoş değil .. Bildiğin bir şey ise cevap verirsin, yoksa laf kalabalığına hiç gerek yok.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 552 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Zümrüşün Annesi (1,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde e.dgnr (7,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,398 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 519 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu

377,173 soru

11,287,648 cevap

34,693 kullanıcı