0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı tam 7 ay oldu sezeryan etrafıma bakıyorum doğum yapıp 2 ay sonra incecikler ben diyet yapıyorum yağlarım gitmiyor benimde psikolojim bozuldu dolapta ne kadar dar gelen orami burami belli eden kıyafetleri topladım ihtiyaç kutusuna attım şimdi 6-7 parca bir şey kaldı o kadar çok moralim bozukki 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nerde bacım o incecikler internette gördüğünü feln diyorsan onların çoğu sezryndn sonra gerdirme yağ aldırma yaptırıyorlar yoksa o kadr çocuk doğurup doğurma gibi olmak çok zor kilo olmasa bile göbek yumskligi kesin olur herkesde yani verirsn kiloyu onmlo olan yaglardn vermek mekik cek evde yavaş yavaş valla bende dogurdm iki tane şuan 65 kiloyum 1.63 boyun var ve gün içinde elime ne geçse yiyorm :D iki günlük dünyada bide kiloyu takamcm kafama 
-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından

Dolabında dar gelenleri atıp, yerine bedenine uygun şeyler aldıgından kendini sürekli o kilola oldugunu düşüneceksin, atmasaydın keşke bakıp bakıp diyet için motive olurdun :)) ben mesela 2 yıl önce olan kıyafetlerin hiç biri olmuyordu doğum yaptım, doğum kılolarım gitti ama hamile kalmadan önce 10 kıloya yakın kılo aldım, bir gün biryere gidecektim bi gömleğim var çok güzel giydim ki bol gelen gömlek badi gibi, kalkıp hamilelikte giydiğim gömleği giydim, 2 ayı geçti diyetteyim şuan o dediğim gömlek oluor bana :)

0 oy
tarafından
Hata yapmisin 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ooohhh sefan olsun. İnşallah tekrar zayiflayınca daha güzellerini alacaksın. Bunda moral bozacak bişey yok. Kendini hazir hissettiğinde diyete spora başlayıp o erimeyen yağları kasa çevirirsin. Kendini bu kadar üzme spor herşeye çözüm olur.
0 oy
(14,040 puan) tarafından
Herkesin derdi başka işte bende hamilelikte isteyerek 20 Kilo aldım 7 ay oldu doğum yapalı hepsini verdim elimde olmadan iştahım da iyidir oysa bütün hayatım boyunca hep zayiftim buda sorun. İnşallah sende istediğin kiloya erişir daha guzellerini alırsın takma diyeceğim ama biliyorum olmuyor motivasyonunu yüksek tut plank yap mesela annem öyle Kilo veriyor hep 
0 oy
tarafından
Kimisi kilo almak ister kimisi vermek ister bende almak isteyenlerdenim canım sağlığın yerin de olsun gerisinin önemi yok

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 570 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 626 göst.
21 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 917 göst.