0 oy
472 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından
Bebeğim sıkıntılı bir bebek su içse boğazında kalıyor doktor bazı bebekler dokuz aya kadar böyle dedi altıncı ayına girdi. Aile apartmanındayız kaynana sürekli çocuğu istiyor evine yolladığımda boğazına takılacak şeyler veriyor milyon defa uyardım yok dinlemiyor biz cahil miyiz diyor çocuk büyütme dik mi diyor kalıyorum öyle. Çocuğuma sarma yedirmeye çalışırken gördüm ya bir de ölüm bir anlık Rabbim korusun çok korkuyorum bir daha yollamasam mı çocuğu ne yapsam her yolladığımda gidip başında bekçi gibi mi dursam valla bilemedim 

19 Cevaplar

+1 oy
(5,368 puan) tarafından
Başından ayrılma
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen olmadan yollama çocuğu 6 aylık bebeğe sarma yedirmek nedir 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bebegin, neden oyle acaba benim de öyle 15 aylık hala korkuyorum elime bisey veremiyorum kımseye teslim, edemiyorum babasına bile
(220 puan) tarafından
Bilmiyorum zamanla düzelir herhalde
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Sarma mı? Ay yok artık :angry:

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bebek işi zor cnm dibinden ayrılmayacaksin
0 oy
(168 puan) tarafından

Canım malesef kayınvalidelere laf dinletmek çok zor göndermemezlik yapma sende git gözünün önünde olsun çocuğun hatta kayınvalidene her fırsatta boğazının dar olduğunu herşeyin takıldığını söyle herşeyin bir anlık olduğunu sürekli söyle işin çok zor vallahi  hatta baktın hep aynı şeyi tekrar yapıyor gönderme gerekirse duruma göre hareket et 

(220 puan) tarafından
Hep diyorum dinlemiyor kalın kafalı resmen
(168 puan) tarafından
Anlamazlar canım anlamazlar... sen kendi bildiğini yap
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Tabikide başında dur 6 aylık bebeğe sarma yedirmeye çalışan birisi normal olamaz 
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Tek gönderme bebeğini sende git 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
6aylık bebeğe sarma mı yedirilir yuh bence o karambole yetiştirmiş çocuklarını. yollama kendi gelsin görmek istiyosa yada sende bebeğinin başında durr allah korusun kötü bişe olsa oma olmaz senin için yanar ama
0 oy
tarafından
6 aylık bebeğe sarmami yedirdi hey Allahım ya bizimki de çok konuştu şunu ver bunu verme diye ama ben pek dinlemedim sende dikkat et canım Allah korusun 
0 oy
tarafından
3 yaşında oğlum sarmayı daha daha sarmayı tamamıyla 5 6 aynonce yemeye basladi.icini yediriyorum hep...bırakma cnm gönderme sende onunla git..bizim ailede söylenir hep torunu bırak diye kimseye bırakmadım birakmamda ....eski zamanlari değil artık.pesinden koscak sürekli gözleri üstünde.olcak durumları yok yani guvenemiyom..abur cubur ne varsa yediler...
0 oy
tarafından
Kendin de git başında canım 
(220 puan) tarafından
Öyle yapacam başından bir saniye ayrılmam artık
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Canım doktorun bu sekidle dedigini eşin bilmiyormu o uyarsın annesini 
(220 puan) tarafından
Uyarıyor dinlemiyor kendi kafasına eseni yapıyor kalbim duruyor ya
0 oy
(405 puan) tarafından
Ayy şu büyüklerin biz çocuk büyütmedik mi sözü beni deli ediyor. Doğru büyütmemişsin demek ki. Dellendim yine. 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
O kadar küçük çocuğa yaprak sarması verilmez ya yaprak boğazına takılsa Allah korkusun sonra sen suçlu olursun gönderdiğin için ve ya gönderip başında beklemediğin için sarmanın içinden bile verilmez içinde bı sürü baharat var 

Oğlum 21 aylık olucak hala su içerken boğazına kaçırıyor maalesef
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Basından  ayrilma canım  baktın  yine  vermeye  çalışıyor bütün  uyarılarına rağmen  al çocuğunu  eve  götür  bir daha götürme 
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Ayy sarmami daha nleer ya :Obidr 6 aylik bebegini kimseye verme canim gidiceksede sende ol yaninda

0 oy
(4,136 puan) tarafından
Eşin konuşsun bide  ..
(220 puan) tarafından
Milyon defa konuştu kendi bildiğini okuyor
(4,136 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim  Allah kaynana hayirli güzel meşkale versin sizle ugraşmasin♡♡♡♡♡

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 332 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Firatvegulunannesi (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 382 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 670 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

381,503 soru

11,421,903 cevap

34,979 kullanıcı

...