0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından

Surkeli pisik  bugun daha kötü olmuş  gecmisti kabarcık olmuş  kolunda kabarcık var kasiya kasiya kanatmis enseinde 2 tne ufak oluşmuş :'(

10 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Sudokrem denedinmi hic
(2,067 puan) tarafından
Hayır denemdim ben onu hicc hastyene goturcem  artl çocuk  doktora  randveu aldim alerjisi mi var onuda biomoom herhangi  birseye  buhun altina silrlen agaldi  resmen acio  yaaaa kapatio orasını:(
(1,331 puan) tarafından
Hmmm Allah yardımcısı olsun inşallah bı keresinde benim kiz özel bölgesi kızarmış şişmiş di yaniyidu bnd pişik sandım eczaeneye gitim analtim mantazol veridler aksamsurdum sabahı bı avuç iltihap dökmüştü , birde mantazolu pişik oluncada suruyroum aynı DKK çok iyi geliyor sdc 5 gün üstü uyar kullanmak gerekiyri ama zaten ikinci güne kalmıyor her seferinde
(2,067 puan) tarafından
Bakem camim bense götürayimde doktor neduycek dogudnan beri hep var bu yaa
(1,331 puan) tarafından
Hmm benim gorumcemin kzii doğduğundan beri kendini kasiam sorunu var şuan 4 yaşında surkeli açıyor diyor kendini kasıyor doktora çok kez giti tahlil verdi bişey yok sürekli inşallah basit bıseydor geçmiş olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Canim mantar olmus olmasin. Kizimin poposunda gecmeyen pisik vardi yani bn pisik.saniyordum mantarmis. Onu arastirirken baska yerlerede bulasabilecegini okumustum.
(2,067 puan) tarafından
Hic bilmiom  canim pazartesi  goturcem artok dokorra yaaa geçmiyor
(912 puan) tarafından
Götür canim bnde pisik gecer falan diyordum ki geciyordu 1-2 gune yine oluyordu megerse mantar olmus bi krem kullandik 1 haftada temizlendi cok şükür.
(2,067 puan) tarafından
Ayyy  insallah bemim kziminsa geçer  cok kotu oldum  görünce agliyodu silince
tarafından
Hangi kremi kullandınjz
(912 puan) tarafından
Adini hatrlamiyorum canim suan :(
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Canım çocuk doktoru seni büyük ihtimalle cildiye bölümüne gönderir kaç aylık
(2,067 puan) tarafından
Isnallaj geçer  canim olsun  cildiyede gideriz  cok kotu bi durum
(12,854 puan) tarafından
Evet oğlumun da kanar arada çok huzursuz oluyor sildirmiyor bile ben ıslak mendilleri yıkayıp sonra leğene koyuyorum bı saat kadar bekletip tekrar yıkayıp saklama kutusuna koyup üzerine gül suyu döküyorum sende yap ıslak mendiller de kötü yapıyor travazol ve travacort bize çok iyi geliyor
(2,067 puan) tarafından
Galjba islak mendil  biz3 yaramdi yine siizn gini bende yaptım  ama olmado yine oldu sanirim pamuk mendil alicaz yine
(12,854 puan) tarafından
İnşallah geçer canım ya çok zor oluyor
(2,067 puan) tarafından
Evett canim cok zor oluyor
0 oy
(285 puan) tarafından
Geçmiyorsa alerjidir muhtemelen kolunda bile varsa neyin dokunduğunu bulmaya çalış canım 
(285 puan) tarafından
Kaç aylık ya da kaç yaşında minnoş
(2,067 puan) tarafından
12  bcuuk aylik canim  1 yaşına girdi
(285 puan) tarafından
Alerjik bütün besinlere dikkat etmen gerekiyor canım Dr a götür tabi ki ama alerjiyse en doğru sen bulabilirsin. Birçok alerjik besini bir süre vermeyip şikayeti gevtikten sonra tek tek denemeye başlaman lazım ..bana bir şey dokunmuş gibi geldi anlattığına bakınca
(2,067 puan) tarafından
Aklıma  süt  gelio camasir tozu birde kıymalı tarhana  corbaso yapmsiitim daha once  3den brii artok canim :)
(285 puan) tarafından
Süt de olabilir daha küçük çünkü tarhana da olabilir. Test yaparlar canım ama kesin yanıt vermeyebiliyor . Oğlumun süt ürünleri yumurta alerjisi vardı hiçbiri çıkmadı testte
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Öncelikle pisikmk mantar mı ona bakman lazim mantar ise ki kanamis da mantar dir kortizonlu krem  şart (travazol travacort hamazinc ) çinko oranı yüksek krem sürmen lazım hamazinc özellikle

