0 oy
1,026 göst.
Aile kategorisinde (535 puan) tarafından
Eşim olacak adam ben anlamıyorum bu erkekleri gitmis instagramdan acik saçık bi kiza mesajlar aşkım çok tatlısın , büyüyünce sen discimi olacak benimde dış etlerim şişiyor  vs birsuru sey daha bu kişide uyanık cıkmış para istemiş eğer atmazsan karina akrabalarına atarim yazdıklarını .Sonuç olarak hersey bana geldi önce inkar etti sonuna kadar sonra sıkıştırınca itiraf etti. Canin yanıyor kızlar 8 sene sevgili 2 senedir evliyiz 1 yaşında oğlumuz var aklim almıyor belki bu ilkte degildi baskalarinada yazdı. Daha özür dilemek yerine aldattım mi seni biriyle mi yattım diyor bu aldatma değilmiş. 

20 Cevaplar

+8 oy
(636 puan) tarafından
İlla birinle birlikte olunca mı aldatma oluyormuş. Tamam o zaman ben de konuşayım elin adamlarıyla oda aldatma olmuyorsa madem de. Boyu posu devrilesice . Evdeki neyine yetmiyorsa elin karılarının konuşması çok mu hoşmuş. Sinirlerim tepeme çıktı sabah sabah. 
(535 puan) tarafından
Ahh biz yapsak cinayet çıkar daha beni tehdit ediyor hem suçlu hem güçlü
(636 puan) tarafından
Ne hakla tehtid ediyor? Ben anneme gidiyorım sen elin karılarıyla konuşmaya devam et de gözünü korkut canım. Bu duruma sessiz kalırsan 2.si mutlaka olacaktır. Sakın sessiz kama. Ailen yakınsa da git yanlarına 2 3 gün. Burnu sürtsün.
(535 puan) tarafından
Aileme daha söylemedim biraz düşünüyum diye arkadaşıma geçtim ama böyle giderse pazartesi soylucem ailemede
(636 puan) tarafından
Onu sen bilirsin canım. Kendini yıpratma sakın. Bırak o düşünsün o üzülsün yaptığına. Ama 2 3 gün arayıp sorma burnu sürtsün. Anlasın senin değerini.
-Reklam-
+2 oy
(760 puan) tarafından
Sen aynısını yapsan aldatmış olursan ona gelince illa yatmalı ki aldatmış olsun şerefsze bak ya evde karısı ola ola böyle şeyler yapmalarını aklm almıyo
(535 puan) tarafından
Hayatımi ona feda ettim yapmamak çok sevmemek gerekmiş
(760 puan) tarafından
Sevmek gerekiyor da böylelerine gerekmiyor tavrını koy eğer hemen yumşarsan bidaha bidaha yapar
(535 puan) tarafından
Evde değilim arkadaşıma geçtim ama pişman degilki
+1 oy
(1,396 puan) tarafından
Pis adam ya insanın helali varken insan neden başkasına bakar sende deki madem aldatma değil bende başkalarıyla konuşayım kabul eder misin diye bi Sor ama yok kadın yapınca idam derecesine gelir erkek yapınca göz kayması Pis mahlukatlar ya 
(535 puan) tarafından
Bıraktim evi arkadaşıma geldim aileme söylemedim belki pişman olurda affederim diye bırak pişman olmayı beni çocuğumla tehdit ediyor pazartesi herkese soylucem davamı açıcam koptuğu yerden kopsun
(1,396 puan) tarafından
Kız aile büyüklerine söyleseydin ya gitmekle iyi yapmışsın hiç bi halt yiyemez sadece konuşur anca sen kararlı ol sadece
(535 puan) tarafından
Pazartesi soylucem onlarida üzmek istemedim hemen bide erkek kardeşim var duysa deli olur belki pişman olurda çocuk hatrına affederim diye söylemedim ama iste pismalikla alakası yok
(1,396 puan) tarafından
Affedecegin varsa bile en azından biraz süründür çok pişman et onu gerekirse sen onu çocukla tehdit et hic bı halt yiyemezsin de pis adam ya hem suçlu hem güçlü
(535 puan) tarafından
Pişman olurmu bilmiyorum tek korkusu cocuk
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Peki şimdi ne yapicaksin?
(535 puan) tarafından
Bende dün akşamdan beri onu düşünüyorum affetsem hiç bisey eskisi gibi olmucak illa bir yerden kopacak ailemin yanina dönmek istemiyorum çocukla meslegimi yapicam ev tutacam bakıcı tutacam zor olacak ama güçlü kalicam
0 oy
(260 puan) tarafından
Sapıkmı senin kocan ya nasıl tanıyamadın 10 sene de yani 8 sene onu tanıman için baya uzun bi zaman kuzum yaaa 

Gerçi bazı insanlar sonradan kuduruyor artık sıkılıyolarmı aynı kişiden noluyosa hep bi heyecan arıyolar pislikler!

