0 oy
1,416 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Kizlar merhaba tatile gelmistik esim askeri personel izne geldik tartistik o zaman kaynanamgildeydik bende annemgile gitmek istiyorum dedim nasil gidiliyor burdan dedim esim de bana tekrae gelmeyeceksen bana evin anahtarini ver oyle git dedi ben istanbula dònücem dedi annesinin yaninda sordu bu soruyu ne alaka anlamadim tartistigim icin gitmiyordum ben annemin yanina annemi gormek icin gidiyordum ama oyle sorunca bende verdim evin anahtarini istemiyorsan gelmem bidaha dedim tamam dedi aldi anahtari 5 gun oldu aramadi sormadi istanbula döndümü haberim bile yok 26 haftalik hamileyim cocugunu bile sormadi bugunlerde kontrole gitmem lazim esim hic bi sekilde aramadigi icin annemgil kontrole goturecek beni o beni aramadigi icin bende onu aramadim bugun gelirse hadi gidelim istanbula derse gitmeyi dusunmüyorum bu zamana kadar sormadi beni gelme der gibi anahtari da istedi sizce ne yapmaliyim kafam cok karisti 

25 Cevaplar

+1 oy
(961 puan) tarafından

Arama bence geçmiş postlarını okudum 

Eşinin istediği bu galiba 

Bence bebeğine de babalık yapmaz 

Bırak her şey olacağına varır 

(153 puan) tarafından
Aynen canim her seferinde bosanalim diyor bende en sonunda dedim git ac davayi diye tamam cok istiyorsan acarim dedi hem kendi istiyor hem benim üstüme yıkıyor bundan ne eş ne de baba olmayacak
(13,961 puan) tarafından
Katılıyorum artıladim, bırak zamana bakalım ne olacak
(153 puan) tarafından
Hakkımızda en hayirlisi olsun hepimiz icin ❤❤
-Reklam-
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Yaptıgı cok sacmalık annesinin yanında gaz yapmıs sana. 
(153 puan) tarafından
Ya bana ters davranilmasa ben uyumlu davranirim ama o surekli ters davrandigi icin benim de kılımı kıpırdatasım gelmiyor bugun gidecek zaten istanbula büyük ihtimal gelip özür dilemesini hatasini anlamasini bekliyorum ama surekli bosanma lafini agzina alan birinin de sevgisi pek inandirici gelmiyor artik bana seven insan gurur yapmaz her zaman konusuyoruz sözler veriyoruz bidaha olmicak diyoruz birbirimize yine ayni seylet oluyor kuzum
(35 puan) tarafından
Hepsi gururdan biliyo musun canım,sevgisizlikten değil eminim o da seni seviyordur,sen de seviyorsun belli yoksa hiç çekmezsin inşallah herşey güzel olur sen de unutursun bu yaşadıklarını sen üzülme ki bebiş te üzülmesin annesi artık sen iki canlısın güçlü ol rabbim sabrını artırsın,illa özür dilemesini de bekleme önce dinle bakalım senin suçun neymiş genelde hep bizi suçlarlar ya :)
(153 puan) tarafından
Aynen onlar melek valla bütün suç bizde o hep hakli konusursa dinlerim ama eger bensiz istanbula donerse bidaha o eve gitmem
(35 puan) tarafından
Bekle bakalım napıcak,öyle deme yine de dua et daha kötü şeyler yapmıyor hakkında hayırlısı olsun canım
(153 puan) tarafından
Aminn canim benim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bence ikinizde bı anlik öfkeyle hareket etmişsiniz, o da belli ki annesinin yanında erkeklik yapmaya çalıştı. Kötü olmuş, konu ciddi değilse bence oturun konuşun ama seninde evin orası bir daha anahtar istemeye cesaret edemeyecek kadar güzel bir konuşma yap. 
(153 puan) tarafından
Canim konusmadan anlamiyor surekli ailesinin sözüyle hareket ediyor ona kalsa ben hep haksizim agzinda sakiz gibi etti boşanalim kelimesini
0 oy
(372 puan) tarafından
Çok saçma olmuş senin gitmen de onun öyle yapması da ayrılmaya ayrılmasınızda ailelere yansıması çok kötü olmuş onlar unutmaz 
(153 puan) tarafından
Canim kimse tartistigimizi bilmiyordu ben oylesine geldim annemgile hatta kaynanam soyledi ben merieze gidicem gel sende diye bende hazirlandim sonra esim oyle soyledi hatta ben yanima eşya almamistim esim oyle diyince esyalarimi da topladim
(372 puan) tarafından
Bilemedim ki yani bizde de bi kere oldu inatlaşma götür götürmem diye diye annemlere bıraktı pazar bıraktı perşembe geldi almaya ama ortada tartışma yoktu inat sadece aman ne biliyim rabbim hayırlısı versin aramaz mısın sen bişeyi bahane et bezi bitti kıyafet getir param yok falan diye
(153 puan) tarafından
Ona muhtac oldugumu düsünmesini istemiyorum para falan istemem ondan bunu kendinin düsünmesi lazimdi beni evden gonderen o aramasi gereken de o bu saatten sonra
0 oy
(5,551 puan) tarafından
Annelerinin yanında güç alıyor bunlar 
