0 oy
637 göst.
Diğer kategorisinde (2,181 puan) tarafından

ayyyh cok mutluyum :D esim gelince agzima tukurecek ama duramadim artik :D simdi bu mutluluk neden diyen olacaktir bilen vardir belki ama ben nerden baksan 20 haftadir hicbi is yapmiyorum ilk zamanlar yasakti simdi de erken dogum riski var az is yapsam da kanama oluyo hemen. ama camasir suyunun kokusunu cok seviyorum ya :D 1 saat daha bu mutlulugu yasayabilirim sanirim :D 

9 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Benimki de dur diyo ama dayanamiyorum dip kose temizlik yaptim 36. Haftamda :) hala daha hergun bi yeri temizliyorum evin icinde günüm belli degil diye :)
(2,181 puan) tarafından
bizimki de izin vermiyo ne olur ne olmaz diye ama siz baya buyumussunuz :)
(636 puan) tarafından
Ben Allaha sükür sıkıntı yasamadim karnim cok cikmadi bel agrim da yok daha son bi haftadir agirlastim. Duvar halı perde dolaplar Allah ne verdiyse giristim tabi ertesi  gun yerimden kalkamadim orasi ayri :D
(2,181 puan) tarafından
ben zaten cok erken ogrendim ve hep riskliyfi yasamadigim sey kalmadi yani o yizden izin vermiyolar bana :) olsun yap dinlenince gecer nasilsa :)
(636 puan) tarafından
Sen dikkat et kendine simdi ben boyle dedim diye iyice gaza gelme :D yat dinlen bosver :)
(2,181 puan) tarafından
valla yaptim ettim simdi de yatiyorum :D
-Reklam-
0 oy
(13,268 puan) tarafından

Ooooh misss missss. :angel:

(2,181 puan) tarafından
valla heryer camasirsuyu kokuyo miiiss gibi ☺️☺️
0 oy
tarafından
Bende temizlik yapacam diye 36. Haftada doğuracaktım neredeyse "D bende çok seviyorum çamaşır suyu kokusunu ") delimiyiz neyiz 
(2,181 puan) tarafından
ay bilmem ki resmen camasir suyu kokusu aseriyorum ☺️☺️
(396 puan) tarafından
Sen yine doğurmamışsın ben temizlik yaptım 36. Haftada doğurdum; ))
(2,181 puan) tarafından
yok canm daha kucuguz 24.haftadayiz :)
tarafından
Ne olacak halimiz böyle bilinmez ilk kızımda da tek başıma ev taşıyacam derken 23 haftalık kanamam oldu erkenden doğuracaktım onuda durdurdular zorla
(2,181 puan) tarafından
benim de azcik is yapayim hemen kanama basliyo valla pamuk ipligine bagliyiz bi sekilde vaktini bekletiyoruz
0 oy
tarafından

Bende bugün son noktayı koydum mutfağa balkonu temizleyerek :Dbi yatak odam kaldı birde 3 tane kapım silinecek halılarım temizlemeye verilecek bebeğimin beşiği yerleşecek daha bebeğim için alışveriş yapmadım alışveriş yapılacak onlar yıkanıp ütülenecek yerlerine yerleşecek amofhh saydıkça çıkıyor valla :( :D

tarafından
Şimdi bile biraz dağınık görsün ohhh eski günlerimi hiç aratmıyon bana benim bekar evide böyleydi der :D alttan alttan laf sokar ama şu çorabımı da alıyım kirli sepetine atıyım demez :D
(2,181 puan) tarafından
hep aynilar ya yapmazlar ama yapilmasini beklerler :D eh zaten alisikmis da :D
tarafından
Ama kendi annesine yardim etmeyi biliyorlar :D kaynanamın yanına gittiğimizde suyunu bile kendisi alır kaynanam karın hamile azıcık anlayışlı ol der onun dediğini yağar ama eve gelince hiiiç:D bide ben evde de böyleyim anne der :D yalana bak kaynanam bem seni bilmiyom sanki diyo :D
(2,181 puan) tarafından
ay yok bizimki anasina da ayni :D assla mutfaga girmezler ya genel halleri :D neyseki kaynanan anlayisliymis
tarafından
İyidir çok şükür kaynanacığım :))  severim kendilerini
0 oy
tarafından
benimkii yapma demio artikkk okadar biktiii adammm :))) bisey olursaa gorusuruzz dioo.:) benimde senin gibi 20. haftaya kadar dusuk 20den snra erken dogumm riskimm vardi :) smdide dogur artikkk dioo :)) 
(2,181 puan) tarafından
dur anasi o vaktini biliyo elbet :))
tarafından
39 olucazz vakit mi kaldii :))
(2,181 puan) tarafından
42 de doguranlar var demekki sabirli bi bebek seninki :))
tarafından
anasina 9 ay ne cektirdi erken gelmek.icin smdi mi inafi tuttu :)
(2,181 puan) tarafından
az daha duruyum diyodur anasi deme oyle :)
0 oy
(332 puan) tarafından
Canım dikkat et ya riskin varsa yapma bence bida adam haklı kızmakla  :)
(2,181 puan) tarafından
nerden baksan 5 aydir yatiyorum :D
(332 puan) tarafından
Napacaksın canım bebiş için sabret biraz neden riskli gebelik senin
(2,181 puan) tarafından
bobrek kumu var zamansiz kasilmalarim oluyo bi de kanamalar iste
(332 puan) tarafından
Kasılma nasıl oluyor peki karnında mı
(2,181 puan) tarafından
dogum kasilmasi gibi iste nedeni yok erken dogumu tetikliyo
0 oy
tarafından
Kim temizliyordu evi canim
(2,181 puan) tarafından
esim pazar gunleri yapiyodu canm ama soyle yuzden ben dipkose temizledim
tarafından
Ne güzel heee.
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Benimki artık o çocuğa bir şey olursa ben sana sorarım diyo yardım et diyorum etmiyorda istiyor ki evi b.k götürsün :D :D valla koltukta itiyorum halıda çırpıyorum mecbur ama şu son iki haftadır evi süpürsem 3 saat yatıyorum. Bende çok seviyorum domestos kokusunu hele cif :D 

(2,181 puan) tarafından
bizimki de aman size bisey olmasin diyip duruyo ama hic is yapmiyodum ki ben :D
0 oy
(139 puan) tarafından

Ayyyy bnde aşığım çamaşır suyu kokusuna eşim delimisin sen dyo:Dama npim bayilirim camasir suyu olmadan temizlik mi olurmuş canimmmmmmm:P:D

(2,181 puan) tarafından
aynen onun miss kokusu bi sinecek eve ki temiz olsun :D aradabir lavabo kokuyo diye dokup kokluyodum valla :D

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 887 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Babiyakus (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sempatikkadin (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.