0 oy
392 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,472 puan) tarafından

Merhaba kızlar hamile kalmadan önce 40 kiloydum çok yerim ama yediğimde beni yer resmen eririm hamile kaldım 25 kilo aldım o kadar sevindim ki özgüvenim geldi hergün aynada kendime bakarak sevinirdim doğum yaptım Allah yokluğunu göstermesin öyle bir oğlum var ki evlere şenlik :D süt alerjisi reflüsü koliği huysuzluğu derken şuan yine düştüm 40 kiloya boyum 1.56 flan ama o kadar zayıfım ki hiçbişe yapmaya mecalim yok kilo aldıracak neler yiyebilirim emziriyorum bu arada önerilerinizi bekliyorum <3

Löp Löp et istiyorum :D :D

8 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Bende bendeeeeee ama yokk et:woot:

(1,472 puan) tarafından
Nerde niye bizi bulmuyor yaa :D
(27,353 puan) tarafından
Yok ya keşke bulsaaaa
(1,472 puan) tarafından
Sen kaç kilosun canım
(27,353 puan) tarafından
48 50 arası gidip geliyom
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Ne kadarlık bebeğin kuzum merak ettim benim oğlan da aynı kolik reflü var sabah akşam bağlık çığlık bide benim artı olarak 3 yaşında bı oğlum daha var kafayı yedim yiyecem kilo olarak ne kadar zaman da gitti hepsi onu merak ettim asıl bu arada soruna da cevap veriyim kuru yemiş ve protein ağırlıklı beslen güzel kilo yapar 
(1,472 puan) tarafından
İnan zayıflık hiç hoş bişe değil aşırı unutkanlığım var iş yapamıyorum hemen yoruluyorum zor bir bebeğim var korkuyorum bir gün düşüp kalacam diye
(324 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bı diyetisyene git en azından alerjin olan şeyleri listeyi ona göre ayarlar
(1,472 puan) tarafından
Son çare onu yapacam sanırım canım çok sağol
(324 puan) tarafından
Rica ederim canım uzun ömür versin rabbim bebeğine :)
(1,472 puan) tarafından
Aminn canım cümlemizinkine inşallah :)
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Gel kız bendekileri vereyim. Valla para falanda istemiyom üstelik :D:D

(1,472 puan) tarafından
Öyle bişe olsa da para verip alsam keşke :D
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Yatmadan yemek ye bol bol hamur işi ye canım. Süt alerjisi belirtisi neydi canım sende 
(1,472 puan) tarafından
Mukuslu kaka geçmeyen gaz huzursuzluk canım frsat buldukça yiyorum ama boş
(3,893 puan) tarafından
Yüzüde yara oluyormuydu sürekli. Benim bebeğim surekli oluyodu süt ürünlerini bıraktım yarası da geçti şuanda. Test yaptırmadık dr yüzüne bakıp süte alerjisi var istiyosan büyük bi hastanede test yaptır dedi  virüs olduğu için gitmedik. Dr sanada alerji maması verdi mi kullaniyomusun ? Cevap verirsen sevinirim
(1,472 puan) tarafından
Yok canım sadece bu dediklerim oldu onun dışında bişe olmadı mama vermedi beni emdiği için ben diyete girdim deri testi yaptırdık öyle öğrendik süt ve süt ürünleri dana eti yumurta kuruyemiş susam hepsi yasaktı geçen ay süt ve süt ürünlerini yemeye başladık pazartesi yumurta testine gidecez onuda geçersek diyetimiz açılacak inşallah önemli bir konu üzerinde dur canım ciddi sonuçlar çıkabiliyor ortaya 5 aydır ne çektiğimi ben bilirim sormak istediğin bişe varsa sorabilirsin
(3,893 puan) tarafından
Benim bebeğimde çok gazlı nurs harveys ve biogai kullanıyorum doğru mu yapıyorum  bilmiyorum tabi. Kakası mukuslu gibi iki sefer kan gördüm kakasında. Testi nasıl yapıyolar canım? Kaç aylık bebegin kilosu nasıl? 10 gun baya bi süt ürünü tüketmiştim annemlerdeydim kaşar süt ayran yoğurt peynir hepsini daha fazla yedim biraz işte çok gaz landı ve yüzünün yarası çoğaldı.  Sen kalsiyum hapı kullaniyomusun ek olaarak
(1,472 puan) tarafından
Osteocare kullanıyorum canım vitamin olarak. Kakası kanlıysa mutlaka götürmelisin sırtına kalemle terimler yazıp üstüne solüsyon döküp minik plastik sivri uçlu çubuklar batırıyorlar 2 3 dk ağlıyor canı yanıyor sonra sonuç çıkıyor canım şuan 7 buçuk aylık 8250 kilosu
0 oy
(48,709 puan) tarafından
benim kizim ek gidata basladigindan Beri ben kilo aldim ondan kalanlar cope gitmesin gunah diye diye sistim ☺️ cici bebe ye yatmadan ☺️
(1,472 puan) tarafından
İçinde yumurta var canım alerjimiz var o yüzden diyetteyim o tür şeyler yiyemiyorum :(
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ye ye yat bacım, bolca kilo yapar o sana
(1,472 puan) tarafından
Kız o kadar abur cubur yiyorum bu oğlan beni sabaha kadar emdiği için hepsi ona gidiyor heralde :D
0 oy
(196 puan) tarafından
Bol bol tatlı ye yağlı ye muzlu ballı süt iç bebeğede yarasın, en çok geceleri yemek ye hep kalorisi yüksek şeyler ye şerbetli tatlılar ye,beyaz ekmek ye, yatmadan önce yemek ye, pirinç pilavı ye, pizza hamur işi börek falan ye mutlaka kilo alırsın 
(1,472 puan) tarafından
Metabolizma hızlı sanırım benim eşimle gece 2 de pizza yapar yeriz patates kızartması yeriz o şişti ben eriyorum aslında ilaç olsa daha iyi olur bana sanırım varsa bildiğin ilaç önerileri onları blmek isterim canım
0 oy
tarafından
Megamax kullan canım 
(6,053 puan) tarafından
Ne zaman istersen burdayiz bacim Allah im sabir wersin ❤❤❤
(1,472 puan) tarafından
Deneyecem mutlaka canım çok sağol
tarafından
Sagol seherım❤️

Kullan canim ama emzirirken kullanılıyor mu danıs doktoruna
(1,472 puan) tarafından
Tamam kuzm sağol araştıracam şimdi
tarafından
Rica ederim canım ❣️

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 207 göst.
30 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 364 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sahan01 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 440 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,212 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...