0 oy
352 göst.
Aile kategorisinde (1,310 puan) tarafından
Adet düzensizliğim başladı kızlar doğumdan sonra en az 10gün geri atıyor korkuyorum sonra olmaz tekrar diye sizce kaldırabilir miyim ikinci çocuğun yükünü daha çok mu küçük benim kız

11 Cevaplar

+2 oy
(10,972 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım ne yazıkkı yas gectikce bakmak daha zor oluyor. İlkim 21 yasında dogum yaptım güpür güpürdüm hamileyken bile. Şimdi 27 yasındayım vallahi fark var arada o kpsturma yok kalmamıs. Yas gecince cocuk sesini kafada kaldırmıyor. Bakabilecegine inanıyorsan yap
(10,972 puan) tarafından
Canlar benimde 2. Olacak bu. İlkim kız bu erkek Allah nasip ederse.
(1,287 puan) tarafından
Rabbim sana bağışlasın canım
(10,972 puan) tarafından
Cümlemizin insallah bacım
tarafından
Iki kızım var Benimde canım inşallah bu gün öğrenirim cinsiyetini kontrole gidicem ")
Allah yardım etsin valla çok zor evden eğitim onlarla uğraşması falan bide çocuk anneden de yüz bulup hemen gevsiyo falan her şey sarpa sardı allah sonumuzu hayır etsin
(1,287 puan) tarafından
Aynen öyle valla ama
-Reklam-
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Bence erken değil ikincisi doğduğunda büyüğü 2 yaşında olacak önemli olan sen bakabilecek misin eşin yardım ediyor mi
(1,310 puan) tarafından
Çok çakışıyor eşim vakti olsa mutlaka yardımcı olur
(4,040 puan) tarafından
Büyük çocuga iyi olabilir ona arkadaş olur canı sıkılmaz sen kaldırabilecek misin onu düşün araları iyi gayet
(1,310 puan) tarafından
Hiç güvenmiyorum kendine çünkü benim kız çok mızmız sürekli memede beni sömürüyor canı sıkıldıkça bıraktırmak zor olacak onu
+1 oy
(2,911 puan) tarafından
Allah büyüktür canım bence yap ikinciyi de sonra zor olmasın 
(1,310 puan) tarafından
Aynen zor olacak diye korkuyorum artık yaş gidiyor baksana yaşlanıyorum artık
+1 oy
tarafından
yo iyi ya aralari ikinci dogunca ilkin 2 yasina gelmis olucak.ben kizim 1 yasinda hamile kaldim suan 2 yas 2 aylik oglumsa 4 bucuk yasimi sorarsan 22 :))) yorluyormu evet .sabah yemeyimi 12 de oyleni 3.4 aksami 10 gibi yiyorum zaman bulamiyorum.

ayri yasiyorum kaynana yok yani her  isime temizliyidi evidi.cocugudu kocasidi her seye tek basima yetisiyorum.suan bebeklerim uyuyor 9 oldu uyutuyurum bende uyucam sindi gozlerim kapanjyor .cok yorgunum.

ama iyikjde dogurmusum ya qurban olurum ben meleklerime .yap sende bence hem yasin da var iyi bakarsin yani .
(1,310 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım sanada hepimize de
tarafından
amin kuzum
+1 oy
(1,287 puan) tarafından
Bence düşün canım adet düzensizliğin varsa hem o zamana kadar kızın 2.5 yaşında olur allah kolaylık gösteriyor valla bence düşün 
+1 oy
(1,358 puan) tarafından
Kizim 9 aylik ken hamile kaldimm simdi arkadasa ihtiyaclari yok cok iyi oliyor cnm yasin genc ken dogur ara verme sekiz sene ara verdim simdi 6 aylik kizim var inan herseyi unutmusumm atesi ciktimii napcami bilmiyorumm biraz zorlanirsin ama ilerde iyiki dogurdum dersinn
0 oy
tarafından
Bence erken değil bakarsın canım ne var sanki ben 33 te 3.yü doğurdum 
(1,310 puan) tarafından
Zor olmuyor mu canım ya kemik ler bile fark ediyor gençken ki gibi değilim
tarafından
Hayır zor olmuyor hatta çok zevkli insan daha bilinçli büyütüyor ilklerde illa acemilik oluyor
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Seninki yine 17 aylikmis canım ben kızım tam 1 yaşındayken hamile kalmıştım bir şekilde bakılıyor Allah veriyor kolaylığını yaş geçtikçe zorlaşır haliyle ama tanı karar senin yapamam dersen biraz daha bekleyebilirsin 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bendr 30 yaşındayım 22 aylık bir oğlum var erken diye düşünüyorum yinede rabbim bilit doğru zamanı 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla niyetiniz varsa ggec olmadan yap 31 yaşında doğurdum sinuncuyu nasıl bitti bir bana sor gebelik çok zordu 
(1,310 puan) tarafından
Benim kızda da ayaklarım çok şişmişti hamileyken inşallah ikinci kolay olur
(12,264 puan) tarafından
Olur olur yap madem eşin istiyor
SONRA insanın kafası kaldırmıyor
(1,310 puan) tarafından
Hayırlısı bakalım rabbim ne gösterecek belki 2020nin bana getirdiği tek güzel şey mini mini bir bebiş olur
0 oy
(458 puan) tarafından
Valla büyük kızım ahhhh bide büyük diyorum o daha benim minicik bebeğimmmmm 13 aylık küçüğü ise 1buçuk aylık yani şu an iyi ki olmuş diyorum yerim mm ben bunları yaa
(1,310 puan) tarafından
Ay  benimde yiyesim geldi sen öyle deyince onları öp benim için
(458 puan) tarafından
Rabbim isteyen herkse nasip etsin inşallah sende istiyosan çok bekleme bence Allah kolaylığını veriyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 266 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 547 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 571 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Korkmazayse (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 515 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,711 cevap

34,890 kullanıcı

...