0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
24 yaşındayım iki tane kuzenim bende onlarda benle yaşıt bi kaç gündür bende kalıyorlar eşim olacak bey efendi toplasan 4 gündür sadece iki kere eve geldi bi akşam uyudu üç gündür annesi gilde hiç yaramıyo bile aramasan aramiyo biseye ihtiyacın var mı diye bile sormuyo resmen yabancı gibiyiz evin istimdem annesi gole geciyo bu akşam diyorum eve gel gelmeye tenezul bile etmedi çok canım sıkkın nasıl ji insan anlamıyorum ya diyo kuzenlerinle yalnız kal oysa sırf oyun oynamak için gidiyo annesi gile insan gece gelir yani demi kızlar oda ya geç uyu nolacak üstelik hamileyim de 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence haklısın o bahanesi. Kuzenlerinle kal ama onda evinde kalsin zor bir şey değil 
(121 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyo
tarafından
Sen de onu umursama diyeceğim de biz kadınlar yapamıyoruz işte
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Kuzenlerinden cekiniyodur
(121 puan) tarafından
Be kadar çekinse bile Insan gece uyumaya gelir ama demi düşünür biseye ihtiyacınız var mı der
(790 puan) tarafından
Kuzenlerin neden sende kaliyor ben olsam istemem kalmalarini
(121 puan) tarafından
Ya anneleri köye gitmiş bende hamileyim temizliğimi yapmaya geldiler
(790 puan) tarafından
Hi anladm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Gelmemesine birsey diyemem rahat etmelerini istiodur yada kndi rahat exemiodur ama

Sormasi lazim birseye ihtiyaciniz var mi die 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Seninkide pubg oynuyor eğer oynuyorsa kuzenkerinin sizde kalması onun için bulunmaz bir nimet olmuş onlar gidene kadar rahat rahat oynarım düşüncesinde kuzenlerinle rahat et de bahane işte benim koca da öyle ilk boşlukta hemen oyuna sarılır sonra bahaneler ard arda sıralanır vurdumduymazlık ta üstüne yok 
0 oy
tarafından
Gelmesi lazım tabi eve yatmaya. Onun akrabası geldiginde sende annene gidip klsan iyi mi olur. Empati yapsn az
0 oy
(9,002 puan) tarafından
Belki onların yanında rahatvedemiyirdur ...normal de ilgisi nasıl bi buyuzden de hemen bozma keyfini zaten hamilesin uzulme
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Aaaa Manyakmi ne isine oyle geliyordur kocanın hamile bir kadin evde yanlız bırakılirmi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 589 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 457 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 251 göst.