Sonra bezine dkkakt etmen lazım omu yapiyo ıslak mendil kullanma ben yıkar kullanırım yoksa Pamuk ile temizle 

Sonra yediklerins dikkat et  mandalina portakal domates limon verme  bu süre zarfında asitli şeyler verme ev yoğurt bile asitli (eşki) ise verme 

Tarhana çorbası bile yapıyor du kızımı kizkm mantar olur benim uğraştığım kadar uğraşan nadir dir teni  çok hasas bunlar yapıp geçtikten sonra sudokrem kullandlirim 
(2,067 puan) tarafından
Hadinyaaa  yaaaa tarhanasami abowww bunlardan hep yiyiyor  benim kizm yaa alerji testo yaaprlamo sizce
(12,777 puan) tarafından
Kızıma yaptırdım  çikmadi bı şey  bu tarz şey çok verince çok pişik yapar
0 oy
tarafından
Trosyd var canım çok etkili bi krem eczaneden alabilirsin hemen geçiriyor 
tarafından
Benim kızımın ki de çok hassas ama bi zararını görmedim canım yinede senin için nasıl rahat ediyorsa öyle yap :)
(2,067 puan) tarafından
Öncelikle  doktora gotursem daha iyi inanki ne oldhu bilemiom  yaani ne dokunduğunu
tarafından
Götür canım doktorlar daha iyisini bilir
(2,067 puan) tarafından
Aynen canim randevu aldim artik goturcem  bakem:)
tarafından
Hayırlısı olur inşallah birşey çıkmaz
0 oy
(64 puan) tarafından
Bak 3 gün her altını aldığında beyaz sabunla yıka yikayamaz isen ıslak mendili suyla alkolden temizle sabunla ardından ıslak mendili yika tekrar sil durula yani ıslak mendil kullanma bu sürede ve beyaz sabun hacışakir olandan al çok etkili en son pudrala 2 saatte bir altını al böyle yaparak hemen biticek
(2,067 puan) tarafından
Anladim canim teşekkür ederim deniycem  sabah baktim biraz gecmis amaa kabarcık kalmis
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Valla benim kızım 1 kere öyle oldu öldük dirildik resmen çocuk çok kötü oldu sudokrem iyi diye duydum aldım aska işe yaramadı mustela başka bir kaç krem daha ama yok yok en son doktora gittik 2 farklı ilaç yazdı karıştırdım sürdük anca geçirdi sonra yaralar kaldı geçmedi onlara da yara kremi verdi.
(2,067 puan) tarafından
Doktora goturcem ben zten canim kolunda ensesinse var ne oldhini bilmoom
0 oy
(85 puan) tarafından
Bepantol krem kullandım, ertesi gün geçmişti oğlumun pişiği. 
(2,067 puan) tarafından
Bende kullaniom canim amaaaaa sabah hametan surmsutum dun sabah birwz gecmis kabarcık kalmis
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Doktora götür ama çok okudum arko krem iyi geldiğini dene
(2,067 puan) tarafından
Denerim canim teşekkür edsrim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 242 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mersal (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 534 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Tatlibiranne (671 puan) tarafından soruldu