0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Uyku damlası varmış arkadaşlar hiç kullandınız mi? Bebegim 8.5 aylik ve hiç uyumuyor. Kullanmak istemiyorum ama birkaç kişiden duydum. Nasil sonuç aldiniz? Hangi marka kullandiniz?

4 Cevaplar

0 oy
(8,680 puan) tarafından
ben o tarz şeyleri doğru bulmuyorum. papatya çayı iç sen ondan sütüne geçsin canım
(15 puan) tarafından
Ben de bulmuyordum ama çocuğunuz artik saat basi bile değil dakikalar sonra uyaninca mecbur kaliyorsunuz maalesef
(8,680 puan) tarafından
yok çok haklısın ama bir derdi olduğu için kalkıyordur. o derdi çözmek lazım
(15 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum ne sıkıntısı var da böyle uyaniyor acaba bilmiyorum :(
(8,680 puan) tarafından
bu aylarda ki en büyük dert diş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullandım hiçbişey olmadı bay bay night iyikide kullanmışım alerjikti bebeğim onu kullandığımda rahatlıyordu. Ağrı çekiyordu yoksa 
(15 puan) tarafından
Hiçbir şey olmadı derken bir işe mi yaramadı yoksa çocuğa bir zarari mi olmadi demek istediniz
tarafından
Çocuğa zararı olmadı şükür çok sıkıntın varsa kullan bence ben 5 ay hatta daha fazla kullandım iyiki kullanmışım
(15 puan) tarafından
Siz de mi uyku için kullandiniz
0 oy
(2,445 puan) tarafından
Diş yüzünden uyumuyor olabilir canım, benim komşum kullanıyordu ona doktor vermiş çocuğu uykuya geçmekte zorlanıyor ve hiperaktiflik varmiş, işe yaradigini söyledi, ama sadece uykuya geçişte yardimci öyle sabaha kadar uyur diye düşünme uyaniyorlarmis.
(15 puan) tarafından
Biz de uykuya geçişte sorun yaşamıyoruz sadece sabaha kadar 10 15 defa uyaniyor
(2,445 puan) tarafından
Aç olabilir mi ? Diş donemleride çok huysuz olurlar uyku rutinleri bozulur. Senin yerinde olsam gece uyumadan önce calpol veririm bir dene belki ağrısı vardır ki uyaniyordu. Uyumayan çocuk zor olur sende dinlenemiyorsun
(15 puan) tarafından
Uyumadan önce ek gida verip üstüne emziriyorum yine uyaniyor. Calpol veriyorum diş agrisi vardir diye yine uyaniyor. Sicaklik iyi. Kendi yatagima aldim denedim, kendi yatagina koydum denedim. Yok olmuyor:( o da dinlenemiyor ben de
(15 puan) tarafından
Sarhoş gibiyim
(2,445 puan) tarafından
Haklısın canım hem bebek için hemde senin için kötü. Eczaneye sor ilaç hakkında sana net bilgi verirler en azından onlar seni doğru yönlendirir canim
0 oy
(4,582 puan) tarafından
Bn kullanmiyorum ama benim bacılar kullanıyorlar memnunlar uykuya dalıyor hemen çocuklar ama uyaniyolarda çok bence bı faydası yok gibi
(15 puan) tarafından
Biz uykuya geçebiliyoruz ama sonrası sıkıntı cok uyaniyor
(4,582 puan) tarafından
Heh canım onun içinse hiç gerek yok bence çünkü sadece uykusu gelip uyuyor bizim cocuklarda sonra kalkiyolar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde OzlemY44 (28 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 535 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde &488769123 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Duygu keskin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 493 göst.