0 oy
1,416 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Kizlar merhaba tatile gelmistik esim askeri personel izne geldik tartistik o zaman kaynanamgildeydik bende annemgile gitmek istiyorum dedim nasil gidiliyor burdan dedim esim de bana tekrae gelmeyeceksen bana evin anahtarini ver oyle git dedi ben istanbula dònücem dedi annesinin yaninda sordu bu soruyu ne alaka anlamadim tartistigim icin gitmiyordum ben annemin yanina annemi gormek icin gidiyordum ama oyle sorunca bende verdim evin anahtarini istemiyorsan gelmem bidaha dedim tamam dedi aldi anahtari 5 gun oldu aramadi sormadi istanbula döndümü haberim bile yok 26 haftalik hamileyim cocugunu bile sormadi bugunlerde kontrole gitmem lazim esim hic bi sekilde aramadigi icin annemgil kontrole goturecek beni o beni aramadigi icin bende onu aramadim bugun gelirse hadi gidelim istanbula derse gitmeyi dusunmüyorum bu zamana kadar sormadi beni gelme der gibi anahtari da istedi sizce ne yapmaliyim kafam cok karisti 

25 Cevaplar

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Her ne olursa olsun 1 hafta aramaması ne demek ya sanki resmen kurtulmuş senden öyle davranmış 
(153 puan) tarafından
Aynen öyle sanki ondan bosanmam icin elinden gelen herseyi yapiyor beni nasil olsa gitmez diye görüyor galiba ama anlicak bu sefer
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Gerçekten tam bir saçmalık tabi gidiceksin ailene brn 20 gündür ailem ileyim.Benimkide askeri personel o çalışıyor.Okudum ve şaşırdım okidullarıma mal alıyorlar sanki pazardan yok gitmicen etmicen ne demek.Sen ayar vermezsen daha cok ezer seni ayarini ver ksl ailenin yaninda zaten doğum yakın orada doğurursun kiymet bilem gönül almsya çalışır.
(153 puan) tarafından
Aynen oyle zaten umrunda degilsem o da benim umrumda olmaz bu saatten sonra 5 gundur hic eksikligini hissetmedim ne yapiyor falan diye hic düsünmedim kendi eliyle bitirdi gözümdeki degerini
(265 puan) tarafından
Onceden aklı neredeymiş acaba sen evlen cocuk yap yok soyle yok böyle sanki onun emrine amedesin ıyle düsünme hayat sürekli devam eden vir sürec onu ya değiştiririrsin ya da onsuz devam edersin anlasın burnunu sütmedikten sonra akıllanmaz.
0 oy
tarafından
Bu erkeklerin anasinin yaninda gotu kalkiyo niyeyse
(153 puan) tarafından
Onunki hep boyle istanbula gidiyoruz orda da kaldirıyor ailesi bitaraflarini surekli telefonla yetisiyorlar cok geri kafalilar daha yeni evliydik gece 1 de görüntülü arayip napiyorsunuz diyip gülüyorlardi ya da musait olmasak bile arka arkaya acana kadar ararlar esimi sonra o acmazsa bu sefer beni ararlar acana kadar
0 oy
(119,150 puan) tarafından
Boşanmazsiniz kiz bemce ama bazi erkekler anasini gordumu bi degisiyo biraz oyle olmus sanki
(153 puan) tarafından
Bu evde de ayni canim aklı bi gelip bi gidiyor herseyi ailesine anlatiyor anlatmadigi bi özel hayatimiz kaldi onun dısında marketten yogurt alsak haberleri var
0 oy
(313 puan) tarafından
Bence ariyacak
(153 puan) tarafından
Bakalim canim pişman oldugunu görmem lazim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 734 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,311 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,088 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bayandylkdn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lavinin Annesi (3 puan) tarafından soruldu

378,344 soru

11,324,514 cevap

34,775 kullanıcı