0 oy
493 göst.
Aile kategorisinde (775 puan) tarafından
Cuma günü evde çok sıkıldığımı en azından sabahtan anneme gidip akşam sen gelmeden gelirim diye konuştum eşimle  tamam olur haklısın dedi cumartesi gidicektik. Karantina çıktı üzülme pazartesi gidersin dedi. Neyse dün sabah babam beni almaya geldi gittim eşim gelmeden de evdeydim eve geldi ne Bi selam veriyor ne bir çocukları seviyor yüzlerine bile bakmıyor sebep annemlere gitmem çok opmuslerdir o yüzden diyorum çocukları al kucağına gözünün bebeğine bakiyo çocuklar babam alsın diye yok belki yarın sevebilirmis bu gün sevmezmis valla sıkıldım şu adamdan şu huylarindan 40 yılın başı biryere çıktım. Burnumdan geldi...

8 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Oda anensine gittiginde aynisinibyap gorsun
(775 puan) tarafından
İşin garip yani annesini kabul ettim bizimle yaşıyor başta böle yapican bilsem kabul eder miyim
(6,978 puan) tarafından
Ah bacim ahh ne deyim Allah sabır versin, mesafe koy bence anlasin
-Reklam-
0 oy
(322 puan) tarafından
Kıskanıyorlar kadınlar ailesiyle biraraya gelince. Herhalde kendilerini cekistirdiklerini dusunuyorlar. Kendi anneleri kardesleri gelinleri cekistirdigi icin
(775 puan) tarafından
Sanırım haklısınız
0 oy
(151 puan) tarafından
ayniyiz canim esim nr zaman anneme gitsem.muhakak surat asar bisey yapardi. simdi gurbetteyim annemler cok uzak gidemiyorum. buraya ablam tasindi ona gidiyordum gitmiyim diye gene bir hinlik yapti simdi oraya da gidemiyorum bunun icin evlilik yikilir mi bilmiyorum ama daraldim kimseyle mutlu olayim istemiyor
(775 puan) tarafından
Sınırlarının son noktasındayım ben canım
(151 puan) tarafından
ben de kuzum yeni oldu kavgasi hatta yani onun ailesinde hic bir sorun yok ama ben azcik birisine gitcem basliyor tantana inan ki butun gun evdeyim yat kalk is yap tekrar yat kalk insanin cani sikiliyor aileme gidince habire bi imalar olurdu zaten cok *** aileme de cikmazdi byrda ablama gittim geldim onda ds sorun cikardi yani kimsesiz olayim istiyor kimseyle mutlu olmayim istiyor net bir şekilde psikolojik siddet bu ama elimden bisey gelmiyor kış gunu anneme babama giderim otururum ama cocugum cok küçük babasiz mi büyüsün diyorum katlaniyorum ama böyle nereye kadar gider bilmiyorum daha 22 yaşındayım gezmek tozmak istiyorum esimle hic bir ortama gidemem muhakkak birisine mana bulur benim ailemden olursa cok zor çıkmazdayım bakalım nereye kadar sabir edicem
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Sana kizmiş ola bilir ama çocuklara oyle davranmasi hic dogru deyil ya
(775 puan) tarafından
Bana kizicak bisi yok ikimiz karar verdik dengesiz cunku
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allh  yardım  etsin  böyle  insanlara allhim  akıl fikir versin  
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Çocuklardan ne istiyor anlamadım ayrıca başta tamam demiş neyin tribine giriyor ki bırak hiç üstüne bile düşme oda anasına gidip gelince burnundan getir çocukları sevdirme sende yüz verme
0 oy
(87 puan) tarafından
Eşimin babası çocukları şapur şupur öpüyor heryerleri tükmük oluyor çocukların. Tuvaletten çıkar elini yıkamaz o elini de çocukların yüzüne sürer agzına verir. Karşıda kalp krizi geçiriyorum tiksiniyorum resmen. Ben bile böyle yapmıyorum. 
0 oy
(617 puan) tarafından
En hasas  noktam çocuklar hepsi neysede çocukları kucağına almaması çok kötü  hele ki gözüne bakiyorsa çocuklar böyle insanlara sinir oluyorum sanki çocuklar kendi isteğiyle geliyor bu dünyaya afedersin o halti yediysen o sorumluluğu yerine getirmelisin herkesten özür diliyorum bu konuşma için  inaninki daha beter şeyler soyleyesim var
(775 puan) tarafından
Böle insanlar egitilmez canım son noktayı bekliyorum ben ve bu çocuklarimi 4 sene yolunu gozledik şükürler olsun verdi Rabbım onun sevgisine ihtiyacı yok ben varım Rabbım onlara güzel sağlıklı ömürler versin
(617 puan) tarafından
Amin canim  Rabbim senide çocuklarını da bir ömür boyu mutlu etsin inşallah
(775 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 448 göst.
19 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Hevvam (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 275 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy