0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar karnım ağrıyordu midemde bulanıyordu çok hiçte halim yoktu. Çocukla sağolsun ilgilendi doktora gotureyim bak istersen dedi sonra ben cocugu yatirdiktan sonra uyudum. Hiç bi şekilde ilgilenmedi benimle. Ben uyuduktan sonra oturmuş tv seyretmiş. Benimde canım sıkıldı ister istemez . Tavir yapsam bi dert yapmasam bir dert. 

19 Cevaplar

+1 oy
(1,438 puan) tarafından
Uyuyana kadar ilgilenmis isde onuda yapmayanlar varr.tavir yapmaa .
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Eee napsin uyuyon basindami beklesin 
tarafından
Bi nasıl oldun diyip gelebilirdi yanima
(22,070 puan) tarafından
Iyide canim adam sormus gotureyimmi naslsin falan diye eee sende uyuyon normal dglmi tv izlemesi falan bence abartiyorsun
0 oy
tarafından
Sen uyuduktan sonra ne yapsın ki canım basında bekleyip nöbet mi tutsun uyuyorsun sonuçta ")) ilahi ya illa bir yerden cinleneceniz ") ben hasta olunca adam bendende beter olur suratı asılır saha sola çatar ya hayırdır hasta olan benim sana ne oluyor ne bileyim işte sen hasta olunca canım sıkılıyo diyo deli bebim ki deli haline şükret "D
tarafından
Kız sonra suratı düşmeye başladı noldu ölümcül bir hastalığın mi var çocukla ilgilen dedi ya
tarafından
Amaaan tırnağın varsa basını kaşırsın bacım koynuna aldigin adam dahi sana destek değil en azından benim öyle basının çaresine bakmayı öğrendim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İlgilendi mi ilgilenmedi mi anlamadım şimdi 
tarafından
Yanı yapması gerekeni yaptı ama asıl olarak ilgi alaka göstermedi kesinlikle
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sürekli hastalann bi yeri ağrıyn bri değilmdr çok şükr çk nadr hasta olrum ama bu ara hamilelkten sanırm sırtm ağrım var söyledğim gbi hemn ovmya başlr :) 
0 oy
(286 puan) tarafından
Seninki gene sormuş bn de bir ara midem bulaniyordu başım dönüyordu uykum vardı eşimin de hormonları tavan yapmış o halimde hiç düşünmeden özel istekte bulundu tabi yerine de getirdi 
0 oy
(263 puan) tarafından
Neden herşeyi sorun yapmayı d0şünüyorsunuz. İşgilenmiş çocukla işte sanada sormuş. :))) 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Izlesin canım ne olmuş basını mi beklesin büyütme bu kadar. Benim ki ben hasta olurum ağlar ama akıl edip bir bardak süt getirmez söylesem yapar başkaca yerine çivilenir oturur akli o kadarına yetiyor erkek işte:))) 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bizimki o konularda pek panik. Sürekli soru sorar. İyi misin hastaneye götüreyim şunu bunu yapayım gel seni ılık su ile yıkayım fenalık getiriyor bana. Sonra yatırıyo güzelce asla rahatsız etmez ses cıkarmaz. Arada yoklar bakar iyi miyim diye uyandırmaz da. Allah bin kere razı olsun her konuda cok cok iyidir :)
0 oy
tarafından
Adam daha ne yapsın bende kolay kolay şuram buram ağrıyo demem bir kere dedim eee napim doktor muyum ben dedi bir daha da demem ona buram ağrıyor 
tarafından
Aynen benimkide öyle.  Gıcık oluyorum demem zaten bida
0 oy
(302 puan) tarafından
hiç umrunda olmaz normalmişim gibi bişyler ister sunu getr sunu yap fln 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Seni çok iyi anlıyorum Aynı benim durum corona oldum 2gün boyunca su içmemiştim asla unutmam asla... Canım bir bardak su verir misin dedim bana 'offf bıktım demez mi..... :ermm:2.gün soöra o da pozitif olmaz mı ben ona o halimle bebek gibi baktım değerimi anladı ama neye yarar hep yüzüne vuruyorum walla 

0 oy
(2,067 puan) tarafından

Seni çok iyi anlıyorum Aynı benim durum corona oldum 2gün boyunca su içmemiştim asla unutmam asla... Canım bir bardak su verir misin dedim bana 'offf bıktım demez mi..... :ermm:2.gün soöra o da pozitif olmaz mı ben ona o halimle bebek gibi baktım değerimi anladı ama neye yarar hep yüzüne vuruyorum walla... 

tarafından
Işte aynısını ben ona yapsam demediğini bırakmaz. Ama iş onlara gelince bebek gibi bakılmak ilgilenmek isterler.
(2,067 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Benim ki de hemen ilgi ister..
0 oy
(817 puan) tarafından
Benim eşimde seninki gibi canım alınma boşuna ilgilenmiş yani erkekler bizim gibi değil pimpirikliyiz biz onlar rahat anaları öyle büyütmüş. Benimki ilgilenir üzerime titrer karnım ağrısa beni suçlar aynı babası :)) yere bastın Çorap giymedin sana ceket giy demiştim vır vır vır :)) 
tarafından
Annem soruyor nasıl oldun diye eşim hiç sormadı bile
0 oy
(2,637 puan) tarafından
Benimde sabah karnim aciyodu sezeryan oldum bide  benimki diyoki kalk doktora gidelim ilgilenir sagolsun
0 oy
(488 puan) tarafından
Dert ettiğin şeye bak:) (küçümsemeyirom kesinlikle, espiri) gece sancım geldi saatlerce eşimi uyandırmadm. Doğum başlayacak biliyorm farklı bir ağrı çünkü. Sabah namazında kalk dedim sancım var. Namazını kılıp uyudu. Uyandırdım, gel uyu dün çok yoruldun o sancı değildir dedi ve yine uyudu. Ablama dedim başladı sancım diye  O gidip uyandırdı artık sen hesapla :) ha bide günüm geçiyor yani
0 oy
(73 puan) tarafından
Gecen bende aynı şekilde hastalandım acaba kusma karın ağrısı ishal acaba hamile miyim dedim adam bende ilgilenmeyi kesti o günden beri elini degimisyir bugün zorladı bende istemiyorum sen istemedigin gibi dedim küstü uyudu :)
tarafından
Hamilelik belirtisi mi bunlar kız
(73 puan) tarafından
Geri çekilme ile korunuyoruz canim ondan şakasına dedim eşime ne diyecek diye
0 oy
tarafından
Adam napsın dahaa uyumuş sun iştee bizlerde yaranılmıo hakikaten haaa 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla Allah razı olsun dört dönüyor etrafimda

İlgili sorular

0 oy