0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba. Dünki paylaşımımın karşılığı kayınvalidem tarafından geldi. Eşim bugün Annesine gitti ve bana karşı tavır ve davranışları değişti birkaç zamandır eşimle aramız iyiydi şimdi yine başladık Gelde bu kayınvalideye iyi ol şimdi gelde bu kadına merhametini göster. Sizde de şöyle oluyor mu arkadaşlar. Nasıl karşılık vereyim eşime ve kayınvalideme. 

4 Cevaplar

+1 oy
(331 puan) tarafından
Eşine gayet iyi ol kayınvalide ne de eşinin olmadığı yerde lafı sok sana bşey ler dediğinde dinleme o yokmuş gibi davran konuştuklarını duymamazlığa gel ama eşine gayet iyi ol 5 yılık evliyim 4 yıl boyunca kayınvalideme hiç saygısızlık yapmadım baktım kadın bn iyi oldukça tepeme çıkıyor eşimi dolduruyor bnde son 1 yıldır eşime gayet iyi davranıyorum onunla kayınvalidem yüzünden tartışmıyorum ama kayınvalidem bna bi laf söyleyince ağzının payını veriyorum artık o bile anladı bna o önceki yaptığı kötülükleri yapamıyor ve oğlu da anladı onun nasıl bir insan olduğunu Allah karşımıza iyi insanlar çıkarsın böyle insanlar yüzünden kimseye güvenimiz iyi niyetimiz kalmıyor 
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Ya bu kayinvalidelerden ne çektiğimiz bı salında mutlu olalim
0 oy
tarafından
Millette diyor derdim var
0 oy
(912 puan) tarafından
O ne derse desin iyi davran annesinin hatrini falan sor biraz mağduru oyna seninki ayarlarına döner o normale dönünce de ver sopayı ana sözü dinler haaa :) 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,186 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 471 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 522 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kilci Emine (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,023 göst.
27 Kasım 2020 Aile kategorisinde Eysa (5 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı