0 oy
557 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Misafirimiz vardı akrabalarla oturuyoduk mont almıslar denedım kaynanamda denedi bu arada o 85kilo ben dogum yaptm 90kg yum bana sana olmuyo bana daha iyi oldu dar geliyo sana dedi tmam haklı olabilir ama herkesin içinde kırıldım ve cok hırslandım emzırıyorm nasıl kılo verebilirim yardımcı olun sezeryan dogum yaptm 4ay önce bu arada

17 Cevaplar

+2 oy
(10,147 puan) tarafından
Ben veririm 3 aya sen derdine yan diyeydin senle mi sidik yarıştırıyor suyunu bol iç tatlı yeme hele ki emıyosa bi de hareketlensin beben çatır çatır gider o kılolar benim 9 aylık kalmadı doğum kılom 
tarafından
En güzel yorum bu bence
tarafından
İnşallah yaa cok fazlam var
(10,147 puan) tarafından
Gider gider fazla kılo daha da hızlı gider panik yapma sen kafana takıp sütünü kesme 3 litre su iç zaten hareketlenecek yavrun senin daha annesi paketli ürün tatlı yeme ama ceviz incir vs sınırlı olarak tüket gıdadan da öyle çok kesme
(10,147 puan) tarafından
Nuur teşekkür ederim beybi
-Reklam-
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Benim ki de söylüyor daha çok yiyesim geliyor :)) 
tarafından
Yeme bacım yeme:)))
(3,079 puan) tarafından
Kız öyle çok kilom da yok ama bekarken olan halimden istiyor o biraz zor :)) inat olsun çatlasın diye yiyiyorum
0 oy
tarafından

Bak güzel anne sen evladını düşün onların uğruna 

Yavrunu sütünden etme 

Salla gitsin kim ne demiş ne yapmış 

Bi kulağından girdiyse diğerinden çıksın :D;)

tarafından
Napıyım valla elimde değil gıcık oldm
0 oy
tarafından
Kaynanana sinirlenip bebeğin rıskından alma canım emziriyor san bırak istediği kadar emin yavrucak hiç takma bile önemli olan bebeğinin karnı doyması kilo bu mutlaka verilir 
0 oy
tarafından
Sinir olmakta haklı olablrsn ama şuan kilodan daha onmli olan bebeğinin emicgi süt diyet yaparsn sütun azalabilr kalitesi düşebilir haytndan beyaz un ekmek şeker çıkar aburcuburu çıkar yediklerne dikkat et akşamları 9 dan sonra yememeye cals birde 6 ayını doldurnca ufak ufak evde spor yap gider Allah'ın izniyle zaten ilk ayalr bol bol su iç emzir emzirmek güzel zayıflatıyor ben 78 le doğurdum şuan 65 im spor felan diyet hiç bişi yapmadm daha 5 ay oldu dogm yapalı 
0 oy
(177 puan) tarafından
Baskalarinin ne dedigini boşver kendini hazir hissettiginde karbonhidratlari  sekeri cikar hayatından ac kalmadan ve spor yaparak bir saglik sorunun yoksa rahat rahat verirsin kilonu
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Spor  yap canım  em iysii o 
0 oy
(529 puan) tarafından
1 ay sonra diyetisyene gidersen cok hizli kilo verirsin ve kapak.olur ida kaynanana 
0 oy
(95 puan) tarafından
Diyetisyen ile birlikte kilo ver bebeğin daha çok küçükmüş emziren anneler için diyet listesi veriyorlar hem sütun artıyor hemde sağlıklı kalıcı kilo verirsiniz 
0 oy
tarafından
Bende tam tersi canım zayıfım diye hep birilerinin yanında tahta kurusu iskelet işte beni ufak tefeğim diye 5 6 yaşındaki çocuklara yengen kadar varsın demesi sinir ediyor beni 
0 oy
(590 puan) tarafından
Diyetisyene git canim ben 15 gunde 6 kilo vermistim sonra iste gidemedim aksattim ustuen hamile kalimca yarida kaldi Allahin izniylr dogumum olsun direk diyet yapicam ben bile kilolu olmayi sevmiyorum hic bisey yakismiyor almiyorumda 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bence mutlaka diyetisyen eşliginde vermelisin kiloyu bende iki.hamilelik ust uste gelince kilo.aldim kaynamami birak kendi annem.bile sinir ediyo bu konuda beni 73 kiloyum dogumdan sonra kirkim falan ciksin hemen diyetisyene gidicem Allah nasip ederde o gunleri gorursem
0 oy
(302 puan) tarafından
takma canım ga boşver sen yeni dogum yapmıssın bu arada onaneki senin kilondan cocugun bi hreketlensin kiloların hiç biri klmıcak bak gör yedigine dikkat et bol su iç ac kadna elma sirkesi iç bana da cok dedi herkez cok sişdin bu şekilde ikinciye hamile kalırsan veremessin fln diye takmadım kızım 19 aylık dogumdan sonra 44 bedendim şimdi ise 40 beden hareket bol su yedigine dikkat et bide emiriyorsun gider ek gıdaya başlayıncada azar azar diyete başlarsın tamm 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim kaynanam da komşusunun gelişini soylemisti bana o nasil zayıfladı sen kalacaksın boyle bilmem ne dedi 25 kilo almıştım ama doğumdan sonra hic ekmek yemedim hamur işi yemedim suan eski kilomun da altına düştüm kaynanam da şaşırdı anca sacma sapan konusmayi seviyorlar 
0 oy
(580 puan) tarafından
Korona var siz de akrabalarla bir araya gelip oturuyorsunuz. Bir de elinizde mont bir kvalide giyiyor bir siz. Lütfen dikkat edelim. Kilo konusunda gelince elbet verilir siz bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayın. Emzirdikçe ve dikkat ettikçe gidiyor kilolar
0 oy
(87 puan) tarafından
Bende ilk başta veremiyordum doktorum 6 aydan önce annelerin kilo vermesini istemiyoruz emzirmenin saglıklı olması için dedi. 6.ayımdan sonra vermeye başladım bende
0 oy
(924 puan) tarafından
Emziriyorum başkasının ne dediğinin ne düşündüğünün ne önemi var zamanı gelince verirsin kaynanan boş konuşmuş sen takma bebegine odaklan daha 4 aylık bebeğin takılma ağzı olan konuşur kendiside filinta değilmiş 5 kilo aşağı diye senden zayıf olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 318 göst.
12 Haziran 2019 Aile kategorisinde Sseeddaa (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 511 göst.
9 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 932 göst.
31 Aralık 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.