0 oy
885 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bn evlendikten hemen sonra hamile kaldım arkadaşım geçen mesaj atmış bu kadar çabuk hamile kalınır mı keşke biraz bekleseydin diye bnde eşimle mutluyuz iyi ki hamile kalmışım hiç pişman değilim dedim bı haftadır mesaj atmıyor kızlar erkenden hamile kalmak ayıp mı nikahlı kocam düğünüm olmuş bitmiş sonra kalmışım insanların bişe demeye hakkı var mı 16+6 haftalık da hamileyim 

34 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Seni düşündüğü için demistir evliliğini yasa biraz gez toz tadını çıkar diye demiştir art niyetle dediğini sanmıyorum canım boşuna kendini karartma arkadaşına karşı 
tarafından
Nişanlılık döneminde çok gezdik eşimle 2 yıla yakın nişanlı kaldım o da biliyor sadece bu da değil keşke evlenmeseydin kaynanan kötü biri falan da diyordu arada
(537 puan) tarafından
Bnm annemde banada diuordu işte niye hemen çocuk yaptınız borcunuz var virüs var bnde dedimbunlarin bitmesini beklersek hiç olmicak sustu..  bide evlendikten 9 ay sonra hamile kaldım yani biz öyle istedik hemen de yapmadik yani
tarafından
Evlendigim de çok borcumuz yok tu zaten birkaç ay içinde borcu kapattık
tarafından
Ben yinede kötü niyetle dediğini düşünmezdim bende hemen hemen 8 9 ay sonra hamile kaldım bizde çok istiyorduk bebim annemde dedi erken kızım az durun diye O zaman bende kızmıştım ne var sanki ben istiyorum çocuk diye bide insan ilk zaman çok hevesli oluyor ama ne sevgililik ne de nişanlılık evliliğe zerre benzemiyor evlilik başka bir atmosfer başka bir hayat ha çok çok pisma n miyim erkenden olduğuna değilim yaşımız gelmişti iyikide olmuş yavrusum ama az daha durup evliliğimi bir rayına oturtsaymisim daha da rahat edermisim demistin o zamanlar
-Reklam-
+1 oy
(2,009 puan) tarafından
Gozun mu var esimde sanane deseydin ya 
tarafından
Hacer ne ilgisi var kocasında gözünün olmasıyla? Hayır kızın anlattığından çıkabilecek en son sonuç.
(12,852 puan) tarafından
En son çıkıcak sonuç bile değil bence ya
tarafından
Evet o bile değil
(2,009 puan) tarafından
Postu acan sizmisiniz degilsiniz cevap vermeye gerek yok
(12,852 puan) tarafından
Tamam da insanların aklına neden böyle bir şey sokma gereği duyuyorsunuz sanırım okuduğunuzu anlamıyorsunuz yemek lezzeti ile kocasinda gözü olması ne alaka
+1 oy
tarafından
Bir daha o kısıyle asla gorusmezdım kıskanclık yapmıs
tarafından
1 haftadır mesaj atmıyor bnde ona mesaj atmıyorum
tarafından
Kendinin çocuğu olmadığından mı böyle diyor acaba
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Yok tabiki de canim neden kafana takiyorsun ki. Takma dengesiizin teki iste. Cok var o tiplerden.  Ben senin yerinde olsam nikahli kocam istediigm zaman kalirim deyip sakayla lafi carptirirdim yani.
tarafından
Bn bebeğin beynini ilk defa duydum kalp atışı falan dese tmm da bebgin beyni bana da garip geldi bu arada Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
tarafından
İnsanları takmamak lazım kimsenin ağzı torba değil ki buzemiyorsun bnde başlarda kimseye demedim gerçi desemde anası belli babası belli kimsenin bişe demeye hakkı yok ama ağzı olan konuşuyor
(1,327 puan) tarafından
Ayenn oyle canim. Insan ilk zamanlar cok takiyor boyle seyleri. Bnde ck taktim. Sukur 36 haftaya geldik
(1,327 puan) tarafından
Ben nazardan korktugum icin kimseye demedim canim.  Knd vok nazari cekerim. Iyiki de dememisiim kimseye desem kimbilir ne sacma insanlardaha cikacakti
tarafından
Bnde nazardan korktuğum için demedim gizledim
0 oy
(924 puan) tarafından
Ayy kimene ya bende isteyerek 1 ay sonra hamile kaldım şuan 24 haftalik bana da dediler bende sizde izin almam mi gerekiyordu dedim hiç takma canım Allah sağlıkla kucağımiza aldirsin inşallah 
tarafından
Amin canım sag saglim alırız inşallah Allah'ın izniyle bu arada ii demişsin ağzına sağlık
0 oy
tarafından
Hani herkes karışır ya yap yapma diye belki gezin evliliğin tadini çıkarın gibisinden düşünmüş olabilir Allah verdi nasip kısmet de içini Allah bilir hemen kötü düşmekte iyi degil 
tarafından
Eşimle 2 yıla yakın nişanlı kaldım babannem vefat etmişti abim askere gitti düğün tarihî aldık pandemiden dolayı uzadı nisanliligimda çok eşim bn kardeşim çok gezerdik( bu arada kardeşimin gelmesi babam izin vermezdi tek gitmezdim hani insanlar bişe falan der diye bı de köy yerinde büyüdüğüm için ) evlenmeden önce çok gezdim Kendi de biliyor
tarafından
Bu arada bazen keşke evlenmeseydin kaynanan kötü falan da diyordu
tarafından
Ne olursa olsun mesafe candır bence kim olursa olsun mesafe koy herkes yerini ve haddini bilsin bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah
tarafından
Aynn  Amin İnşallah
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Gel basimizi bekle deseydin ona neymis 
tarafından
Aklıma gelmedi valla bunu demek
0 oy
(148 puan) tarafından
Ona mı sorman lazımmış kalim mı hamile diye
tarafından
Galiba öyle istiyor arada keşke evlenmeseydin kaynanan kötü biri biri falan diyordu kaynanam biraz kötü davrandı başlarda ama çok ii davranıyor şimdi eşimle zaten aram çok ii Allah bozmasınb
(148 puan) tarafından
Hiç bişeyini anlatma guvenme kimseye
tarafından
Bı daha anlatmam
0 oy
(660 puan) tarafından
Canım benim dısardan insanlar konuşur agızlari torba degl ki buzesin ama arkadasim boyle diyosa art niyet bi kıskanclik ararim 
tarafından
Sadece bu da değil keşke evlenmeseydin kaynanan kötü biri falan da diyordu kaynanam başlarda kötüydü ama şimdi çok ii eşimle de aram çok ii hiçte pişman değilim acaba kendi çocuğu olmadığından mı böyle diyor
(660 puan) tarafından
Kendisi mutsuz demekki cnm onun kaynanasi kotudur seni kıskanmıs iyiligini istemeyn bi arkadaş
tarafından
Onun kaynanasiyla arası çok kötüydü eşi de uzakta çalışıyor aylardır görmüyor mesaj atarsa konuşur muyum evet durumuna veririm
(660 puan) tarafından
Yani oyle yap bencede kıskançlik yapmiş kendi durumu cok farkli
tarafından
Bende böyle yapcam
0 oy
tarafından
Ya hakkı yok tamam da adı üstünde arkadaşın. Hiçbir şey diyecek hakkı da mı yok. Biraz geniş düşünün lütfen. Ben arkadaşımdan 1 sene önce evlendim hemen çocuğum oldu sonra arkadaşım evlendi 1.5 senelik evli ilk evlendiği zaman ben de ona aynı şeyi dedim çocuk olunca bütün ilgi onda oluyor biraz evliliğinin tadını çıkar dedim. Yoksa hemen çocuğu olmuş 10 sene sonra olmuş banane. Hiçte alınmadı yani bu kadar ufak şeyler için kafaya takmaya bile değmez. Yoksa arkadaşının seni kıskandığını veya senin ne zaman çocuğun olduğunun umrunda olduğunu sanmıyorum. 
tarafından
Keşke evlenmeseydin kaynanan kötü biri falanda diyordu bide bnm nişanlılık surem 2 yıla yakindi eşimle çok vakit geçirmeye zamanım oldu kendi de biliyor keşke evlenmeseydin de denmez ama
tarafından
Tamam benim arkadaşım da ben de öyle çok gezdik tozduk. Nişanlılık farklı evlilik farklı. Kaynananı sen anlattıysan o da yorumunu yapmıştır. Neyse bu kadar rahatsizsan bir daha görüşmezsin olur biter
tarafından
Çok samimiydim yıllardan beri arkadaşımdı o yüzden Kendi kaynanasını anlatırdı bnde kaynanamı Kendi mesaj atarsa atarım ama kendim mesaj atmam sinucta karar bnm
tarafından
Heh işte sen şikayet edince demiş neyse diyeceğimi dedim. Yıllarca arkadaşın olan birinin tek lafına böyle yapıyorsan arkadaşın zaten kendine yeni arkadaslar bulsun daha makûl
tarafından
Kimsenin bişe demeye hakkı yok sonuçta bu eşimle bnm kararım evli birine de keşke evlenmeseydin de denmez
0 oy
(1,523 puan) tarafından
İster hemn ister beş sene sonra buna eşinle senden başkası karar veremez konuşma bnce canm
tarafından
Yani bn mutluyum zaten nişanlılık döneminde çok gezmeye vaktim oldu evliyken de çocuğumla gezerim artik
(1,523 puan) tarafından
Aynen kuzu
0 oy
(855 puan) tarafından
Deli mi ne hadi gülerek dersin kız niye hemen bebek yaptın diye öyle denmez ama boşver konuşma canım 
tarafından
Şakasına dese bişe demicem ciddi ciddi diyor bı de bazen keşke evlenmeseydin kaynanan kötü biri falan diyordu Allah var kaynanm ilk haftalar kötü davrandı şimdi ise aramız çok iyi
0 oy
tarafından
Yav ne takıyorsun onu boşver bırak onane sen mutlusun yeter o zaman 
tarafından
Çok mutluyum pişman da degilim
0 oy
(790 puan) tarafından
Ne kadarlik evliyken hamile kaldinki bende 2 aylk evlyken hamileydim
tarafından
Evlendikten 3 hafta sonra ama evlendikten bir buçuk aya sonra falan öğrendim hamile olduğumu zaten evlendikten birkaç gün sonra âdet olmuştum bı daha da olmadım
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Amaan bırak konuşmazsa konuşmasın densizin dediğine bak ya o neymiş ki hey ALLAHIM yaaa 
tarafından
Yani kime ne bn mutluyum eşim mutlu pişman da değilim
(2,264 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bunu genellikle hemen hamile kalan herkese diyorlar ya ağıza yapışmış bana da iş yeri yöneticim kadın demişti
tarafından
Aynn genelde herkez diyor ama bu kimseyi ilgilendirmez
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evlenince hemen hamile kalana herkes öyle diyor boşver, biz 6senedir birlikteydik evlendik bize bile dediler bekleyin diye, yani onunla alakası yok bunun 
tarafından
Olmasa niye olmuyor derler olsa niye erken oluyor diyorlar
(1,862 puan) tarafından
Aynen 2sene yapmayın diyip duruyordu ailelerimiz, 6ay olduktan sonra fısır fısır başladılar olmuyor mu acaba demeye, yani çok garip insanlar gerçekten kafaya takarsak ohooo kimseyi memnun edemeyiz
tarafından
Aynn daha ii oldu erken olması
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben de düğünden 1 ay sonra hamile kaldım millet gün hesabı yapmış düğünden önce mi sonra mı hamile kaldım diye terbiyesizler. Bana da dediler niye acele ettin vs dedim biz istedik isteyerek hamile kaldım napcam tüm gün evde duvarları mi izleyeyim bebekle oyalanirim bari dedim. İyi ki de erkenden anne oldum vala bebeğimle büyüyorum
tarafından
Bnde senin gibi oldum evlendikten 3 hafta sonra hamile kaldım evde çocuk neşesi olur bide
(3,107 puan) tarafından
Aynen şimdi 5 aylık biraz fazla uyusun sıkılıyorum :D
tarafından
Allah inşallah benimde sağ saglim kucağıma almayı nasıp eder
(3,107 puan) tarafından
İnşallah amiin☺️
0 oy
(22 puan) tarafından
Sana ne diyeydin. Bi yatak odasu kalmisti karşılmayan ayar oluyorum  daha çocuk  yok mu yok ay cok erken vs vs diyenlere
tarafından
Aynn bı yatak odam kaldı ona da laf dendi çocuk olmasa niye olmuyor derler olsa niye oldu diyorlar
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Bende yenu evliyim canım. Yani senin gibi çabuk oldu. Takma kimseyi bana da diyen oldu. Gez toz diyolar da bu virus yuzunden nereye gidebiliriz ki. Evlendigimizden beridir gurbetteyiz. Ailelere bile gidemedik. Sürekli yalnızım. İnşallah bana yarenlik edecek bebeğim. Sag salim kucagimiza almayi nasib etsjn Allah im
tarafından
Evlendim gezeyim dedim eşimle bana ne dedi mahalledekiler sen Yeni evlisin evine alış aonra gezersin dedi virüs çıktı hem Bebekle uğraşırım duvarlara bakmaktan iyidir bu arada Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 626 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 2,045 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 416 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 650 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,785 soru

11,307,203 cevap

34,737 kullanıcı

...