0 oy
1,011 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar kayınvalidemle birlikte yaşıyorum

Sabah biz uyurken pat diye kapıyı açıyor yeni evliyiz bide hani uygunsuz bir durumumuz da olabilir zaten uyurken üzerimiz de uygun olmuyor

Kapıyı kitliyorum ama dısında kilit takılı kalmış kitli olsa bile o anahtarı çevirip pat diye giriyo Ahmet kalk diyo ben onu kırmadan nası uyarıcam çok sirliyim bu duruma ağzımdan kötü söz çıkcak

21 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Kıra kıra uyar bence ne alaka yatak odana giriyo benimki de yapıyordu öyle bakkala bile gtsem kağımı kitlemeye başlamıştım yatarken girmezdi ama bz yokken girerdi kızardım bnde snra bıraktı girmeyi. Bi kere iş üstünde yakalasın sizi belki aklı basına gelir tövbe tövbe
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Çok zor değil giy kırmızı bir don giy açık saçık seksi gecelik görsün sabah seni öyle bak bakalım giriyor mu ara sıra böyle rezillik yapmak lazım laf şöyleyemiyorsan böyle ifade et yada kaynanan girer girmez ay diye bağır yorganın altına saklan. O zaman anlarv
(12,499 puan) tarafından
Okumuştum sen annene mi yapmıştın öyle:)
tarafından
Kayinvalideme yapmıştım kuzum anahtarım vardı onda ev anahtarı yerlere çok federsin tanga külot atmistim gecelik gitmiştim bir senedir zile basmadan gelmiyor :)
(2,259 puan) tarafından
Kahkaha attım yaaa bu nasıl yorum böyle :Ddd
(12,499 puan) tarafından
Çok fenasın :)))
tarafından
Kardelener shshhshs Allah hep güldürsün kuzum :Ddd güneş kuzum tartışıp kırmak yerine en mantıklısı buydu ahgdsggs
+1 oy
(19 puan) tarafından
Canım eşine söyle o uyarsın sen gelinsin nihayetinde iyide desen alınabilir 
+1 oy
tarafından
Sende güzel bir dille anne kapıyı çal da öyle gir rahatsız oluyorum de ne saçmalık öyle patadan girmek 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya yeni evliler rahatsız edilir mi keşke birlik olmasaydınız 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Uyar yani de ki ben rahatsız oluyorum. Devam ederse de kavga çıkar inan ki ıslah olmaz
0 oy
tarafından
Saygısız insan. Oğlunun hala evli olduğunu kabullenememiş.  Eşin uyarmalı.
0 oy
(225 puan) tarafından
Onun kendi düşünmesi lazım hak ediyor böyle kaaynanalar bu konularda azarlanmayi pat diye girince.kalkip direk anne kapıyı cal burası bizim özel odaniz demelisiniz
0 oy
(148 puan) tarafından
Direk şöyle yani müsait olmuyoruz eşine de
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bunun  kırması mı kalmış  ben o an  bagrirdim yanı  kaynana  olabilir  ama özelime  giremez  pat  diye  o hakkı  nerden  bulmuş  acaba  eşinde  birşey  demiyor mu bu duruma 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Görümcem de böyleydi eşime uyarması için söyledim ama oralı olmadı ben söyledim ve sinirden kıra kıra söyledim. Ne cahillik ya tahammül edemem 
0 oy
(136 puan) tarafından
Ay bak bende sınır oldum kaynanamlar gelin bizde kalın demişlerdi sabahın köründe 6 miydi neydi kaynanam bakıyo kapıdan uayanmislarmi diye eltim kapı çalmadan ütü almaya geliyo off off görgü yok anam bunlarda 
0 oy
(649 puan) tarafından
Nerden buluyor bu cesareti çok merak ettim cahil mi kayınvaliden o hiç yeni evli olmamış mı kocanı leylekler mi getirmiş? 
0 oy
tarafından
O söz çıkan bnce agzndan snn kocan artk o sen uyandrmayi bilirsn
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Kıra kıra uyaracaksin ki bir daha yapmasın şimdiden bunu yapan sonra canını çıkarır senin en başından koy tavrını yoksa çok canın yanar 
0 oy
(405 puan) tarafından
Önün yaptığı çok ayıp en sonun da sizi uygunsuz görsün daha da girmez =))
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ben 5 yıl oturdum hiç açmadı kapıdan seslenirdi gorumcemin eşi ***** bi tio 3 defa bize geldi ben odamdayken pat diye girdi en son bebeğimi emzirirken girdi eşim kaynanam da diğer odadaydı cıktı oda dan diğer odaya girdi bende arkasından girdim hepsinin önünde rezil ettim 18 yaşındaydım orasının yatak odası olduğunu bilmiyormusun 3 defa dır aynı hatayı yapıyorsun bi daha da gelme dedim o gün bu gündür kaynanamin evine bile artık kapıdan sorup gidiyor valla canım açık açık söyleyecen yoksa akıl almazlar
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Resmen edepsizlik hiç mi bu Kaynanalar kendi gencliklerini hatırlamıyo anlamıyorum oğullarıniza bekar gibi davranıp gelini kabullenemiyosaniz oğullarınizi evlendirmeseydiniz
0 oy
tarafından
Senin ki yine iyi   benimki aldığı nefese karışmadığı kaliyo
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yok artık valla ağzıma geleni söylerim oyle şey mi olur edep adap yok mu orada

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 397 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 469 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 518 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kilci Emine (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,177 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu

374,579 soru

11,203,538 cevap

34,505 kullanıcı

...