0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (4,858 puan) tarafından
Kızlar çok hevesliydim eşim arkadasindan skitur tarzı motoru aldı geldi ben kullandım çok zevkliydi yaaa  bundan sonra motoru alıp kacabilecegim eheheh :) motorda bizde artık arkidesi kullanımiyormusbenim.gibi hevesli olan var mi

10 Cevaplar

0 oy
(10,318 puan) tarafından

Kayinvalidem :D

(4,858 puan) tarafından
Valla mi kiz
(10,318 puan) tarafından
Valla kız :) en büyük hayali. Istedigin bisey varmi falan diye konusu gecince motor ehliyetim olsaydi keşke kullanmayi bilseydim diyor hemen :)
(4,858 puan) tarafından
Kadincagiza bir akülü motor alım bari şimdi koca koca neneler kullanıyor :) arkasında bı kişilik yer de var :))
(10,318 puan) tarafından
Kız çok kilolu kullanamaz :)
(4,858 puan) tarafından
Kız kocaman oturma yerleri var googleye yaz bak çok guzeller
-Reklam-
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ben 4 sene kullandım canım, çok zevkli, dikkatli olduktan ve kurallara uyuduktan sonra çok güzel bir araç. Ben arabalara da meraklıyımdır. Benim gibi bir kadın daha önce ne duydum ne gördüm ☺️☺️☺️
(4,858 puan) tarafından
Ben motora daha çok hevesliydim eşim daha önce araba kullanmayı öğretti ama hiç motor vermemişti kullanmam için bekarliktan beri yalvarıyordum öğret diye bu güne nasip mis
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Eskiden di o ☺ ortaokuldayken abim ogretmisti surmeyi yaa pazar gunleri binerdim nasil severdim motorla gezmeyi
(4,858 puan) tarafından
Gerçekten çok zevkli yaaa :) eşimin arkasına binmistim ama hiç vermemişti kullanmam için onca sene bugün ufak çocuklar gibi zirladim öğretsin diye :)
(4,237 puan) tarafından
Valla gercekten cok zevkli ogren bacim valla
(4,858 puan) tarafından
Baki buldukça kullanırım heralde birde tek sürmeyi ogrenirsem benden iyisi yok
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Aşırı seviyorum.. Hamile kalmadan önce arabamı satıp motosiklet almak istiyordum sonra hamile olduğumu öğrenince vazgeçtim haliyle.. Oğlum birazcık daha büyüsün beraber süreceğiz inşallah :) ben bir de hız tutkunuyum nasıl olacak bilmiyorum :) 
(4,858 puan) tarafından
Ayyy bende öyle eşim bekarken çok motor kullandı lakabida var çita diye motoru çok hızlı temkinli kullandığı için öyle diyorlarmış :) ama bir kere kullandırtmadi evlenince nasipmis demek
(1,690 puan) tarafından
Çok sevindim senin adına :) inşallah devamı gelir
(4,858 puan) tarafından
Ayy inşallah yaaa :))
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Ben korkuyorum ondan ve tirlardan

(4,858 puan) tarafından
Aayyyy çok zevkli kiiiizz
(27,564 puan) tarafından
Cidden çok korkarım binmem hayatta.
 Hele tirdan abowww fobim var benim
(4,858 puan) tarafından
Tır da korkutuyor insanı getcekten
0 oy
tarafından
Ayyy ben yaz başladı mi bizim motor mevsimi başlar üstünden hiç inmiyoruz
(4,858 puan) tarafından
Yazın. Daha iyi tabi efil efil :))
tarafından
Kışın binilmez zaten canim donarsın zatürre olursun
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Bekarken çok binersin surerdim de ama evlendikten sonra hiç binmedim heves de etmedim hevesimi aldm :)
(4,858 puan) tarafından
Bekarken vermedi beyfendi birsuru motor geçti eline evlenip bebek olunca nasipmis
0 oy
tarafından
Çok dikkatli ol..eşim kaç kere motorsiklet kazası geçirdi..kollar kırık sol kalça kırık ayak bileği ameliyatlı..ayrı ayrı kazalarda oldu hepsi yine de vazgeçmiyor
(4,858 puan) tarafından
Eşimde kaza yaptı tüp taşıdığı motorla sol bacak kırıldı 3 yerden bileği arkaya dönmüş motor amasorlu olmadığı için birde eski motordu ufak bir çukura girince yuvarlanmış yokuş aşağı o kırık ayakla araba kullanmayı öğrendi sonra araba aldı bu sene 5 sene aradan sonra motora bindi çok dikkatli kullanırdı halbuki ama işte birazda benim suçum kaza olması :(
tarafından
Çok geçmiş olsun..şimdi bana araba sürmeyi öğretmek istiyor 14 yaşından beri sürüyor şu an 37 yaşında..artık bunalmış arabadan ama motordan vazgeçmiyor..kızlara da öğretcem diyor..en sonki kazası suriyeli çarpmıştı eşime..mahkemeye verdik 3 sene olcak haken sonuç yok
(4,858 puan) tarafından
Ben araba kullanmasinida öğrendim ama pratiğim yok sadece inşallah bı sonuç çıkar ama 3 sene geçmiş biraz zor sanirim
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ahh bacı be yaramı deştiiin :( motor aşığı insanım bekarlığımda motorum bile vardı Honda CBR 125lik arkadaşlarla geziler mi yarışlar mı yapmadık motor benim tek hayatım gibiydi. Ama cok büyük bi kaza atlattım belden asagısını kırdım 8 ay öylece yattım annem yemin ettirdi bir daha bu şeytan aletini agzından duyarsam hakkım helal degil cok acı cektik cünkü felcten döndüm. Ama hala motor görünce içim eriyor :(
(4,858 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok büyük kaza yapmışsın belliki Allah ailene bağışlamış seni ama unut gitsin sen boşver
(1,007 puan) tarafından
Hemde ne kaza yani bariyerlere girip 2 metre sürüklendim asagıya kazadan tam 5 gün sonra açmışım gözümü heryerim alçı sargı doluydu yani. Evlendim üstünden kaç sene geçti ama insan yinede unutamıyor
(4,858 puan) tarafından
Ayyy çok büyük kaza gecirmiisin yaaaa içim gitti  ama baksana bu kazadan sonra kullanmaya korkmayacakmisin hem annende söz verdirtmis
(1,007 puan) tarafından
O kazadan sonra motor yanına bile yaklaşmadım anneme verdiğim sözden dolayı. Ama insan özlemiyor da degil. Allah yine korudu cidden bacı o kazayı atlatmak inan kolay olmadı yani motor şeytan aracı uzak durulması da gerek :)
(4,858 puan) tarafından
Tabiki de :) kız sende bisiklete bin :) bı mahalle türü yap geri gel eve :)
0 oy
(225 puan) tarafından
Aşırı hevesim vardı ta kii kaza yapıp motordan düşene kadar bir daha tövbe yanımdan geçince bile gözlerimi kapatıyorum bakamıyorum :))
(4,858 puan) tarafından
Geçmiş olsun kalıcı bı hasar yoktur umarim
(225 puan) tarafından
Kalıcı bi hasar olmadı ama bacağım ezilmişti bildiğin 3 ay evden çıkamadım yürüyemedim lavaboya bile gidince ağlıyodum acıdan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
25 cevap 1,129 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nur.06 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
15 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 508 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu

384,981 soru

11,514,387 cevap

35,174 kullanıcı

...