0 oy
710 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaynanamgile gitmiştim sıkıldim diye kızımı uyutmaya çalışıyorum sürekli bı ses anlamıyorlar da bacaklarım koptu sallaya sallaya aglayacaktm nerdeyse kayinbabam desem baş bas bağırıyor çocuğu salliyom tam uykuya dalacak kızımı sevmeye kalkıyor akşama kadar böyle sürdü hiç uyumadı dayanamdm yarım saat önce eşime msj attım gel eve gecelim diye oda daha işim var sizi eve birakm dedim toplanmaya basladm annesi babası hepsi aynı anda nereye gidiyon bilmem ne çocuğu uyutacam halim kalmadı dedim beni azarliyorlar essek kafalı diyorlar bana hiç seslenmedm sustum görünce geldi annesine babasına kızdı uyumuyor işte çocuk kızında halı kalmadi susmadinizki uyusun çocuk dedi çantamı falan topladı görümcem kapıya kadar uğurladı şuan evdym kızım uyudu çok anlayışsız kar ya o dedikleri kağıda eşime desemmi bilemedm eşim kesin kavga eder sureklide diyorlar

19 Cevaplar

0 oy
(14,017 puan) tarafından
Sana hakaret ediyorlar tabikide söyle ya kavga da etsin bir zahmet 
tarafından
Sonra benim adımı kötüye çıkarmaasinlar
(14,017 puan) tarafından
Cikarsinlar zaten görünüşe göre her türlü kötüsün
tarafından
Dim bakım ins bana bsy demezler
(14,017 puan) tarafından
Neyden çekiniyorsun canım benim tavrını koy mesafeni koy kimseye boyun eğme birsey derlerse de ver cevaplarını ezdirme kendini Allah aşkına kimsenin kahrını çekmen için doğurmadı annen seni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Söyle valla ne demek eşşekk kafalı demek kendi kafalarına baksınlar beyinsizler 
tarafından
Güya eve gidiyom diye saatlerce ayağımda salladm kızımı susmadilarki uyusun napim dayanamdm şimdi hemen uyudu kızım ben bsy yapmadm o lafı hak edecek
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bence onların demesine müsade etmemelisin
tarafından
Ya kötü niyetle dememiştir diye düşünüyorum ama ben onların kızı değilim bsyi dilim çok  saygisizlar
0 oy
tarafından
Ben olsam söylerdim canım eşin de ailesiyle konuşsun kendilerine çeki düzen versinler
tarafından
Tamam canım diyimde eşimde bıktı boşver diyor sadece
0 oy
(924 puan) tarafından
Bencede şikayet eder gibi değil ama alındığını belirt yani
tarafından
Şikayet etmem derim annen bana bunu dedi diye
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Olanları anlat banada böyle dediler ya sen uyar yada ben bidaha dediginde uyaririm de bilgisi olsun
tarafından
Tamam canm öyle dim
(3,053 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Soyle tabikide kavga ederse etsin 
tarafından
Tamam dim ins bişey cikarmazlar
0 oy
tarafından
Biri bana essek kafalı diyecek anasından emdiği sütü burnundan getiririm 
tarafından
Haklısın kuzum ama iyi düşündüğüm için böyle oluyor galiba
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Eşşek kafalı ne demek ya sana hakaret etme cesaretini nerden alıyorlar söyle tabikide eşine sürekli diyorlarsa ben olsam birdaha gitmem 
tarafından
Sürekli diyor kaynanam ama napim kuzum eşimde bıktı sürekli yetisemiyor kavga etmekten yoruldu bende diyemiyorum bsy valla
(2,264 puan) tarafından
Gitme canım o zaman anlasınlar terbiyesizler ya
tarafından
Öyle yapim tavır koyacam
0 oy
tarafından

Deli oluyorum böylelerine :angry: ben olsam çatır çatır söylerdim eşime,  ne cüret ya hakaret etmek 

tarafından
Hep boyleler bende eşimin kafasını sisirmemek için bsy demiyorum ama bunu dicem
tarafından
benimkilerde cins valla bacim ben söylüyorum eşime çatır çatır kavgami ediyor konuşuyor mu napiyorsa yapsin ama ne ben kendimi ezdiririm nede o buna izin versin  . sussakta kötüyüz susmasakta ben çatır çatır söylüyorum valla her türlü kötüyüm: )
tarafından
Bende soylicem
0 oy
tarafından
Ne demek essek kafali yaa keske tepki verseydin
tarafından
Vermeden o anda eşim geldiydi duymadı o.kaldm oyle
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım ailesiyle olan herşeyi gidip eşine anlatırsan onlarda senin anlayacağını bildikleri için Bi süre sonra tavırlarına dikkat ederler. Çekinir ler eşin yokken öyle davranmaya. Ben öyle önünü kestim 
tarafından
Dicem eşime
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Eşşek kafalı nedemek yaaa essek kadar insalar utanmiyorlarmi ben olsam neler derdim ayip bisey
tarafından
Napim kuzum seviyelerine inmek istemedm eşime dicem
(1,908 puan) tarafından
Bencede soyle arabada.mesafe koy
0 oy
tarafından
Beddua etmek istiyorum ama artık bıktım usandım sen onların gelinisin nasıl essek kafalı derler o haddini bilmez utanmazlar insanlar ne kötü olmuş bir gün elbet senin eline düşerler o yaşlı canavarlar
tarafından
Valla sadece bana dil esimede diyorlar herşeyi hep susuyoz büyükler diye eşimde yoruldu onlarla ugrasmaktan
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Ayip etmisler tabiki söyle o nasil laf sen bi annesin
tarafından
Dicem kuzum eşime işte herzman boyleler
(17,649 puan) tarafından
Olcak is degil ya bide saygini bile bozmamisin
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ben olsam o eşşeği onlara yuttururum valla ne demek ya saygısızlar gitme daha sen de
0 oy
tarafından
Bence anlat kesinlikle 
tarafından
Anltcm eşim gelsinde
0 oy
(48,491 puan) tarafından
ben tutamam icimde soylerim bana o kelimeyi soylemeye hakları yok bir dahada gitmem evlerine bizim iki ailede çıt cikarmiyor uyuturken veya uyurken insan olanda cenesini tutar zaten gitme mesafe koy 
0 oy
(24 puan) tarafından
Kim ki onlar sana bu kelimeyi soyleyecekler benim kocamin babasi bana agzina sicarim havlama dedi bende cevabini verdim simdi evimede koymuyorum hic biriylede gorusmuyorum kendi cocuklarina istediklerini soylesinler ama geline karsi herkes haddini bilecek istedigini kafasindan geceni soyleyemez soyletmiceksin nett

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,541 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 760 göst.
9 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu

378,192 soru

11,319,295 cevap

34,765 kullanıcı

...