0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
tarafından kapalı
Daha bi sene olmadi evleneli eşim çok fazla paranin lafini yapiyo bisey isterken cok cekinir oldum arkete gidiyoruz mutfak esyalarindan bisey begeniyorum napacan bunu bırak şöyle böyle diyo yada canim bisey iatiyo markete gidiyoruz fiyata bakiyo oha lan fiyata bak alıcan mi diyip güluyo gercelten çok zoruma gidiyo yemek yemeye gittik fişe bakip kalbim durdu falan diyo ağlayasim geliyo gercekten evde bişey attirmak istemiyo bende kalabaliktan nefret ederim çıldırıyorum kac kez trip attim falan ama gene ayni ustelik biz diger evliler gibi gezemedik bile hiç ayda yilda bi yere cikariz onda da yedigimizin aldigimizin lafini yapar gülerek...Diyorum ki insan sevdiğiyle bisey yaparken gezerken parayi gözü gormez ama bu öyoe degil bi kere bile demedi askim bugun yemek yapma dışarda yiyelim diye
notu ile kapatıldı: hatali başlık. Başlığınızı konunuzla ilgili yazin

9 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Çalışıyor musun ? Sanırım çalışmıyorsun ortada çocuk falan yoksa eger benden sana tavsiye koca eline bakma kendi paranı kendin kazan müsade etmiyor mu çalışmana ozaman eşşek gibi vermek zorunda .ona muhtaç değilsin 
(30 puan) tarafından
Yok hayatta calistirmaz ayrica çok sükür maddi sıkntimz da yok sade dügn borcu var
(2,550 puan) tarafından
Ozaman verecek. Sen onun ailesisin bilmiyor muydun evlenmeden önce pinti biri olduğunu.  Ya güzellikle versin ya da çalış.  Zor yani cimri insanla ömür geçirmek
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Cimri erkek çekilecek dert değil canim.parasi olmasa bile gönlünün Zengin olması bile insanı mutlu eder ama eşinin dilinde de aynı şekilde cimriligi var.evlenmeden böyle olduğunu bilmiyor muydunn
(30 puan) tarafından
Biliyodum da bu kadar tahmin etmezdim maddiyatmz da iyi hani elhamdulillah
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bana eşim yapıyordu bı ara onu. Ne çabuk bitti paran dedi bende harcadım dedim lazım oluyor sonuçta . Başka kocam mı var senden isticem tabi dedim sustu o zamandan beri artık demiyor hiç ne zaman istesem verir 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
cimri koca da cok kötü Allah ıslah etsin.
0 oy
tarafından
Çekinecek birşey yok kuzum o sana bakmakla yükümlü çalışma durumun varsa kendine göre bi iş bulsan senin için daha iyi olur cimriliği baya varmis 
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah sabır versin kardeşim sana benim eşimde az çok benziyor esine bişey bozulsa attirmak  istemez sonra yaptirmazda  ama ben takmiyorum atıyorum en büyük  şansım çalışıyor olmam sanırım istediğimi alabiliyorum  5 kuruşta vermem ona zaten ihtiyacı yok ailesine dagitiyo  ama bilmiyorlar ki bu yönlerinden  dolayi sogutuyorlar  kendilerinden
0 oy
tarafından
Buna bı çözüm bul canım ya paranın lafını yaoma yda zoruna gidiyroda ben çalışır kazanır yerim de sert konus biraz madem sana bakmayacak niye evlenmiş o zaman pinti
0 oy
(176 puan) tarafından
Bu kadar zoruna gittiyse fiyati birak ya kendim calisip aliyim yada izin vermiyosan pasa pasa almak zorundasin de birak. Ne zaman para lafi yapsa o zaman birak calisiyim elim ayagim tutuyo vercegin 3 kurusa muhtac degilim de. Ne sacma ya. 
0 oy
(274 puan) tarafından
Canım benim eşim de biraz cimridir ama çalışma demez. Bebegim henüz 2 aylık olduğu için ben kendim çalışmak istemiyorum. Bende eşimden birsey istediğimde canim birsey cektiginde o çok pahali, evde ne varsa onu ye, onu bulamayanlarda var gibi laflar eder bende açıkçası biraz yüzsüzlük yaparim banane be para kazanmak senin görevin alcan tabi dedim alırım bırakmam zorla aldırırım. Ve ya alana kadar söyler dururum en son alır hatta bana sen çalış en iyisi dedi geçen bende ben çalışırsam sana ne gerek var bu evde o zaman dedim birsey demedi. Ama bebeğim 1 yaşına falan gelsin çalışacağım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 114 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde hazal_06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde hazal_06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,105 göst.
0 oy
13 cevap 818 göst.

377,766 soru