0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bi sayfaya elbiselerimi koydum satmak için yakın zamanda kapanıcam elbiseler ihtiyacım olmıycak açıkçası koyduğum siteden mesaj geldi bana almak istiyorum diye sonrada sapık şeyler söylemeye başladı  kısa çorapmı sevrsin uzun çorapmı demeye başladı ten çorapmı siyahmı falan cevap vermedim hiç birine engelledim heme nefret ediyorum boyle insanlardan çorabın varsa istediğin fiyatı vercem elbiseleri çorabı alcam demeler falan ne insanlar var ya 

8 Cevaplar

+1 oy
(3,179 puan) tarafından
Kesin letgodur dimi cnm orda bolca sapik var aynisi bnm basimda geldi 
tarafından
Aynen öyle canım ya sinirden elim ayağım titriyor resmen
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
Hangi siteden satis yapiyorsun
tarafından
Letgoydu canım ilk defa koydum pişman oldum
(128 puan) tarafından
Ben gardropstan satiyorum aylardir hic sorun yasamadim sende oraya bak istersen, daha dun satis yaptim bugun kargoladim guvenli bi yer bence
tarafından
Teşekkür ederim canım indircem hemen
0 oy
(992 puan) tarafından
Anasının çorabnından severim
tarafından
İyi dedin valla
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Hangi site o neden şikayet ettin ki büyük ihtimalle erkek konuşmuş sizinle
tarafından
Letgo şikayet etmedim yazan kişiyi engelledim
0 oy
(15,370 puan) tarafından
En iyisi dolap mesaj yol yorum var sadece kimse de yorumda hayvanlasamaz kendin yorumu direk silersin 
tarafından
İyiymiş oraya koyayım barı teşekkür ederim
0 oy
(535 puan) tarafından
Kesin let go dürt...bnm başıma da geldi işte size gelip denesem olur mu falan sütyen den falaln bahsetmeye basliyainca bn hemen engelledim bide diyo akdam 9 da gelsem olur mu diyodu
tarafından
O kadar ilerlemeden engelledim ben
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kesin letgodur bende 4 gun once actim anam acmamla kapatmam bir oldu bi ürün koydum bi adam s.alak s.alak seyler yazdi direk kaldirdim uygulamayi
tarafından
Bende kaldırcam ya hiç iyi değil
0 oy
(660 puan) tarafından
Aynı durumu yasadim cnm pantolon koymustm msj geldi kalıbi nasil dar mi genıs mi  diye tbi ben saf anlamadım ilk basta dar ama giydikce acıliyo diyorum baya anlatiyrum ama adam sapikca konusuyo çok sonra anladim hemen engelledim elim ayagm titredi ya . Cok pis insanlar var ya (letgoydu ve orda kıyafet satilmicagnı anladım ilk defa koymustm)
(660 puan) tarafından
Benm yardim edecek kimsem yoktu bi de sapikla konusunca internetten kiyafet satmamaya karar verdm
(535 puan) tarafından
Valla öyle ya üç beş kuruş kazanmaya çalışan insanları soğutuyor lar pis sapıklar yaaa ...işsiz güçsüz pis hepsii
(660 puan) tarafından
Aynen cnm tam paraya ihtiyacm vardi bde hemen msj gelince nasil mutlu olmustm
tarafından
Aynen canım heycan yapmıştım bende ama pislik insanlar var bu dunyada insanı her şeyden soğutuyorlar
(660 puan) tarafından
Aynen cnm ya ve ihtiyacı olanlari buluyolar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 725 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sibelisahin (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 318 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...