0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben bebeğim ve kendim için hocaya gittim çok ağlıyordu benim nazar çok vardı üzerimde 

Neyse muskalarımızı yazdı verdi okunacak dualarımızı söyledi çok şükür geçti bebeğim eskisi kadar ağlamıyor muskalarımız hep yanımızda sohbet ederken dedi ki 

Bu kadar kötülükler 2020 yılında olmasının nedeni lud kavmine denk gelmedi dedi helak oldu o dedi enses ilişkiler birbirine zorla tecavüz edenler ve birçok şey onun yılı 2020 ye denk gelmiş çok etkilenmiştim hocanın bu söylediğinden gerçekten dedim bu kadar olayların yaşanması o yüzden olabilir mi. 

Çünkü günümüzde çok fazla böyle şeyler yaşanmaya başlandı lezbiyenler gayler akraba ilişkileri..

Allah sonumuzu hayır etsin inşallah 

8 Cevaplar

+5 oy
(3,274 puan) tarafından
bunca edepsizliğin adina ÖZGÜRLÜK deniliyor malesef herşey serbest herkes özgür 
tarafından
Ağzına sağlık ne guzel dedin bi artı benden sana hatta milyonlarca arti++++++++++
(3,274 puan) tarafından
sağol kuzum ama ne yazıkki böyle haberlerde görmüştüm otobüste öpüşen çifte bikac kişi tepki göstermiş muhabir diyor ki size ne ne güzel birbirlerini öpüyorlar kavga etseler daha mı iyi artık kimseye karişılamıyor birşey deyince özgürüz size ne diyolar
(4,237 puan) tarafından
Onlarin ozgurlugu yerin dibine batsin ahlaksizliga ozgurluk kilifi giydirdiler
-Reklam-
+3 oy
(6,919 puan) tarafından
Böyle urafe şeylere inanıp düşünmeyin Rabbim sonumuzu getirse  bı anda helak eder virüsle uğraşmaz  tarihi dönemlere bak bir çok hastalıktan ölen var  cuzzam Kara veba da bir çok kütlesel hastalık  Hz peygamber efendimiz döneminde bile salgın hastalık olmuştur  
+2 oy
(305 puan) tarafından
Hiç iyi bir zamanda değiliz sonumuz lut kavminden beter olacak insanoğlu hiçbir şeyden ibret almıyor tıpkı helak olan kavimler gibi
0 oy
(346 puan) tarafından
Rabbim affetsin biziiii hersey acik acikk yapiliyo haya kalmamis kimsefe 
0 oy
(190 puan) tarafından
Bence çok doğru demiş ya ben bile etkilendim rabbim bizleri imanımız dan doğru yoldan ayırmasın inşallah evlâtlarımızı hayırlı eylesin doğru insanlarla karşılaştırsin inşallah ya bende çok korkuyorum rabbim korusun 
0 oy
tarafından
Kıyametin ne zaman kopacagini sadece Allah bilir evet çok kötü bir zamandayiz Allah sonumuzu hayır etsin ne diyim
0 oy
tarafından
Hoca saçmalamış herşey Allahtan sonuçta. Bu zamanda yapılanlar az şeymiymiş de lüt kavmine bağdaşmış. Virüs é de isyan etmemek depreme sele de isyan etmemek gerek. Rabbim neylerse güzel eyler. 

Virüs vardı millet fellik fellik geziyordu şimdi acısı çıkıyor bazen de ne yaparsak kendimize. Herkes üstüne düşeni yapsa felaket dediklerimizin sonu bu şekil bitmez. 

Ne kadar önemli imiş gezmek gerçekten anlamıyorum virüs varken de yokken de evde duruyorduk gezmeyi de ayda bir ediyorduk bize bişey olmuyordu millet resmen kurtlandı.
0 oy
tarafından
Şimdi birşey dicem linçlenicem ama bu gaylık lesbiyenlik anne karnındayken oluşan bir hormonal sıkıntı bunun tedavisi var eğer o kişi isterse yani bunu kendi bilerek tercik edip yaşamuyor hormonel bir rahatsızlık yani mesela erkek bebeğe hamilesin oanda onda kadın hormonu fazla olmuş oluyo yada kıza hamilesin omada erkek hormonu fazla geliyo 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 271 göst.
14 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 378 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 673 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 658 göst.
16 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,144 soru

11,317,982 cevap

34,764 kullanıcı

...