0 oy
1,061 göst.
Diğer kategorisinde (1,943 puan) tarafından
Sorum yukarda hadi biraz neler yaşadınız konuşalım ben eşimle facebook ta tanıştım iyi cesaret etmişim diyorum valla 

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben okumaya geldiim :angel::D

(1,943 puan) tarafından
Oku bakalım:D
-Reklam-
0 oy
(924 puan) tarafından
Bende Facebook da tanıştım ilk :)
(1,943 puan) tarafından
Yalnız değilmişim demekki :)
(924 puan) tarafından
Aynen canım değilsin :)
0 oy
tarafından
Benm kuzenim tanisti evlendi geçenyil boşandı 
(1,943 puan) tarafından
Talihsiz bi evlilik olmuş
tarafından
Evet 5 yil evli kaldilar olmadi bitanede evlatlari var ALLAH kimsenin yuvasini yikmasin
(1,943 puan) tarafından
Amin Rabbim yardımcı olsun
0 oy
tarafından
Bizde instadan tanışmıştık.
(1,943 puan) tarafından
Ne güzel umarım güzel bi evliliğin vardır
tarafından
Elhamdülillah. Güzel gidiyor.
(1,943 puan) tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Gerçekten iyi cesaret bazen çürük çıkma ihtimali var sosyal medya sonuçta her ..... var 
(1,943 puan) tarafından
Öyle gerçekten tanımam için baya zamanım oldu ama gerçekten iyi cesaret dağılmış bi ailem vardı sevgiyi eşimde buldum  çok şükür mutluyuz
(14,081 puan) tarafından
ALLAH daha mutluluk versin
0 oy
(660 puan) tarafından

Beeeeen :D facede tanıştık az kalsin akraba çıkıyoduk memleket aynı köylerimiz yan yana ve cok ortak tandıklarmız çıktı :D

(1,943 puan) tarafından
Aileye söylemese zorlamamışsınızdır o zaman
(660 puan) tarafından
Esim ıstemeye gelmek istedi , benim babam yok annemde vermedi esim beni kaçirdi :D
 ortak tanıdıklar biz kaçınca ortaya çiktı :D
(1,943 puan) tarafından
Anaa macera dolu amerika gb olmuş bu
(660 puan) tarafından
Hemde ne macera :)
0 oy
tarafından

Biz bi uygulama vardı adını unuttum ordan tanıştık ertesi gün ikimiz de silmiştik askerdeydi ilk sordugum soru sen asker misin oldu :D 

(1,943 puan) tarafından
Heyecanlı bi hikayeye benziyor valla :)
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bnde facebooktan tanistim vallaha :) 
(1,943 puan) tarafından
Valla eşimin ailesi bizi hala okulda tanıştık sanıyor ama büyüklere diyemedi eşim;D
(1,327 puan) tarafından
Bizide herkes halam tansitirdi saniyor. Annem ve halam biliyor sadcee netten tanistigimizi :))
 Gerikalan herkes goruvu usulu halam bulfu sanio :) tatli pembe yalanlar
(1,943 puan) tarafından
Aynen pembe yalanlar
0 oy
tarafından
Biz televizyondan tanıştık 
tarafından
Kızlar valla hani müzik çalan kanallar varya numaralar yaziyo altta canım sıkkın di bende rastgele numara aldim çevirdim TV'den
tarafından
:Day çok tuaf bişey kaç aylık evlisin
tarafından
Bı buçuk yıl oldu evleneli cnm
tarafından
Evet genelde sapik dolu şansıma iyi birisi çıktı cnn sans değilde kader kısmet işte bir tane de kızım var 10 aylık oldu iyikide evlenmisim diyorum ama 7 yıl boyunca konuştuk sonra evlendik Z
Kaçtım eşime :))
tarafından
Şey cnm süründürdm azıcık :)) sevmiyordum onu sonradan nisanlaninca sevmeye başladım
0 oy
(165 puan) tarafından
Bizde swarm diye bi uygulama vardı konum bildiriyorum onda ikimizde aynı yerde konum bildirmişiz öyle tanıştık görüşmeye başladık istemeye geldiklerinde babalarımız çok eski dost cikti  annelerimiz aynı ortamlara girip çıkan insanlarmış iyiki tanimisim eşimi ondan daha iyi kalpli merhametli biri daha çıkmazdı karşıma onu çok seviyorum
(1,943 puan) tarafından
Ay ne güzel ya
(165 puan) tarafından
Rabbim herkese hayırlı eş nasip etsin
(1,943 puan) tarafından
Amin canım
tarafından
Sorma biz de öyleyiz kız eşim beni yılda görmüş çok beğenmiş ama adımı sanımı bulamamış neyse bi gün caddede ikimiz de yer bildirimi yapınca aha bu benimki deyip eklemiş sonra yazdı falan ben engelledim bu sefer Facebook instagram her yerden ulaşmaya çalıştı o şekilde ilerledi
0 oy
tarafından

Telefon sapığimdı kendisi. 

