0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Kizlar hepiniz cok iyi insanlarsiniz hata yaptgmi anladim annemi aradin ozur dilemek icin

Eşim arayp kiziyor ne bicim besik deyp druyor bana

Aradim acmadi 2 kez aradim acti

Ne var kız diye bagrdi anne niye bagryon dedim

Kirmisiniz besigi dedi benmi yattimda kirdim dedim

Banane ne b.ok yerseniz yeyin dedi 

Ben sana sıfır verdim sen krdin dedi

Anne k.bakma ozur dilerim dedim kapat heri dedi

O kocan olacak adam hic biseyden memnun kalmiyo dedi

Anne ben napym ne deyim dedim teli kapatti şimdi aglyorum inanin pismanm ama kim olsa sinirlenir babami aryorum karişmam diyor ben rezil oluyorun sadece:( 

11 Cevaplar

+5 oy
(5,377 puan) tarafından
Ne kadar büyütmüşsünüz ya altı üstü bi beşik kaç ay yerde yattı bnm oğlum ne bilim saçma bi konu ya 
(790 puan) tarafından
Haklsn  canm
-Reklam-
+4 oy
tarafından

Esin arayıp laf ediyosa ya kendi anası alsin yada kendi daha iyisini alsin yani aslında bastan beri ailene laf ettirmesen yada onlarla sorununu kocana yansıtmasan o da onlar hakkında oyle konuşma cesareti bulamazdı bence . Iyi yada kötü hediyedir düşünülmüş teşekkür edersin istemezsen kaldırırsın :ermm:

+2 oy
(2,211 puan) tarafından
Hay allah ne beşikmis yahu! Her bebek beşikte büyümüyor 1 yaşında oğlum var hic beşikte uyumadı.. böyle basit konular için annenizi babanızı kısaca sevdiklerinizi kırıp kendinizide helak etmeyin.. olmuyorsa yer yatağı yapın daha da olmadı koltukta uyutun.. dunyavi şeyler için bu kadar gözyaşı dökmeye değmez 
+1 oy
(10,775 puan) tarafından
Canım keske aramasaydın evet canının cok sıkkınına geldi aradın, ama annenin yaptıgı da hos degil kazayla vs insanlar ölüyor o besiği size hediye olarak almıs sıfır verdim kırdınız hiç hos bir cunle degil. Sanki geri alacakmış emanet vermiş gibi konusmus. Nolcak canım bir besik altı üstü ana kız degmez ki bozulmanıza. Besiği kalıtesiz cıkması sizin sucunuz degil. 
(790 puan) tarafından
Şimdi bile aglayarak yazyorum annemi uzdum.diye esm aileme suc bulmuyor besigi satanlara kiziyor ama annem dik başli birisidir dinlemeden etmeden bagryor
(10,775 puan) tarafından
Annelerimiz oyle olabiliyor işte bazen biraz zaman ver o da dusunup uzulecektir.
+1 oy
(790 puan) tarafından
Kusura  bakmada ya da bak bence sen suçlusun birincisi ailen o senn almşlr  ne gzl kırılsada  almşlr önemli olan düşünmektr sen de eşinde ne kdr bencilsin beşiği altına bir tahta civi  çakın bu kdr mı beceriksizsnz benm ailemde aldı beşign altı saglm olmuyo kırılıyodu eşim gzlce  tahta caktı  düşmedi ne laf etti ne söyledi ne kdr düşüncesi saygısızsnz  ne kdr ayıp ya bencede annen hata etmiş sen laf edersen eşin ne demez okdr laf etcgne gidip yeni al ozmn senin alın demirden olur kırılmaz sen bu bencillkle ailenden olursn ztn
(129 puan) tarafından
Konj ney canım eski posta baktmm ama bulmadim
(280 puan) tarafından
Düşüncelerimi yazmışsın
0 oy
tarafından
Şimdi arama kuzum biraz zaman geçsin öyle konuş kocanın lafıyla da iş yapma cevabını versene kocana seninkiler ne aldı en azından benim ailem bunu aldı de ezdirme aileni kendini
(790 puan) tarafından
Eşim ezmez beni asla öyle biri degl ama düsunsene bebegini besige koydugun an beşik içe çoķuyor sallanmiyor tak tak ses cikaryor sinir bozucu deglmi
tarafından
Beşiği aldığınız yere sorun canım
0 oy
tarafından
Canım annenle yakin oturuyosaniz git gönlünü al once esinde kusura bakmasin annen almis incelik edip esin bi daha derse sanada yaramıyor bizi torununu dusunuyo de sen de aileni suclarsan esinin yaninda ailenin degerini hic bilmez esin ona gore davran aileni de esinin karsinda sakin küçük dusurme
tarafından
Birde benim annem yelek bile alsa dugmesi kopsa kaybolsa ben uzulur diye söylemiyorum her şeyi yansitmamamk lazım
0 oy
tarafından
Diger postunuzu gormedim. Fakat anneniz  de kirilmisa benziyor 

Her ne kadar sinirli konussada
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Biraz zaman gecsin annen durulunca bir daha ararsin canim. Eşinide sustur firsat verme, sinir bozucu olabilir ama ailene sikayet ediyorsa cok ayip ediyor. Annen hakli onlar size sifir almış, hediye sonucta. Kirildiysa yenisini alsin esin.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sen haksızsin ayıp etmişsin kadın düşünüp almış nasıl beşik ne bilsinler

O sinirle annenin yerinde olsam daha çok kızardım bn oda haklı olarak sinirlnms
(48,482 puan) tarafından
konu ne ben bisey anlamadim tubisim
(6,825 puan) tarafından
Annesi beşik almış ama beşiği günde 4 5 kez içine çöküyormuş toplayıp tekrar seriyormus sürekli..
Annesini arayıp kızmış su beşiği ne yaparsanız yapın demiş annesi ile tartışmış babasını aramış ona da demiş onlada tartışms annesi de kaynanası bişey almamış o iyi olur bn alırım kötü olurum demiş bu hanım kızımız da Allah' razı olsun demek yerine bn istemedim al demedim beşik aldı diyordu. Ayıp etmiş kuzu ama bence
0 oy
(359 puan) tarafından
Heri demesine takildim nerelisiniz tokat cevresi mi :)
(129 puan) tarafından
Sen nerleisn kız Bnde taokatlym
(359 puan) tarafından
Bende tokatliyim canim :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 569 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde OzlemY44 (28 puan) tarafından soruldu
+2 oy