0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar iyi akşamlar 3 senelik evliyim 5 aylık bebeğim var eşim ve bende devlet memuruyuz suan ben izindeym ve bu pandemi dönemiyle beraber yaklasık 10 aydr evdeym. Evde tek basıma olmak ve eşimin desteğini alamamak beni dahada cok yıpratıyor. Eşimin son 2 aydr işleri baya yoğn ve gercektende kafası şişerek eve 7 de anca gelıor. Bemde halıyle btn gün onu bekler okuyorm bir insan yuzu gördgm yok bebegmden hariç. Eşim haftanın ıkı gnü iş cıkısı genelede maça bir gnde arasıra balıga gidiyor be ben buna vok sinirlemıorm. Ama o kafamı dağotmam lazm btn gn işte yoruluyorm blıosun haliyle. sizinlede ilgilenemedgmn farkındayım ama atresimi böylw atıorm dıor. Benım ne sosyal bir hayatm kaldı nede 2 soh bey edecek bir arkdsm hçhastalıkyan biyerede cıkamıorm. Öfkelenıp snra kızıorm sürekli bana surat yapıosn dıyığ dueuyır bu sefer. Kızlar ne yapmam lazm o mu haklszı yoksa benmı anlayıasızım ve duygusalmı davranıorm cok. Cocukla evde oldgunca ara ara işgilenmeye calsıor tabi ama bu yeterli değil cnkğ ben yıprandm smdıden tek basıma cocuk yetiştrıor gbiyim..sizden bana 3. Bir göz olarak yardm etmenizi ve fikir vermenizi istiyorum LÜTFEN
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

2 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sakin olup esinle birbirinize destek olmalisiniz

(11 puan) tarafından
Ben fevri mi davranıorum yani sizce
(27,353 puan) tarafından
Ey yani biraz oyle
(11 puan) tarafından
Pekii teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Eşinle konuş bence cnm
(11 puan) tarafından
Konusuyorm hatta snra ben abartmısım dıorm ama snra yine aynı seyler oluyor cocuk btn gün kucagımda zırıl zırıl aglarken ne ona kıyablıorm ne kendım dayanabliorum
(3,921 puan) tarafından
Canim bebisine odaklan aç TV ni yap eşine kahve keyfinize bakin
(1,517 puan) tarafından
Bu konuda eşler anlamaz anlıyorum der. Ne yapıyım bndr çok stresliyim kafam çok dolu böyle stres atıyorum der. Bizimle ilgilenmek nedir bilmezler doğru dürüst bnm eşimde öyle malesef. Arada artık çıldırır boğulduğumu hissedince arabayla briaz çıkarız. Ne yaparsan yap değişmiyorlar malesef sana tavsiyem kendini boşa yıpratıyorsun. Yanımda olsun istiyorsun ama onların ciddi anlamda fıtratı bu . Aileyle eşle.stres atamiyorlar dışarı çık yok maç vs. Bndr çok çabaladım çok morel bozdum bunun için kavga ettim ama boş . Sadece ilişkiyi yıprattigimi.fatktttim adam değişmiyor en iyisi takmamak dedim şuanda emin ol o kdr kafam rahat alıştım o stres üzüntü bni ne hallere getirmiş megersem . Oğlum yeter bna onla ilgileniyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 957 göst.
25 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤ Ayşe ❤ (301 puan) tarafından soruldu
+2 oy
50 cevap 933 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 234 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 420 göst.