0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar 15 günlük bebeğim var. Kayınvalidem yanımda kalıyor yardım için. Ama iki defadır bebek kucağındayken yatar pozisyonda göğsüne yasliyor giyinik ama bebek de yalanıyor ne yapsın. Sonra gülüyor babannesinin goguslerine yalanıyor diye. İki defadir yaptı bunu çok sinir oldum ne yapmalıyım ben mi abartiyorum acaba.

9 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Iy iğrenç izin verme canım
tarafından
Geçmiş olsun o zman canım :(
(1,271 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun :) tek kovalama yolu öbür dunya tobeee :)))
(2,126 puan) tarafından
Ayy Allah seni kız bende diyorum elbet sıkılır bir sever iki sever yaşlılar sonra sıkılır al bak çocuğuna der
(1,271 puan) tarafından
Bence de canım sıkılır kafa kaldırmaz ilk heves böyle olurlar. Ama bizim de ilk heyecanlar işte isteristemeZ bozuliyoruz
(2,126 puan) tarafından
Aynen ya nedir bu herşeye müdahale
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Tövbe ya birde onu mu diyor diyene kadar al kız acikti galiba de versin geri hemen kucağa alıştırmak da nedir ya dur bakalım bizim de ilk çocuk ilk torun kaynanam herkese diyor kucağa almayın alistirmayin olsun gorecez bu sefer de kıskanıyor derler
(1,271 puan) tarafından
İki defa dedi cnm ikisinde de kaşlarımı çatıp kucağından aldım. Laf söylesem eşim dicek senin evinde kalıp yardım ediyor laf mı ediyorsun şaka yapıyor dicek. Ayaginda sallamaya falan çalışıyor kucak ne ki . Hep mudahele ediyorum gıcık oluyor bana ama olsun
(2,126 puan) tarafından
Canm gidene kadar idare et sende eşinle kötü olma bu heyecanlarinizda haklısın çok haklıyız ama eşlerimiz anlamıyor ne desek kaynanalar da az değil onlar da inatla devam ediyor normal mi yaptın sezeryan mi
(1,271 puan) tarafından
İdare etmeye çalışıyorum canım son 4 5 günü zaten gidicek. Sezaryen yaptım canım başta hiçbir şeyi ile ilgilenemedim altını falan açamadım bir hafta hep o yaptı sonra ben iyileşince de kendi yapmaya çalıştı zor aldım elinden üstünü falan hep o giydirmeye çalıştı. Şuan çok şükür iyiiym ona yaptirmiyorum
(2,126 puan) tarafından
İyiysen şükür tabiki bırakma canm söyle eşin olmadıkça dile getirerek iş yap
0 oy
(2,911 puan) tarafından
Ayy canim yaptığı saçma birsey gerçekten ama sen şu an hassas olduğun için fazlaca takılıyorsundur. Kendi lohusaligimi hatırlıyorum da o zaman yaptığım ve takıldığım bazı şeyler şimdi komik geliyor şimdi olsa güler geçerim. Boyle düşün takmamaya çalış
(1,271 puan) tarafından
Aynen canım ben de şimdilik daha ilerisi olmadığından gülüp geçmeye caliscam sinir olsam da sonradan pişman olmayım :)
0 oy
tarafından

Bu kayinvaldiler niye doğuramıyor ya mutlaka her kayınvalide geliniyle birlikte bi doğum yapmalı yaşi kaç olursa olsun  :))))) he de geç kuzum boşver o süreçte her şeye herkese sınır oluyorsun zaten bi de bunların saçmalıklarına canını sıkma burda emzirmeye çalışanı duydum şükret öyle birşey yapmıyor 

(1,271 puan) tarafından
Valla canım keşke dogursa da kurtulsam :) aynen çok ileri gitmedi çok şükür ama insan sinir oluyor yine de lohusalık falan gülüp geçmeye caliscam artik
tarafından
Aynen öyle yap geçiyor hepsi
tarafından
Çok iyi :D
0 oy
tarafından

Birdaha öyle yaptımı böyle ona Bakarak kal çocuğa uzan al elinden alırken de bebek ya doğduğunu bilmiyor sürekli emek istiyor de anlar herhalde:D

(1,271 puan) tarafından
Valla inşallah birdaha olmaz anlasa da anlamamazliktan gelir herhalde :) gicikligina yapar
0 oy
tarafından
Sanırım lohusalık dolayısıyla sen biraz alınıyorsun canım 15 günlük bebek zaten kucakta yatar pozisyonda tutulması gerekiyor kadın o şekilde tutuyor bebekte emme refleksi olarak meme arıyor kadında bunu kendince şaka olarak söylüyor çok fazla bunu takma kafana lütfen bebeğini sağlıkla büyüt inşallah 
(1,271 puan) tarafından
Sağ ol canım takmamaya caliscam hoşuma gitmiyor pek şaka da olsa ama daha ilerisi olmadığı için kalp kırmaya değmez sanırım
tarafından
Kesinlikle anlıyorum seni ne kadar rahatsız ettiğinin de farkındayım ilerisi olmadığı sürece tam da senin dediğin gibi kırmaya hiç gerek yok
0 oy
tarafından
Ağzına ne deyse aranır zaten emme refleksi ile doğuyorlar sana has bir şey değil de al çocuğu annesi doyurur şimdi onu de öp kokla odana geç emzir o da kalsın ortada
(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle canım kucağından alıp öpüp kokluyorum çoğu zaman hiçbir şeyi ile ilgilenmesi ne izin vermiyorim zaten sezaryenli olduğum için başta altını falan açamadım kendi gorevi gibi benimsedi ben iyileşince de açtırmadı bana altını şimdi ben yapıyorum her şeyini ortada kalıyor
tarafından
Bende sezeryan doğum yaptım ama hep ben değiştirdim kimseye vermedim masanın üstüne yer yapmıştım eğilmeden değiştiriyordum
0 oy
(119,149 puan) tarafından
en tiksindigim sey uyar kadini bi daha yapmasin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 405 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 523 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kilci Emine (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,026 göst.
27 Kasım 2020 Aile kategorisinde Eysa (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,192 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı

...