(153 puan) tarafından
Aynen canim bi de ne alakaa anlamadim esyalarimi falan da toplamamistim yani annesinkn yaninda oyle soyleyince bende esyalarimi da aldim
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Hatırlıyorum seni konuşmuştuk senım ondan bi cacık olmaz bana göre çok saçma hareketleri var cidden. Annen baban arkanda onun bunun ağız kokusunu hiç çekme. Seni avcunun içinde biliyor iyice.
(153 puan) tarafından
Aynen canim konusmustuk isin icinden cikamadikca bende buraya yaziyorum nasil olsa gitmez saniyor ama istenmedigim yerde kalmam bu saatten sonra kendime cok haksizlik ettim onu her seferinde affederek
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Böyle  yapınca kendini   ne sanıyor  anlamıyorum ya allah yardım etsin canım o kocanı da islah etsin 
(153 puan) tarafından
Amin canim nasil olsa gitmez diye düsünüyor heralde ama bu sefer oyle degil özür bile dilemedi benden
0 oy
(5,324 puan) tarafından
yani bilmiyorum sonunuz Allah hayır etsin ama eşinin pek düzeni yok gibi diğer postlarında hatırladığım kadarıyla keşke evlenmeseydik gibi kelimeler sarf etmiş. çocuğunuzdan için keşke olmasaydı gibi şeyler söylemiş yani bu adamın düzeleceğini pek sanmıyorum demek ki içinde başka şeyler var
(153 puan) tarafından
Aynen bende oyle düsünüyorum benden bu kadar kolay vazgecip beni gonderebildigine gore icinde bana karsi sevgi yok beni istemeyeni bende istemem
0 oy
tarafından
Seviyorsan alttan al ama aklını basinagetiricek konusma yap burnunfan getir o lafi 
(153 puan) tarafından
Artik onu seviyor muyum onu bile bilmiyorum 5 gundur yanimda degil özlemedim bile eksikligini hissetmedim savasmaya degmeyecek gibi görünüyor
tarafından
Iyi dusin tart bacim cocugun icin hangisi hayurliysa iyiyse onu sec
(153 puan) tarafından
Aynen canim hakkimizda hayirlisi olsun inşallah
tarafından
Insalllah aska arama iyi bir der ver akli basina gelsin
(153 puan) tarafından
Umarim alir dersini yoksa dönüsü olmayan yola sokar evliligimizi kendi düsünsün artik
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tartışma üstüne annemlere gitmek istiyorum diyince yanlış anlamış sanırım esin . Böyle şeyler için yuva yıkılır mi canım. Bak hamileymissin bir de. Üzme kendini. Esin gidelim diye ararsa güzelce konuş. Inat yapio aranızın açılmasına izin vermeyin. Esin annesinin yanında ağır abilik oynamış sadece. 
(153 puan) tarafından
Canim bizde hersey sorun oluyor hic de ozur dilemez yaptigi seyler icin 26 haftalik hamileyim her gunum aglayarak gecti onun yuzunden karnimi sevip cocugum diye sahiplenmedi bile arada bi gelip bakiyordu karnima sadece hic umrunda degilim ailesi cok geri kafali onlara kalsa kadin dayak yiyecek asagılanacak ama ses cikarmayacakmis
(7,118 puan) tarafından
Canım yanlış anlamazsan eşinin rütbesi ne? Bir de severek mi evlendiniz .
(153 puan) tarafından
Uzman cavuş esim canim görücü usulü evlendik
(7,118 puan) tarafından
Anladım kuzum gerçi bu durumun meslekle alakasi da yok. Allah yardımcın olsun..  başka sorunlarda varsa ailenle oturup bir konusun istersen
(153 puan) tarafından
Sagol kuzum hakkımızda hayirlisi olsun insallah
0 oy
(992 puan) tarafından
1 muayenelerime hep tek gittim

2 aramasın sormasın haklı olduğunu düşünüyosan konuşma

3 ailen arkandaysa hicndusunme bile
(153 puan) tarafından
Muayenelere tek gitmek problem degil canim ozel hastaneye gidiyorum kontrole ve param bitti bunu sormasi gerekiyordu ailem goturecek beni tabiki onlarin kiziyim götürürler ama her tartismada boyle oluyor paran var mi faln umrunda degil
(992 puan) tarafından
Bak benim eşimde polis kardeşim astsubay bu askerlerde genelde bir sorun var gerçi polislerde de var. Ama açık konuşayım senin eşini ya annesiyle kabul edeceksin yada çekip gideceksin. sorun anneside değil bu adam seni kabullenemiyor.  Görücü usulü olduğu için ya eskiden sevdiği vardı vs  bisi var yani  otur dusun kartın yok mu hepsini harca stok yap
(153 puan) tarafından
Kartin falan da yok cocuga para verir gibi 100 tl verdi 10 gun once baska biseyim yok askerlerde falan cidden bi sorun var benim babamda askerdi bi de eskiden sevgilisi varmis esimin sonra kiz bunu aldatmis o yuzden ayrilmislar iste sonra biz evlendik
(992 puan) tarafından
Anladim canim halkında hayırlısı:(
0 oy
tarafından

Senin kocan seni sevmiyor 

Veya sevdiğini fark etmiyor. 

