0 oy
939 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından

kendi doktorumun ultrason cihazı bozuk renkli çıktı vermiyor ve düzgün görüntü olmuyordu hep siyah beyaz bişey belli değildi başka özele gittim ilk defa bebeğin yüzünü net gördüm ne güzelmiş ya verdiğim paraya değdi sabahtandır elimde ultrason kağıdı bakıyorum sanırım oğluma aşık oldum :) kardeşim diyor yarım gram aklın vardı şimdi o da gider :) :D

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim...

(410 puan) tarafından
inşallah canm
-Reklam-
+1 oy
(27,353 puan) tarafından

Basligi görünce aklima başka seyler geldi giz ahahaha :D

(12,513 puan) tarafından
Yalnız değilmişim djjdjsjd
(27,353 puan) tarafından
Haahahah
(138 puan) tarafından
Aynen yaaa  :)
(410 puan) tarafından
çatlaklar hemen de başka şey gelsin :) ben bebişime aşık oldum yıllar sonra olunca demek böyle görmemiş gibi oloyor insan Allah isteyen herkese nasip etsin
(27,353 puan) tarafından
Amin amin napak giz o kadar sey okuyoruz burda
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hahahahhh çok güldüm. Olsun kiz ne güzel bak bak dur☺
(410 puan) tarafından
bakıyorum burnu kocama benziyor büyük birazcık acaba ultrasondan mı diye duvara astım kendim evde çerçeve yaptım bakıp bakıp hem Allaha şükür ediyorum böyle bir mucize yaşattığı için hem de kendi kendime evin içinde şarkı söyleyip bebekle konuşuyorum kardeşim haklı yarım gram aklım vardı bebeği gördüm gitti baya bekledik bu bebeği tedaviler doktorlar bir de yüzünü görünce iyice sıyırdım
(8,081 puan) tarafından
Ayy canım benim rabbim gönlüne göre nasip etmiş bak bende bekliyorum bakalım 3 yıllık evliyiz bir düşüğüm oldu dua et benim için
(410 puan) tarafından
çok geçmiş olsun canım ben her gün diyorum Allah ım sana el açıp yalvaran dua eden çocuk sahibi olmak isteyen kim varsa duasını kabul et kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallah tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat versin sana
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Bende öyleydim daha doğmadan ne kdr yakışıklı ne kdr tatlı diye diye eşimin kardeslerimin başının etini yemiştim fotusunu çektim sevdiklerime atım ne komiktim yaa maşallah bin şükür şimdi 9 aylık gerçekten yak8sikliymis:))
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Maşallah canım sağlıkla kucağına al inşallah ❤️
0 oy
(221 puan) tarafından
Bende ilk hamılelıgımde cerceveye koyup gelip gidip bakıyordum millete atıyordum resminı kime benziyor olayı yapıyordum sımdı 2. Hamıleyım o kadar heyecanlı degılım ilerde belki olur :) 
0 oy
tarafından
Allah bozmasın inşallah 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH tez zamanda kavuştursun sağlıkla kucağına alırsın inşaallah RABBİM'in izniyle ⚘⚘
(410 puan) tarafından
Allah razı olsun canm inşallah Rabbim onu da nasip eder sizle paylaşırım o mutluluğu Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Kiz seni linclemeye geliyodum basligi gorunce hahaha :D

(410 puan) tarafından
gelmişken bir dua et bari kız inşallah sağ salim kucağıma alayım
(7,098 puan) tarafından
Amin insallah kuzum cumlemizzz

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 2,161 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aysglask (2 puan) tarafından soruldu
0 oy