0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Merhaba anneler eşim amilyat oldu 1senedir çalışmıyor bende çalışıyordum pandemi iznine çıkardılar 5aydir çalışmıyorum çalıştığım zamanlardan letkodan sadece bebek arabası alabildik ailemin durumu da sıkışık babam kanser yardım eden kimse yok tüm borclarimiz birikti sizden sadece dua ve bebeğinize giydirmediginjz bı kaç kıyafet istiyorum bebeğim erkek yardım edenden de etmiyendende  şimdiden Allah razı olsun
26 haftalık hamileyim ikinci bebeğim ilk bebeğini maddi durumdan dolayı kaybettim Kocaeli Gölcükte oturuyorum 
notu ile kapatıldı: Yasak post

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kac aylik canim bebegin
tarafından
26haftalik hamileyim canım
tarafından
Beni yanlis anlamazsan asla da yargilamiyorum merak ettigim icin soruyorum. Esin 1 senedir calismiyormus durumunuz da kötü plansiz bir gebelik mi oldu bu?  Bu arada kizim var benimde 2 aylik kuculen zibinlari takimlari olur 1 2 aya istersen gondereyim kirklarelindeyim ben
tarafından
Allah razı olsun canım eşim fıtık amilyati oldu amilyatta sol tarafını yani simir damarını zedelediler ayağına basamiyor ikinci ve üçüncü amilyati oneriyolar ikimizde tekstilde çalışıyorduk eşim ütücü olduğu için ayağının üstüne basamiyor o yüzden çıkardılar benide pandemi iznine çıkardılar 5ay oldu tüm borçlar kaldı evden cikarticaklar artık o durumdayım
-Reklam-
0 oy
(391 puan) tarafından
Kız bebek olsaydı elimde çok kıyafet vardı 
tarafından
Allah razı olsun canım
(391 puan) tarafından
Ama erkeğe olacak şeyleri kargolayabilirim. Bazılarını renksiz veya koyu renkli almıştım. H&m çoğu
tarafından
Allah razı olsun canım olur
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Şimdi burdan sana yardımcı olurlar canım ben az önceki gebelik sohbetinde soruna yorum yapan bayanım kendini daha net ifade edebilmen açısından hangi ilde  oturduğunu ve hangi semtte oturduğunu da yazarsan senin şehirinde yaşayan insanlar daha net yardımcı olur sana 
tarafından
Allah razı olsun canım yaptım çok saol yardımın için
(1,043 puan) tarafından
Rica ederim canim elimden bir şey gelseydi inan yapardım Allah yardımcın olsun inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım düşünmen bile benim için yeterli
(1,043 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım
0 oy
(193 puan) tarafından
Canim donanma taraflarindami oturuyorsun 
tarafından
Merkez caminin yanında çarşıda
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Pandemi sürecinde ücretsiz izin kullanımında hesabına para yatiriyolar canm ona bı baksana sanada yatrmslardir muhakkak belki haberin yoktur 
(1,575 puan) tarafından
Canm sosyal yardımlarda da yardım talep edebiliyosun
tarafından
Sigortam gözüktüğü için yardım etmiyorlar sadece süt yardımı yapıyorlar başka yardım gibi konularda konusturtmuyolar bile çok gittim fayda yok
(1,575 puan) tarafından
Sigortan gozukuyo olabilir ama pirimin yatmadigini görüyorlardır illaki sen bidha dene şöyle böyle böyle diye
tarafından
İnşallah olur yarın gideceğim tekrar sağolun
(1,575 puan) tarafından
İnşallah nedemek
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(450 puan) tarafından
Bebegin kız mı erkekmi
tarafından
Erkek canım
(450 puan) tarafından
=( bir sürü kıyafet var bende ama kız işte benimki üzüldüm şimdi
(14 puan) tarafından
Kız kıyafetlerini bana verirmisiniz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 304 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 336 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 568 göst.
0 oy
0 cevap 83 göst.

377,274 soru

11,290,415 cevap

34,704 kullanıcı

...