Ben eşimle bi kaç kere ayrıldım boşanma derecesine geldim maddi durumlardan dolayı ve sonra çok çabaladı ve yalvardı affettim ama bi baktımki benle ayrıyken instgrmda birsürü pislik kadınlara istek atmış eklemiş eski sevgililerinin hesaplarını aratmış msj filan görmedim ama bi kaç kızında fotolarını beğenmişti ben o instgrmını uzun bi araştırma sonucunda bulup karıştırmıştım her bokunu bulup yüzüne çarptım bana aynı senin kocanın dediği lafın aynısını dedi bu aldatma değil dedi bende hı öylemi tamam o zaman bende aynısını yapayımda gör bak neymiş o zaman karar verelim dedim köpek oldu ağladı zırladı şeytana uydum dedi bi daha olursa direk boşarsın beni dedi ben seni herkesten sakınıyorum dedi ve baya korktu onun yaptığının aynısını ona yapmamdan ama hala yüzüne çarpıyorum ve ölene kadar da bunu hiç unutmuycam eskisi kadar da sevmiyorum güven desen hiç yok ama korkuda yok artık inceldiği yerden kopar yani tek bi hatasında.
(535 puan) tarafından
Ahh işte pişman bile değil üste çıkıyor ben affederim belki dedim ama iste bu insan nasıl affedicisin affetsem bile asla güvenmicem hep acabayla nasıl mutlu olurum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aunisini benden görüp kalas gibi hayatına devam edecksin bakalım nasıl olacaksin ozaman de
(535 puan) tarafından
Beni sanirim dayaktan öldürürdü
0 oy
(617 puan) tarafından
Ah canım  sekiz sene sevgili olmuşsunuz hiç mi anlamadin  
(535 puan) tarafından
Ya ben salaktim yada insanlar değişiyor
(617 puan) tarafından
Öyle deme kendine insan sevince bazen kör oluyor rabbim  hidayet versin eşine inşallah canım
0 oy
tarafından
Hatasını bastırmaya çalışıyor aynı şeyi kadın yapinca yeri geliyor öldürülüyor dövülüyor o****bu damgasini vuruyorlar erkek yapinca o erkek yapar zaten böyle diye diye bu erkekler bu hale geldi aldatması için illa yatması gerekmiyor 
(535 puan) tarafından
Ahh ahh daha ailesine diyim  bisey yok bunda affet dicekler
tarafından
Ne demek bisey Yok ya oğulları sonuçta konduramıyorlar allah akıl fikir versin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok şey demek istiyorum ama engel yerim pis sapık. Allah kurtarsın seni bu pislik şrfsizden. Sürüm sürüm sürünsün inşallah geberesice. Bu pezevenkler yüzünden millet çoluğunu çocuğunu nasıl koruyacağını şaşırıyo. İnşallah o kız şikayet eder beni taciz etti diye de içerde kurur geberir. Belki de masum edepli başka kişilere de yazdı yarın öbür gün burdan birinin kızına kardeşine yazmayacağı ne malum insan müsvettesi. Offf dayanamıyorum şuan.... 
(535 puan) tarafından
Ben ilk defa gördüm belkide yazdı bilemiyorum
0 oy
(462 puan) tarafından
Nefret ediyorum bu erkeklerdrn hayatımızın içine ettiler. Bizi sandığa saklicakalr nerdeyse kendileri her haltı yiyorlar. Karaktersiz itler
(535 puan) tarafından
Ahh ahh kendinden biliyorlar işte
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Şeref.siz ya nefsine hakim olamayan erkekleri dar ağacından asmak lazım.

Boynundan değil şeyinden asmak lazim ibrete alem utanırlar belki. 
O zaman aldatmayı düşünmezler.. 
(535 puan) tarafından
Yaptığından utansa bide
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Allah bildiği gbi yapsin sen öyle yapsan Allah korusun o neler yapar neler der acaba sana pisss 
(535 puan) tarafından
Ahh üni okurken bi eşeklik yapıp kıskandırmak için birinden hoşlandım dediydim alakası yoktu bu kişiyle hiç bir yakın biseyimiz bile olmadi gelir getirir önüme koyar bide böyle yapsam dusunemiyorum
0 oy
(14,033 puan) tarafından
S.... g.t deseydin şeref yoksunu 
(535 puan) tarafından
Valla cok sakinim kendime bile sasiriyorum
(14,033 puan) tarafından
Sakın kal tabiki canım çıldırmak neye yarar
0 oy
(598 puan) tarafından
Aman bu erkekleri alıp bogmali valla ya her kadın aynıdır farklı ne ariyoki acaba sen aynısını yapsan ne tepki verecek namusa bağlarlar hemen namussuzlar
(535 puan) tarafından
Cinayet cikardi çocuğunu asla göremezsin muhabbeti ama ben hep o babası kafasindayim
0 oy
(759 puan) tarafından
Ne yapmayı düsünüyorsun aff etme bagışlama .bir az burnu sürtsün
(535 puan) tarafından
Hemen affetmicem ama zaman ne gösterir bilmiyorum
0 oy
(996 puan) tarafından
madem bu aldatma değilmiş O zaman sen de başkalarıyla yazış flört sen de dişim şişti gerçek sene de bakalım ne diyor lafı bile senin üstüne yürümesine sebep pislik mahlukat sinirden çatlayacağım şu anda
(535 puan) tarafından
Ahh beni düşün napacam diye düşünmekten basım agriyor
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bokunu yesinler evdekine adam gibi bakamaz daha birde gözleri dışarıda olur 
(535 puan) tarafından
Ahh ahh iste
0 oy
(71 puan) tarafından
Direkt boşan çocukları alamaz merak etme 
(535 puan) tarafından
Alamaz kanıtım bile var istesem göstermem bile ama çocuğuma bunu yapamam
(71 puan) tarafından
Zaten çocukları anneye veriyorlar
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Illa eylem mi şartmış..  fırsat bulsa onuda yapacağının işaretini zaten vermiş.. Allah yardımcın olsun.
(535 puan) tarafından
Artık bende öyle dusunuyorum
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bı bitmediniz karakter yoksunu insanlar ya evlenmeyn böyle iseniz bebeklerine karilariniza yazık ya yazık
(535 puan) tarafından
Ben kendim için hiç üzülmüyorum ama oğluma üzülüyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 413 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 782 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,163 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatsu23 (0 puan) tarafından soruldu