(153 puan) tarafından
Ben artik beni sevdigini düsünmüyorum sanirim aetik bende onu sevmiyorum 5 gundur ozlemedim bile sadece aliskanlik var diye bazen eksiklik hissediyorum yanimda degil diye sonra unutuyorum hemen
tarafından
Sen hiç bisey yapma ne istiyosa yapsın kendisi
0 oy
tarafından
 Ne kadarlik evlisin?Ask evliligi mi ? Gorucu usulu mu?
(153 puan) tarafından
1.5 senelik evliyiz görücü usulü evlendik
0 oy
tarafından
Ortada hiç bisey yokken nasıl bu duruma geldiniz okadar mi kolay evliliği bitirmek 
(153 puan) tarafından
Her tartismada esimin agzinda sakiz gibi keske evlenmeseydik bosanalim falan diyor hep o yuzden ama en sonunda canima tak etti
tarafından
Ozman hiç arama sorma burnu surtsun biz kadınlar dayanamayip aradigimiz için böyle oluyo
(153 puan) tarafından
Aynen bende aramadim hic vatsaba falan da girmiyorum
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Zor bi durum kuzum Allah yardimcin olsun daha da saçma bi hal almadan düzelir ins...normal de eşin ilk adımı atan biri mi yoksa senden mi bekliyor?? Burdan haklı olan sensin tabii
(153 puan) tarafından
Ölse de ilk adimi atmaz kuzum umrunda bile degilim bak 5 gündür
(8,946 puan) tarafından
Huyu batasıca bir de hamilesin ani kararlar verme evet o hatalı ama iyi düşün.sence seviyor mu bu inat mi Bunun dışında sana değer veriyormuydu
(153 puan) tarafından
Hayir tartismadiysak iyi davranir ama oyle evli hayatimiz yok zaten bi oyun indirmis tele onunla oynuyor surekli gece 2 ya da 3 te yatiyor sabah ise gidiyor geliyor yine oyuna devam oyunu biraminca da tartisiyoruz her günümüz boyle geciyor bizim
(8,946 puan) tarafından
Bu şekil de de zaten tekrar gitsen bile ne kadar gider ki ???
(8,946 puan) tarafından
Ailen arkanda ise hiç adım atma bence şimdi gitsen cepte nasılsa gözüyle görür ipler kopsun iyice ne kadar pişman edersen o kadar iyi olur bi da yapmaz olacağı varsa oda gelir kapına ama yine  aynı olursa yapılacak belli yine de biz herşeyi bilemeyiz sen iyi düşün hayat senin ...herkesi dinleme kendini dinle
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Başka bir sıkıntınız yoksa barışın derim bence eşinin kide şaçmalık bu adamların bazen kafaları neyle çalışıyor merak etmiyor değilim gurur yapmış da olabilir. 
(153 puan) tarafından
Beni tartismada itiyor baska tarafa sırtıma falan vurdu bi kac kere ama kabullenmiyor
0 oy
tarafından
Bence ikinizde çocukça davranmışsınız en ufak tartışmada böyle yaparsanız  çok yıpranırsınız zaten
(153 puan) tarafından
Cok yıprandik zaten daha simdiden bunun geri dönüsü olur mu bilmiyorum ama onun pisman oldugunu görmem lazim
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun allah yuvanıza huzur mutluluk versin
(153 puan) tarafından
Amin kuzum sağol
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Eski postları a baktım da canım baya sıkıntılı bir eşin var, nasıl evlendiniz acaba merak ettim hiç tanımadın mı bu adamı sen? 
(153 puan) tarafından
Ya nişanliykende böyleydi ama ben evlenince düzelir ayriyiz diye boyledir falan dedim ama cok yanılmışım
0 oy
(434 puan) tarafından
 hamilesin ya insanda biraz vicdan olur bence çocuğun için 1 şans ver derim 
(153 puan) tarafından
Yanima gelip özür dilemesi lazim gercekten pisman oldugunu gormem lazim
0 oy
(617 puan) tarafından
Böyle ***** kocalara **** oluyorum  anasının yaninda erkeklik yapmış oluyorlar

Gelirse senindir gelmezse hiç senin olmamıştır boş ver bacım 
(153 puan) tarafından
Aynen kuzum annesi falan bi taraflarini cok kaldirdilar havaya ben ugrasiyorum simdi bende aramicam hic konusmak isteyen gelirdi sevgilisi degilim ben onun
(617 puan) tarafından
Canim benim yinede kendini  üzme   hem hamileymissin hende bebegin varmış onlar icin dimdik ayakta dur
(153 puan) tarafından
Aynen canim Allah hakkımızda hayirlisini versin bu saatten sonra baska diyecek bisey yok

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 734 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,310 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,077 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bayandylkdn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 367 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lavinin Annesi (3 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,034 cevap

34,507 kullanıcı