0 oy
679 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Öncelikle başka hesaptan yazıyorum çünkü burda akrabalar falan var 

Doğum yapalı 11,5 ay oldu eşimle çok nadir ilişkimiz oldu 5 kere falan yani hamileykende riskliydi 9 ayda öyle olmadı hiç eşimle konuştum soğudun mu benden falan dedim hayır sadece çok yoruluyorum falan dedi yakınlaşma olunca ben dur falan deyince ne oldu niye böylesin ne diyor yorgunum diyip geçiştiriyorum ben hiç o konularda yanaşmam yani ilk adımı ben atmam  evliliğimiz çok iyi şükür birbirimize olan saygımız güvenimiz tam ama böyle olunca insan bir sorguluyor kendimi saldım ilk çocukta 2. De kendimi düşünemiyorum bile öyle süslenmem etmem ben süslenince eşim bir yere mı gidiyoruz der o derece yani bana akıl verin nasıl çözerim yada çözeriz 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayni konudan bende muzdaribim ya hic yanasmiyom yanassinda istemiyorum bi anda bitti bütün istegim hep yoruluyorum gün sonunda istemiyo canim
(2 puan) tarafından
O kadar değişik bir yaşantımız oldu ki o işe gider gelir ben evde iş as yemek görevlerimiz gibi sanki inşallah yasallarda gitmezde işe evli olduğumuzu hatırlarız en azından
(87 puan) tarafından
Kız yorumunu okuyunca istemsizce güldüm. Bende aynı durumdayım ve kendimi kötü hissediyordum. Demek ki normal bir durummuş. 3. Hamileyim ve kadınlıgımı hiç hissetmiyorum sadece anneymişim gibi. Problemli bir durum mu acaba
tarafından
Bence evet bu cinsel isteksizlik büyük bir problem cogu kadında görünüyor bir doktora görünmek lazm bende gidicem bir ara
(87 puan) tarafından
Bu kadar sorumluluk telaşenin içinde normaldir belki
-Reklam-
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Biz kadınlar hep erkeklerden bekliyoruz :D bende eşim yanaşmasa çok sevinerek uyurdum ama eşim bana biyere kadar böyle gider dedi :woot: kendime çeki düzen verdim şimdi iyiyiz 

(2 puan) tarafından
O kadar alıştım ki süslenince falan utanıyorum artık:)
(1,262 puan) tarafından
Çocuklardan süslensmiyorum hahahyt
(2 puan) tarafından
Benim vaktim var ama evlilik yıldonumumuzde süslendim ettim onda da yüzeysel oldu sevgili gibi
0 oy
(306 puan) tarafından
Oyle yapma cnm araniz iyice sogur uzaklasirsiniz dahada. Evlendik 3 ay sonra hanile kaldim ve gorumcem ilk gebeligini iliski yuzunden dusurmus bu yuzden korktuk hic iliskiye girmedik dogum yaptim oglum 6 aylikken tekrar hamile oldugumu ogrendim ve daha yeni yeni iliskimiz duzelmisdi cunki korkuyordum dikislerden fln kizimda cok zor gecti gebeligim hep dusuk tehlikem vardi kanamalar fln ama cok sukur kizimizida aldik elimize 5 aylik oldu su an ben hic salmadim kendimi az bkse gobiş var ama spor yapiyom onuda yok etmek icin esimi evliligimizin ilk gununden beri bi kere dahi daginik karsilamadim aksam eve geldiginde hep suslu beklerim iki cocukla su an zor yardim edenim yok inanki pilim bitiyo butun gun ama aksama dogru hemen kendime ceki duzen veririm esim gelme saatine dogru . Guzel gecelikler alir sık sık supriz yaparim hosuna gidiyo . Sende oyle yap uzaklasma gozu dişari kaymasin Allah korusun. 
(2 puan) tarafından
yakınlık oluyor ama yüzeysel oluyor sevgili gibi
(306 puan) tarafından
Sever sever sen al giy seni süslü görsün araniz iyilesir
(2 puan) tarafından
Kuzum birsürü var etiketli şekilde duranlar bile var yani hepsini de kaldırdım kendim için giyiyormuş gibi davranıyorum hiç banamısın öyle kötü bir fiziğimde yok yani
(306 puan) tarafından
Sizin guzel bir tatile ihtiyaciniz var bence
(2 puan) tarafından
Eşimde öyle diyor da şuan şu durumda imkansız yani yaza düzelirse inşallah deneyim bakayım azda bakımlı olayım :)
0 oy
(966 puan) tarafından
Valla canım bende öyleyim ya hep bı uzak durma felan geçende suslendim ettim beni görünce şok oldu. Benim hatun çok güzel olmuş diyo dedim simarma bı kere olur diye . Eşime kalsa her zamn susleniyim hatta süslenme bile gerek yok. Sende eşine ufak ufak yaklaş bence sonra gözleri dışarı kayıyor.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 500 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sadece cocuk (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 588 göst.
0 oy
2 cevap 369 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 369 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu