0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından

Yazıyı genel olarak beğendim ve hak verdim. Yanlış anlaşılmış paylaşıldığı platformda burada da benzer sıkıntı olmasın diye açıklama yapma gereği hissettim. Yazı istisnası olanlara değil herşey normal şartlarda veya normal şartlara yakın olanlara tavsiye niteliğinde...

image

image

image

image

image

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Süper bi paylaşım canım 
(2,704 puan) tarafından
❤❤❤
Bebeyi uyuttum sonunda, şimdi keyif yapacam inşAllah :D
tarafından
Kahve mi içcen kız bende gelimmi :) :)
(2,704 puan) tarafından
Gel ablacım sensiz olur mu? :)
tarafından
Severim seni ballikom ♥️♥️
(2,704 puan) tarafından
Ben de seni sevirem bal ablam ❤❤
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben hiç katılmıyorum bu düşünceye malesef. Sırf oğlum kardeş istiyor diye ona kardeş yapamam. Benim de psikolojimin ,vücudumun buna hazır olması lazım. Bu adamın görüşüne bakarsan mutlaka ikinci çocuk olmalı, bence biraz abartmış. 
(253 puan) tarafından
Hemen yaoin demior ki 4 yas normal bi zaman dio. Ve butun doktorlarn uzmanlarin tavsiye ettgi yas 4
(1,012 puan) tarafından
Bilmem ama kardeş bu dünyadaki en güzel şey ben dört kardeşim eşim tek çocuk kızımızın bı amcası halası olmayacak mesela eşimde bunun yokluğunu hep hisseder
(894 puan) tarafından
Kişinin kendisi daha iyi bilir tabii kaldırıp kaldıramayacağını ama bazen keyif alanını terk etmek zor geliyor hazır hissetmeyebiliyoruz bir türlü bunu kasdettiğini düşünüyorum yazarın
(4,668 puan) tarafından
Ama şöyle de bişey var. Bi anne baba ne kadar mutluysa çocuğu da o kadar mutlu. Anne baba konfor alanından vazgeçip bir çocuk daha yaparsa,anne baba mutsuz olacak ve bunu iki çocuğuna da yansıtacak. O yüzden mutsuz aileler olacaklarına tek çocuklu aileler olmaları daha mantıklı geliyor bana.
(894 puan) tarafından
İşte her anne babanın psikolojik fiziksel duygusal özellikleri farklı farklı en iyi kararı kendileri bilir. Bazıları bu zahmetli süreci idare edebilir bazıları zorlanır ve daha kötü olabilir.
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnde bu düşüncedeyim tam olarak o yğzden ikinciyi yaptım
(894 puan) tarafından
Yaş farkları ne kadarr
(1,451 puan) tarafından
1 buçuk bnimkilerin arası
(894 puan) tarafından
Allah bağışlasın küçükken zor olurda büyük 3 yaşına falan gelince çok daha rahat edersin
(1,451 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini bagışlasın rabbim evet biraz zor oluyor şimdi diyorum keşke 2 yaşına hamile kalsaydım dogana kadar nerdwn baksan 3 olurdu daha kolay olurdu diyorum ama bilemedim :)) ama bi büyürlerse ikiz gibi olurlar orası güzel
0 oy
(324 puan) tarafından
Oğlum 3.5 yaşında ve 55 günlük bı oğlum daha var iyiki olmuş diyorum canından parça onlara birbirlerinden daha değerli hiçbir şey birakamayiz ne mal ne mülk ben nasıl keşke daha fazla kardeşim olsun diye istiyorsam benim çocuklarım da ilerde ister Allahım nasip ederse ilerde yine istiyorum rabbim kimseye aratmasin
(894 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın bende 3 4 yaşlık bir fark olsun isterim hayırlısı bakalım
(324 puan) tarafından
Aynen canım ne guzel bir buyuyorlar zaten sadece ilk 3 ay biraz zor olur sonra birlikte oynasirlar  Allahım gönlüne göre versin
(894 puan) tarafından
Amin canım sağol cümlemizin
0 oy
tarafından

Cok haklisin arkadaşım ot gibiyim diyor tek başıma :D

Keşke kardeşim olsaymış annem çok rahatına düşkün bir kadındı diyor :D

(894 puan) tarafından
Kardeşim de hep bir küçüğü olsun isterdi bazen 2 kişi bile olmak yetmiyor tek çocuğa yazık yaa :(
0 oy
tarafından
İkinci çocuk düşünüyorm bende aynı sebeplerden ama yaş aralığı çok çok önemli hem kendimi de düşünmek zorundayım
(894 puan) tarafından
Aynen kaç yaş fark olsun istiyorsun
tarafından
3,5 yaş düşünüyorm bir kaza olmazsa şuan oğlum 20 aylık daha

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 493 göst.
0 oy
10 cevap 136 göst.
+2 oy
34 cevap 369 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu