0 oy
931 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından

Baştan başlayayım ben evleneli 2 yıl olcak eşim temiz birisi çöp atmaya gider banyo yapar markete gider banyo yapar hastaneye gider banyo yapar her banyo yapmasında yeni kıyafetler giyer anneside temiz  kaynanama giderken poşetle yanımızda kıyafet götürüyoruz  kapıda üzerimizi değiştirip öyle giriyoruz eve evde halıya dokunduysan elini yıkamak zorundasın dışarıdan gelen herşeyi yıkamak zorundasın buzdolabındaki herşeyi yıkamak zorundasın peynirleri yıkayıpda masaya getirmelisin zeytini yumurtayı 

Bende her dışarı çıktıgımda banyo yapan birisi değilim zaten dışarı çıkarsam eşim banyo yaptırmadan eve almıyo beni mecbur yapmak zorundasın bu yüzden dışarı çıkmaktan korkuyorum poşeteri çöpe kullanamazsın çöp poşeti alırız 

Kırli sepetine poşet geçiririz misafir gittipinde evi baştan aşşagı temizletir eşim halıları bile sildirir koltukları sildirir misafirlikten grlince banyo yaptırır ben çok yoruluyorum biktim yani çok kızar aşağılar 6 aylıkta oğlum var gece uyumadı yoruldum işten geldi sabh kahvaltıyı hazırlamafan ben çok yorgunum dedim içimden gelerek hazırlamadım. Bana eşşek gibi hazırlamak zorundasın dedi kalbim çok kırıldı tamam dedimm sustum. Uzun oldu kusura  bakmayın. Hakkınızı helal edin

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından
O kadar titizse maxdm ya kendi temizlesin yada temizlikçi tutsun 6 aylık bebeyle olurmu öyle şey sen onun kölesi değilsin bacım yada tedavi olsun bunun başka çaresi yok

Kimse kimsenin kahrını kahrını çekmek zorunda değil bunu hiç unutma
(430 puan) tarafından
Tedavide olmuyor işinden dolayı doktora gidrsem sorgularlar diye
(430 puan) tarafından
Tedavide olmuyor işinden dolayı doktora gidrsem sorgularlar diye ben diyorum anlamıyo
tarafından
Sanki iştekilere hesap vermek zorunda başka bi rahatsızlığım var diyen bilir çok çekiniyırsa yada bebeği götürüyırum vs.
Evliliğin devamını istiyorsa tedaviye evet demeli
-Reklam-
+2 oy
(3,276 puan) tarafından
Temizlik hastası madem o eşşek gibi evi temizlemek zorunda tedavi olsun canım bu hastalık resmen 
(262 puan) tarafından
Aynen yoruma katılıyorum + verdim okadar takıyorsa beyfendi kendi temizlesin eşşek gibi
(3,276 puan) tarafından
Benimki de 11 aylık ne zaman doğdu canım rabbim sizlere bağışlasın:) ismin ne sınırlı bayan :)

Rakiraki erkeklere göre o kadar kolay geliyor ki evlenmeseymiş temizlikçi tutsaymış keşke
tarafından
23 Aralık kuzum ...adım elif senin ne
(3,276 puan) tarafından
20baralikta benim kızımın :D cansu ismim memnun oldum
tarafından
Arada üç gün var :))) . Bende memnun oldum canım benim
+1 oy
tarafından
Anammmm kız senin eşin bildiğin hasta .. su masumlar apartmanında ki safiyeyi anlattın sen ya bı an önce bı doktora görünmesi lazım .. ya bende eşimi zorla banyoya sokarım zorla üstünü değiştiririm 
+1 oy
(285 puan) tarafından
Esininki baya takıntı boyutunda canım destek alması lazım 
0 oy
(341 puan) tarafından
Psikolojik mi canım onda öyle bı psikoloji mi oluşmuş acaba eskiden beri mi böyle yoksa virüsten bu yana mi 
(341 puan) tarafından
Zoruna gitmesin canım onlar öyle hastalık olmuş ben takmıyorum artık elleşmem de napiosa yapsın diyorum
(430 puan) tarafından
Kaynanamlar arayıpda sormazlar bile nasılsın diye beni sormuyon bari torunun için ara daha 6 aylık hamileliğimde bile aramadı değişik bir aile
(341 puan) tarafından
Ayy o kadar mı soğuk kanlılar soğuk kanlı insanları hiç sevmem
(430 puan) tarafından
Ama ben de onları aramıyorum npyım küçüğüz diye hep biz mi altta kalalım
(341 puan) tarafından
Boşver arama sen aradikca onlar kendini bişey sanır hiç gerek yok
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Öncelikle  allah yardimcin  olsun  canomm oule adamla cok zorrr yaaaaaa psikoloa gitmesi lasom esinin amaninnnn bem valla kafayı cokran yerdim
0 oy
tarafından
Önceki postunda yazmıştım canım  gene yaziyim 

Eşin ailesinden öyle görmüş öyle alışmış onu huy olarak kabul etmiş eşinle anlaşarak olan kişinin aynı huyları olması gerekir çünkü neyden rahatsız olacak bilemezsin ama aynı psikolojik sorun olan birisi bunu anlar ona göre davranır senin öyle bir huyun olmadığı için bunlar sana yorucu geliyo sende eşin gibi olsaydın eğer hiç yorulmazdin obsesif kompulsif bozukluğu diyorlar buna bisye takıntı haline getirmek seninki de temizlik konusunda öyle kendini pis hissediyo demekki 
0 oy
tarafından
Ay canım ben okurken yoruldum allah sana sabır versin Allah'tan eşimin öyle huyları yok boşanmaya kadar giderdik sen iyi dayanıyosun 
0 oy
tarafından
Canim yanls anlama böyle biriyle hayat gecmez ya allah yardmcn olsun valla
(430 puan) tarafından
Çok seviyorum  canım katlanıyorum ama nereye kadar bilmem
tarafından
Annesinden oyle görmüş o yüzden canm benim bir tandk da aşırı titiz ogluda dogal olarak annesinden alıyor oģluda titiz valla dyorum bu cocuga gelecek gelin yandı annesi gbi titiz olacak yoksa zor. Canım bi psklğa götr bence herseyin cozumu vardır
0 oy
tarafından
Sanırım hasta olduğunu kabullenmiyor. Ama hasta kendisi kendi neden yapmıyor da sen yapmak zorundasın. Banyo felan neyse de evi sana temizmettirmek nedir allah yardımcın olsun 
0 oy
(528 puan) tarafından
Isin zor canim valla allah kolaylik versin. Istemem oyle bi kocam olsun temiz olmSi iyi ama fazlasi sıkıntı hep.
0 oy
tarafından
Kusura bakma inan okurken masumlar apartmanı gözümde canlandı psikolojik bir durum eşimdede bu huylara benzeyen huyları var eşim farkında sebep olan konuya altında yatan bir sebep vardır ama bende çok zorlanıyordum temizlik konusunda Allah yardımcın olsun 
(430 puan) tarafından
Seninde canım inan dışarı bike çıkmak istemiyorum bu banyo yüzünden hasta olcsm diue korkuyorum  bi soguk alıyım boynum hemen tutuluyo
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aman o neymiş ya tmm Bi insan temiz olmalı da aşırısi da bayıyo ya esin zaten halden anlamıyarak kendi essek
0 oy
(57 puan) tarafından
Canim bence esin piskolağa gitsin bu ne canm sen hizmetci misin bu ne dusuncesizlik cok merakliysa kalksin kendisi yapsin az biraz  düşünce ya ama yok kadin ya onlarin gozunde kole ne zaman degisecek bu dünya bilmiyorum 
(430 puan) tarafından
Bende bilmiyorum canm allah bizlere sabır versin diyorum
(57 puan) tarafından
Âmîn canm
(57 puan) tarafından
Esra ezmeci diye bir psikolok var onun cok guzel tavsiyeleri oluyor inan oyle insanları duzeltmis sana da yararri dokunur inan harika bir psikolog
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Tamam temiz titiz olabilir ama hep sen uğraşıyorsun temizliğiyle bence bi doktora görünsün heleki bebekle daha zor canım allah yardımcın olsun 
(430 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin kocan titizlikten cok yobazmis marangoza götürüp yonttur o ayıyı biraz incelsin o nasıl bir üslup babasının uşağını varmis terbiyesiz yobaz götür daga  at kocanı.yeri orasi
(430 puan) tarafından
İlahi canım ama atsan atılmıyor satsan satılmıyor
0 oy
(13,903 puan) tarafından
Birebir benim eşimi anlatmışsın. Işin garibi bende aliştim onun gibi oldum. Çocuk konusunda zorlanıyorum , misafirliğe gitsek huzurum olmuyor çocuk hiçbiryere dokunmasın , dokunursa hemen elini yıka diyor. Cocuğu parka götürsek parktaki tum aletleri dezenfekte ediyor. Koronadan önce bile elinde dezenfektanla gezerdi.
(430 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ama brn pek alışmaya razı değilim canım
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bunların ki temizlik değil hastalık ailecek destek alsınlar 
(430 puan) tarafından
Yok canm gitmezler ki
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Tobe estağfurullah o neydi gizz 

Bu temizlik değil ki bu bildiğin Eziyet-ül Takıntı

Başka bir açıklaması yok ...
(430 puan) tarafından
Aynen  canım eziyet evde biraz mikrop olsun diyorum bagışıklık kazanalım   diyorum yok en ufak birseyden hasta oluyoz vicüdümüz mikrop görmüyo
0 oy
(71 puan) tarafından
Eşinin tedsvi olması lazım. Direkt soyle tedavi olmazsan ayrılmayı düşünüyorum diye. Ayrıca ona kahvaltı hazırlamak zorunda değilsin kıçını kaldırıp bı zahmet hazırlasın bencillik yapmasın sen bebegd bakıyorsun zaten senden bişey istemesi bile çok yanlış hele ki hakaret! Ya sev ya terket cekilmez bu herif

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 443 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayselvin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 386 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Anneoluyorum (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 479 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,595 soru

11,395,384 cevap