0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Bn sağlık çalışanıym aşı ilk olarak sağlık personeline uygulanacak bn aşıya karşı değilim ama Çinden gelen aşıyı olmak istemiyorum  neden Çin kendi milletine uygulamadı neden başka ülkeler bu aşıyı kullanmadı da ilk biz denek olarak kullanacaz bilmiyorum kızlar İnşAllah bizimkiler aşıyı bulur da gerek kalmaz siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında çok zor bir karar Allah yardımcımz olsun 

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından

image

böyle olursak die korkuyorum :)
(6,859 puan) tarafından
Allah seni
(1,262 puan) tarafından
Hahayt
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende istemiyorum onların kendilerine  hayri yok bizim için hayırlı biseyi yapmazlar 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Asi asi diye bekledik asi bulundu smdide yapsak mi yapmasak mi dienvalla cok zor bir karar ya 
0 oy
tarafından
Çin aşısı haricinde Ruslarınkini bile olurum onu olmam. Ama Ruslarınkini de olmam herhalde. Koruyuculuğu bile belli değil daha. Yerli aşı nisan gjbi çıkar diyorlar neden nisana ne kaldı da bu aşıyı ülkeye soktular gerçekten anlam veremiyorum yine birileri kırdı parayi yani
0 oy
(790 puan) tarafından
Nisanda yerli aşi uygulanacak diyolar nisana kadar dişari cikmam zaten 1 yildir cikmiyorum rabbim hayrlisini versin
0 oy
tarafından
Dün televizyonda bi doktor hamileler kortizon ilacı kullananlar falan vurulmasin bu ilaçları diyordu bende kortizon ilacı kullanıyorum ben vurulamyi düşünmüyorum o yüzden 
0 oy
tarafından
Asla vurulmam.
0 oy
tarafından
Kendileri aşısız kurtuldular nedense biz aşıyla kurtulcaz. Ben yaptırmayı düşünmüyorum canım denek gibi ne olcak belli değil aşının yan etkisi. 
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Ama zaten anlaşma imzalamış Turkiye , aşıyi kesin çinden alıyoruz. Dünyaa sadece endenozya ve biz çinden aşı alıyoruz. Bende asla çin aşısı yaptırmayı düşünmüyorum.
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim bi asi 50 60 yilda bulundu bu asi nasil 6 ayda bulundu diyen bi topluluk var.sürü psikolojisi.ben acikcasi kararsizim ama asla vurulmam demem.su illetten Allahin izniyle bi kurtulalim artik
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Vurdurmiycam son raddeye kadar bu fikirdeyim .

Onlardan hayır gelmez.
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bence ilerde bu aşı yüzünden insanlar çok kötü durumlara gelecek gibime geliyor dediğin gibi neden sadece türkiye 
0 oy
tarafından
Yani insan.urkuyor bende vurmam sanırım umarım son çaremiz bu aşı olmaz
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ben hamileyim subatta dogum hamilelere vurulmuyomus esime sordum esimde aşı taraftari degil 
(1,379 puan) tarafından
Eğer öyleyse zaten olamam cnm
(4,237 puan) tarafından
Kardesim haberlerde gormus canim hamilelere vurulmayacakmis
0 oy
(48,490 puan) tarafından
zorunlu mu size.istege mi bagli canim ben guvenmiyorum bu asiya
(1,379 puan) tarafından
Şu anda bişey söylenmedi cnm bakalım nasıl olacak
(48,490 puan) tarafından
insallah zorunlu olmaz Allah yardımcınız olsun canim
(1,379 puan) tarafından
Sağol cnm bnm
0 oy
tarafından
Ben yaptirmayo duusnmuyirum ya ne olduğu belirsiz bişey denek miyiz biz bizi kullanacaklar resmen
0 oy
(124 puan) tarafından
Asi olmayacagim o itlerin ne amacla bu asiyi piyasa surdugu ortada insan genleriyle oynamak amac 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bende sağlık calisaniyim.ama şuan ucretsizdeyim bana gelene kadar çok var ama çin şuan da asi kullaniyor diye biliyorum ilk zamanlarda bı anda vaka sayısının sifirlanma sebebi ise döve döve halkını zorla eve kapattı ve vakayı sifirladilar bizim ülkemiz ne yaptı sırf turizm den para kazanmak için yazın heryeri açtı ve sonuç ortada 
0 oy
tarafından
Amin canım inşallah en kısa zamanda biter bu hastalık
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Bende aşı karşıtı değilim kızıma özel aşıları bile yaptırırım ama 3. Fazı denenmemiş bir aşıyı olmaya niyetim yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 373 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 824 göst.
23 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 729 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 757 göst.

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,762 kullanıcı

...