0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gorumcem nişanlı bugün de nişanlısının dogum günü  bn üst katta oturuyorum onlar alt katta neyse her gün iniyorum aşağıya bana yenge yardim et pasta yapalım falan demedi zaten oğlanın evine gidecekmiş teyzesinin kızını  çağırdı onunla yaptılar onu da geçtim yani paralar birlik benim eşim çalışıyor hepimiz  yiyoruz ve yenge akşam gidelim bile demiyo en çok kizdigim nokta ise 2 hafta kadar önce oğluma doğum günü yaptim direk aşağı  inip ona dedim gel  benim eve diye hic bi iş yapmadi  ama ben onu erkenden cagirdim  siz olsanız ne tepki verirdiniz

16 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bebegin oldugu icin soylememis olabilir mi
tarafından
Bebeğim  büyük  ki sadece doğum gününü  gec yaptim 1 buçuk  yaşında hem ben bebeğimle  her işi yapan biriyim ve  gidelim aksama niye dememiştir
(4,853 puan) tarafından
Demekki teyzesinin kizi yetiyor ona canm gerek duymuyor belli ki
Virüsten dolayi da olabilir
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yani sahsen benim pek umurumda olmazdı. Bu arada neden senin eşinin çalıştığı parayı ortak harcıyorsunuz onların geliri yok mu,?
tarafından
Kaynım  var evlenecek  o evlenmeden paralar ayrılmaz dediler  ve benim ziynetlerimi bile aldılar ya hepsini geçtim bir gün bu evin adami gibi davranmadılar  bende kayinvalidemlw dedim cok kırıldım bana demedi diye  oda bosver diyo  bosver decene kızına deseydi ya
(4,668 puan) tarafından
Bence hiç umursama sen böyle yaptıkça biyerleri kalkar kendilerini fasulyeden nimet sanarlar.
0 oy
tarafından
Senin çocuğun var yardım edebilecek mısın bakalım öyle düşünmüştür zaten nişanlısının yanına gidecekmiş parlar bir diye seni götürmek zorunda değil nişanlısıyla geçirmek istedi yanlış demekki ne var ki bunda paralar bir diye herşey bir olacak kafasından çık bence 
tarafından
Doğum gününde sadece ikisi değil 2 aile de olacak ve ben evin tek geliniyim
tarafından
Olabilir kalabalık olmaya gerek yok aileler oturup konuşmak istedi demekki çağırırlar da gidersin ama cagirmadilar diye gönül koyma bence
tarafından
Yani ben mi  haksızım  siz  olsanız  gönül koymaz mısınız
tarafından
Koymam canım çünkü pandemi zamanı olmasa neyse şuan kalabalıktan uzak durun diye bas bas bagiriyolar bı evde 6 kişiden fazla kalabalık olmasın aile dışında diyorlar buda nerdeyse 10 kişi yapar bide siz gitceksiniz ne gerek var görümcem doğum günü olsa gidin ama nişanlısının yani ne gerek var gitmeye
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Görümce görmiyim ömrümce ..... :D
0 oy
tarafından
Evet yardıma çağırabilirdi haklısın ama nişanlısının evine çağırmaması gayet normal. Ne işim olur görümcemin nişanlısının evinde 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kızın nişanlısının doğum günü ve seni istememiş paralarla bunun ne alakası var ki? Belki çocuk gürültüsü istemedi kızcaģız. 
tarafından
Orda benim oğluma kadar  10 tane  cocuk var ne alaka ya
(3,213 puan) tarafından
O zaman otur bidaha düşün bozulacaģına sen de ona göre değer ver. Belki abisini istememiştir aileden biri olsun istememiştir.
tarafından
Ben soyle soylıyım gorumcemin  kayınbabası amcası  eltileri  teyzeleri  yani 5 eltisi var  evli olmayan kaynım  var O hepsi orda sadece bize demedi yani bizle ilgili
(3,213 puan) tarafından
Boşversene arkadaşım kafana taktığın şeye bak bu virüste o kadar doluşmak da doğru değil ki. Bundan sonra ver değerini sen de üzülme
0 oy
tarafından
Hiç bi tepki vermem hiç bişeyine de karışmam..yabancı gibi uzaktan izlerim 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Karışmam sormam bile sonradan niye böyle yaptın diye konu açıldı zamanda umrumda değil gibi davranırım hatta bu akşam eşinle kahve durumları at felan sanki çokta tin dermiş gibi hatta ben memnun olurum çağırmamasina:)
tarafından
Ay cnm saol miral oldu gerçekten yüzüm güldü  bi an olsun  teşekkür ederim
(3,055 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ne demek takılma yani :)
tarafından
Ben uzulmemin  sebebi  bunlar evlenecek doye benm yüzüğün bile kalmadı aldılar herseyi madem onlar da  bana değer versin
(3,055 puan) tarafından
İste canım kim istedi senden bunları kaynana kayın baba mi gidicen istiyicen yani
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bir sorun yok bence çocuğun var uğraşmanı istememiştir. Çağırmaması da belki özel birşeyler yapıcaktır. Ben olsam önemsemem hiç 
0 oy
tarafından
Demek ki çok samimi gormuyo seni
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yardım etme belki ama bende kuzenimi çağırırım şahsen hele nişanlısı evine niye gidesin ki çocuk da var mis gitse oğlan la samimi olsa mesela laf edersin diye düşünmüştür. Biraz den abartmış gibisin çağırır ise yardima gidersin yoksa gerek yok 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Paralar birlik eşin çalışıyor diye çalışma zorunluluğu yok ki. Biraz ona bağlamış gibisin böyle düşünüyorsan yanlış 
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim ben olsam bende takarim cunku boyle seylere onem veririm cokta kinlenirim ama bunu onlara belli etmem aksama gidecek annengil felan varsa yada bi arkadasin varsa ona git yada ne biliym cocugunla bi etkinlik yao onu duruma koy cay kahve felan bisey yani normal siradan bi gunmus egleniyormussunuz gibi ve tekrardanda soyleme ona niye cagirmadin diye
tarafından
En mantıklı  cevap
0 oy
tarafından
Aman ben hiç umursamazdim kendi işimi anca yapıyorum bi de uğraşamazdım istese tabi yardım ederim mecbur ama zaten ev çocuk virüs hiç böyle şeyleri bu dönemde takamam ona pasta yapana kadar evimin yemeğini hazırlarım yas olarak eger bekarsa o da teyzesinin kızını daha yakın hissediyordur arkadaş gibi olduklarindan o gelsin istemiştir 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Niye cagirmasini bekledin anlamiyorum, kendisi yapmak istemistir pastayi, senin cicugun var diye dememistirm hem onun nisanlisinin evinde senin ne isin varki zaten canim? Ben nisanlimin dogumgunune nedem yengemi gotureyim ki?
tarafından
He sanki bi ben bi o gidicez
(6,978 puan) tarafından
Neyse ne umursadigina degmez bence. Virus zamani evinde olman daha uyi bebeginle, sibir okduguna degmez
0 oy
(140 puan) tarafından
Virüs var hala bir yere gitme derdinde bu millet

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,506 göst.
15 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Icinizdnbrii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,172 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde ♡MeLeK♡ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.