0 oy
601 göst.
Diğer kategorisinde (148 puan) tarafından
Evimiz ayrı ayrı oturuyoruz yakın da değiliz kaynanam görümcem herşeye karışıyor kaç kere eşimle kavga ettim uyardım . Yok fazla para harcamayın 5 bin çekti eşim yok paranı ne yaptın . Bi ara benim için herşeyi istiyor alma bile dediğini duydum bide kızıma araba aldık bisikletli olan akmadan önce ne gerek var çocuk bilmez alma herşeyi.  BIDE KIZIMA hep milletin verdiği ikinci el eşyaları getiriyor ben hamileyken de öyley Di bende giydirmek istemiyorum ilk çocuğum dedim eşimi uyarıyom ve onlara da laf vuruyorum gene aynı.  Sürekli dedikodu yapıyor lar bide eşim benim ailemi bi yere götürse yok götürüyon onları gezdiriyon her arama konuşmalarında dedikodu var .

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap
Askosum şimdi sana kavga et onlara ne yaaaa! Falan diyemem. Bazı şeyler çözülmüyor ise değiştirmek lazım mesela birşey alicagin zaman söyleme yada indirimden aldım de. Yada kayinvalidene at anne bunu alicam sence nasıl senin zevkine güveniyorum o yüzden sana da atayım dedim de. İnan çok şey değişecek eşin ile ailesi için kavga etmen eşini daha çok itecek ailesine mesela eşinle kavga etmek yerine otur yanına iki cilvelen askimm bana şunu bunu alır mısın ikinci el almak istemiyorum ilk çocuğumuz ama senin için problem olucaksa almayalım de iki kivirt iki nazlan inan senden önce gidip alır. Ailesini kötüleme hep iyi şeyler söyle ki kayınvaliden laf söylediğinde eşin karım bu kadar iyiyken annem haksızlık yapıyor diyebilsin askimm bunu aldım ben bebisimize annenin de fikrini merak ediyorum ilk torunu sevinsin o da fikrini alalım diye heyecan yaratırsan kayınvaliden ne gerek vardı yaaa falan dediğinde eşinin zoruna gider. Böyle yaparsan zamanla inan eşini kendi tarafına çeker haksızlığı engellersin kendi aileni gezmeye götürdüğünüzde eşine aşkım ya keşke annende gelseydi bidahakine buraya annenle de gelelim o da görsün ben çok beğendim burayı de linç yicem belki ama artık sinsi olamak lazım 
(148 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kız senin gene iyi kaynanan benim eşimin yengesi herşeye burnunu sokar evime alışveriş yaparım bunu niye aldın, çocuğumun kıyafetlerini yıkamak için ayrı deterjan aldım yok ne gerek var ayy en sinir olduğum şey sizene ya amaan boşver takma 
(148 puan) tarafından
Kız yok ne iyisi herşeye burnunu sokuyor düşün yediğimiz yemeğe bile sizene ya .
(3,527 puan) tarafından
Boşver bi kulağından girsin öbüründen çıksın
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Aman huylari pis ne olacak allah islah eylesin
0 oy
(405 puan) tarafından
Canım o kayınvalide görünce sadece sende yok daha dün sinirlerimi zıplattilar benzer konudan kelin dermanı olsa kendi başına sürer 
(148 puan) tarafından
Doğrudur
0 oy
(598 puan) tarafından
Bu kaynanaları ne yapmak lazım:))
(148 puan) tarafından
Bilmiyorum ki:D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 286 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy