0 oy
3,312 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından

Oglum daha 8 aylık çok zor süreçlerden geçtim eşimle de çok sorunumuz var nasıl inanamıyorum hala hamileyim aglıyorum sabah belli içim dışıma çıktı oglum çok yoruyor beni eziyetli eşim yardımcı olmuyo bna hiç daha yaşımda küçük kafayı yicm artk peki ben şimdi napıcam :((((((

image

42 Cevaplar

+9 oy
tarafından

Kendini korumayan dizini döver:D

Niye korunmuyordunuz ki madem bakamicaksin önlemini alsaydın

tarafından
En iyi ben anlarim arkadaşım seni öyle zorki o süreç  :(
(38 puan) tarafından
Al benden de o kadar kaç kez tüp Bebek tedavisi oldum biz de hayırlısıyla olsun diye her adetimizde aglardik
tarafından
iki tüp  bebek denemem var canim benimde ikiside negatif  o nasil zor bi süreç manevi olarak . Ah ah aklima geldikçe canim yaniyor ama şükür nasip oldu . Çok  çok şükür . Rabbim isteyen kimsenin kucagini bos bırakmasın
tarafından
Bende 2 aşılama 3 tüp bebek. Aşılamalar negatif ilk tüp bebek 8 haftalık kalbi durdu. Kürtaj oldum tahliller yapıldı kanda pıhtılaşma çıktı. 2. Tüp bebek negatif 3. Kimyasal üstüne 2 kimyasal daha sonrasında ne oldugunu anlayamadığımız tedbir amaçlı kürtaj olduğum bitane daha en son 15kg verdim kendiliğinden oldu. Oğlum 11 aylık ben 6 aylık hamile. Ben psikiyatrilik oldum bi ara..
tarafından
Ah ne zor acılar ne zor zamanlar . Pcos sorunu vardi bendede iki tup bebek denedik sayisiz anestezi aldim tuplerin acik mi omu bumu ... gobegimden ne cok igne vurdum kendime .. 30 kilo verdim bende . yok olmadi yinede hep negatif . yumurta takibi yapıyoruz yine yok olmuyor  .. en son herseyi bıraktım depresyona girdim bende . Sonrasında şiddetli karın ağrısıyla gittim doktora 6+4 olmus reglim geçti ama aklimin ucundan bile geçmedi  ihtimal vermedim.  23 haftalık gebeyim su anda cok sukur . Rabbim evlatlarini sana bagislasin canim sag salim kucağına al bebeginide
-Reklam-
+8 oy
(992 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Eşinizle sorununuz varken birlikte olabiliyorsanız kusura bakmayın aldi4 demeyeceğim  yeni doğum yaptınız korununuz. Hemde çok çeşit yöntem var

Daha önce de konu acısısınız eşiniz  korunmuyor kaza geliyorum demez değil  resmen çabalamışsınız üstüne sürmüşsünüz arabayı
(4,700 puan) tarafından
Cookk vasat canım o yüzden bundan sonra 2-3 yöntem iğne hap Allah ne verdiyse
(381 puan) tarafından
Aynen bencede valla
(992 puan) tarafından
Ben 8 yıl korundum ama  korunma yöntemi değil cidden kontrollü olmak gerekiyor
(4,700 puan) tarafından
Öyle canım
(381 puan) tarafından
Kız bunun kontrol u olmuyor vlla korunurken hamile kalan o kadr cok ki
+2 oy
(2,479 puan) tarafından
Şuan yapılabilecek bişey yok. Dünya ne farip altta birisi buyuk harflerle hamileyim diye 10 kere yazmış sende istemiyorum diyosun
+2 oy
(760 puan) tarafından
Bugün o pozitif görmek için neler vermezdim işte isteyenin olmuyor..
tarafından
Ben de 7 yil bekledim boyle seyler gordugumde duydugumda ayiplamadim . Istemiyodu demekki bi bildigi var ya durumu yok ya mutlu degil ama hayatina devam etmek zorunda o adamla belki sesi cikmiyo kocasina karsi cocuk oldu bi sekilde korundu veya korunmadi oldu sonucta uygun bi zaman degil onun icin ve uzuluyo . Benim 7 yil sonra 7 bucuk aylik oglum var ama suan durumumuz yok hamile kalmak istemiyorum  allah nasip ederse olcak bu herzmaan benim istegime bagli bisey degil . Tartismak icin yazmiyorum gercekten onun gectigi yollardan gecmeden onu anlayamayiz yadirgamayalim nolur
(760 puan) tarafından
Benim geçtigim yollardan sizde geçmişsiniz böyle yazmanız ne kadar da acı.
Ben kadını yarıglamadım vs linçlemedim sadece o cocuğu ne kadar çok isteyen var anlamasını istedim nasip evet napa bilir olmuş bir kere ama istemiyorum demiyecek korunma yöntemleri haplar vs o kadar imkan var. Neyse de az değil 7 yıl beklemisiniz de nasıl zor bir durum olduğunu en iyi siz anlamalıydınız.
tarafından
Benim cocugum olmadiysa bu allahtandir bu post sahibi yuzunden degil durumu yoksa istemeden hamile kalmissa uzulebilir ama bu cocugu sevmicek anlamina gelmez elbet doguracak linclediniz demiyorum ki zaten yadirgamayin yarin sizi bulur demek istiyorum benim esim suan calismiyo cocugum olsun istemem bakamam yani maddi olarak istemeden hamile kalirsam bi soka ugrarim ama bebegi sevmicek degilim
tarafından
Neden aci olsun anlamiyorum herkesin pskolojisi herseyi kaldirmayabilir . Tvlerde gordugumuz gibi bebegi dogurup coplere atmadi ya onlara ne kadar laf ederseniz haklisiniz
tarafından
Yorumlari okudum da sonradan bebegin oldu sandim dusuk de yapmissin benim de ilk gebeligim dusukle sonlandi 3 yil sonra tekrar hamile kaldim ve bi oglum oldu . Dilerim ki allah tez zamanda senin de kucagini doldursun hayirlisiyla bi evlat nasip etsin sana
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Belki bana kizacaksin ama madem esinle sorunun var anlasamiyorsun neden birlikte oldun hadi birlikte oldun niye korunmuyorsun o zaman coxuk olunca mi akliniz basiniza geliyor anlamıyorum ben . Olan neden hep çocuklara oluyor ki yazık günah değil mi onlara madem istemiyordun yapmayacaktın valla 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Artik meydana gelmis bacim ne yapacan doguracan
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Canm Allah vergisi yıllarca bekleyen var elbet olacak ki biseydi hani üzme kendini
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Niye dikkatli olmadın canım:(
0 oy
tarafından
Allah yuvana huzur eşine akıl versin bu saatle  snra napacam diyecek bi durum yok canım hayırlı olsun ne diyelim 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Doğuracaksın napcan başka Allah büyük vardır  bil bildiği rizki veren Allah 
0 oy
tarafından
Doğurucn cnm yapacm birşy yok bnmde yaşım küçük ama 3.üncüye hamileyim
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim yardım eder canım sıkma canını 
0 oy
tarafından
Napican canım olan olmuş saglikla kucağına almaya dua et
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Olmusla ölmüşe care yok Rabbim nasip etmişse bir bildiği vardır.

Lütfen doğru kararlar ver ve güzel düşün...

0 oy
(77 puan) tarafından
Keşke basta önlemini alsaydım canik şuan yapacak birseyin yok malesef 
0 oy
tarafından
Hem çocuk istemeyip hemde önlemini almaya karar sinir oluyorum ya bakacak gücün yoksa tedbirimi al yazık ikisinede sahada esinede hepinizi zor duruma sokuyorum bir sürü korunma şekli var hiç birine uymazsan öyle olur ne bekliyosunki 
tarafından
Canım çok merak ettim ya çünkü çok üzülüyodun.  Aklımda kaldın. Allahın izniyle bişey olmaz sen güçlü ve ıyi bi annesin yavaş yavaş düzelir herşey canım benim
tarafından
Yaşıtlarına erissinde bisy istemiyorum canım gerçekten insanın çocuğuna bisy olunca kendini bile unutuyor 1 haftadır hastanedeyim oğlumu götürdüm hep kendimde 1 aydır idrar yolu enfeksiyonu yaşıyorum bobreklerim agriyo artık o derece ama unuttum gitmeyi nurdan post actim bir onları deneyeceğim Allah'ım hiçbir anne babayı evladiyla sinamasin gerçekten
tarafından
Amin canım inan eminim ki çok zor sende kendini salma çocuğunun sana ihtiyacı var bol bol su iç.  Böbrek ağrısı kolay değil çünkü. Allahın izniyle herşey düzelir.  Bizimde sıkıntımız var oğlumdan oda düzelicek ınsallah herşey zamanla olur sabret canım benm
tarafından
Seninde evladın iyileşir isallah sağlığına kavuşur en kısa zamanla senin gibi iyi kalpli bı annesi olduğu için çok şanslı canım iyiki varsın ❤️
tarafından
Oy Allah razı olsun kendine ve bebisine ıyi bak canım benim haberdar edersin öptüm:)
0 oy
tarafından
Dua etip doğurcan.. Bende 10 aylıkken hamile kaldım. Allah yardım ediyor 
0 oy
(44,636 puan) tarafından
Olmus kuzum artik  olana care  yok hayirlisi olsun neyle korunuyodun
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Korunuyo muydun peki cnm:( artik doğurcan  cnm yapck bisey yok o can içinde artik senin yani..
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Hem bebeğin yoruyor hem eşin yardımcı olmuyor hem istemiyon ama GEBESİN :blink: :ninja:

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 2,156 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aysglask (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 938 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 144 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.

379,708 soru