Cafede görmüş araştırmış numaramı bulmuş 4 ay sürekli yazdı.  

Enson konuştuk. 2.3 takılır yol veririm dedim  Trabzona gezmeye gitmiştim. Eşim istanbuldaydi bulmaz beni dedim oda 2.3 ay takılır yol veririm demiş arkadaşına 3 yıl bitecek hayatımda 2 yıl bitmek üzere evleneli 

Arkadaşı bize geldim 2 3 ay dolmasını sizin diye 

(1,943 puan) tarafından
Nasipte varmış :)
0 oy
(758 puan) tarafından
Bizz ☺️ eşim keşfetti keşfetmiş beni yazdı bana ben istemedim ilk ama sonra oldu nasip kısmet. Memleketlim ☺️☺️
(1,943 puan) tarafından
Ben ankaradan trabzona gelin gelsim bide
(758 puan) tarafından
Aa nerde oturuyorsun canım
(1,943 puan) tarafından
Erdogdudayim canım
0 oy
tarafından

Ablamın kaynı benim kocişim:Dne uyanık çıkmışım kızlar uzaktan biriyle uğraşmayıp yakındakine yapışmışım

(136 puan) tarafından
Aaa siz baya baya ablanla elti olmuşsunuz ya nasıl oluyo ablayla elti olmak güzeldir bence
tarafından
Güzel oluyo valla ama abla da abla olursa bazı kardeşler birbirini çekemez ama benim ablam bi tane :)
(136 puan) tarafından
Her kızın bi kız kardeşi olmalı bence bende çok isterdim bi derdin olsa sonsuz güvenerek konuşabilirsin .ha eltilerede gelince eltim benden 15 yas büyük ama beni bi kasıkta bogasi geliyo :D
(1,943 puan) tarafından
Ne güzel halal ablayla elti omak
tarafından
:D aaah aah kaynana görümce elti başa bela oluyo bazen ama ablamla elti olmaktan mutluyum
0 oy
(964 puan) tarafından
Şimdiler hep oyle gerci biz görücü usulü oldu ama neyse :D
0 oy
tarafından

İnstagramdan mesaj atmıştı :) normalde diğer kutusuna düşen mesajlara asla cevap vermezdim. Eşim selamun aleyküm yazmış bende nedense aleyküm selam diyiverdim :) profilim herkse açıktı çok takipçim vardı manzara fotoları çekerdim yarı profesyonel. Sağolsun kocam bey tanımadığı halde profilim açık herkse diye kıskanmış ya :D uzuuun bi mesaj yazmış işte haddim olmayarak size bi soru sorabilir miyim falan da filan da bla bla diye :D bende dalga geçiyorum hahah diyorum kim bu yaa evlenme teklifi edecek galiba diyorum (dalga geçtim başıma geldi) işte profil herkese açık farkında mısınız herkes görüyo falan diye öyle böyle sohbet muhabbet tanıştık 6 ay içinde evlendik 

(1,943 puan) tarafından
Ay ne güzel değişik hikaye
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Beeenn de faceden tanisip evlendik :)
0 oy
(306 puan) tarafından
Bizde linede tanisdik ve 2 cocugumuz var şu anda c9k sukur. 

Çok mutluyuz şükür 
(1,943 puan) tarafından
Ne güzel daim olsun insallah
0 oy
(878 puan) tarafından
Instagram dan tanıştık o Konyalı ben tokatlıyım ☺️
(878 puan) tarafından
Ereğliye bağlı Halkapınar diye bir yer var oraliyiz hala çözemedim ama olsun ☺️
(508 puan) tarafından
Olsun olsun mutlu olunda gerisi önemli değil:)
(1,943 puan) tarafından
Bende konyada okudum ne güzel
(508 puan) tarafından
Yaa üniversite mi
(1,943 puan) tarafından
Evet cumrada okudum
0 oy
tarafından

Trabzonlu geline Trabzonlu dan :)) çok uzun yaa valla usenirim sadece konuşuyorduk sonra trabzona gelecem dedi görüşelim olsun dedim arkadaş gibi görüşecektık :D

(1,943 puan) tarafından
Bende qnka4adan gelin geldim :D
tarafından
Biz ikimiz de trabzonluyuz ama eşim o ara yalovadaydi msn vardı :)))) ordan görüşüyorduk
(1,943 puan) tarafından
Vay be msn zamanları he
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bizde sosyal medyada tanıştık iyikide tanımışım canım kocamı 3 yıllık evliyiz ondan daha merhametli bir erkek görmedim (。♡‿♡。)
(1,943 puan) tarafından
Ne güzel ALLAH mutluluğunuzu daim etsin
(1,925 puan) tarafından
Amin hepimizin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 684 göst.
30 Ekim 2019 Aile kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Elifefe34 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy