0 oy
704 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bıktım artık herşeyden herşeyi alttan almaktan. Biliyorum burda kimse derdime derman olamaz ama çok doldum. Ha diyorum herşey çok güzel çok iyi bı bakıyorum yerlerde Sürünüyorum resmen her gün ağla zirla bı ilerleme yok. Eşimle sürekli kavgalar. Beni resmen se*s objesi olarak görüyor. Yatağa uzanıyorum. Hadi diyor hemen ben hayır diyince bağırıyor küfrediyor. Bu sabahta bı boka yaramiyon bı *** yaptığın yok dedi çok zoruma gitti ne yapacağım bilmiyorum:'(

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayni modelden vardi canim fisiyle faturasiyla geri iadesini yaptım.  Ugrasilmiyo onlarla maalesef ve tek pişmanlığım neden daha önce yapmadığım oldu.
(466 puan) tarafından
Tebrikler bunu yapma cesaretinde bulunmuşsunuz yorumunuza kayıtsız kalmak istemedim. Umarım bütün kadınlarımız bir gün yuklerinden kurtulur
tarafından
Düşünmüyor değilim ama bebeğim var bir tanesi de karnimda onlara üzülüyorum. Ama kendisi bilmiyor ki ben dimdik kendi ayaklarımın üstünde dururum
tarafından
cok sukur tum kadınlara da tavsiyem omur harcamasinlar anasının babasının uğraşacağınıza adamlarla
tarafından
Allah kolaylik versin ben cocuk yapmadim 7 sene sürmesine rağmen çünkü baba olmayı hak etmiyordu keşke sende tedbirli olsaydın
tarafından
Gerçekten de öyle daha 19 yaşındayım iki çocuğu da verdi kucağıma ama Sinem ne *** yerse yesin kendisi uğraşıyor zaten
-Reklam-
+1 oy
(27,185 puan) tarafından

Dengesiz herif ya :angry:

tarafından
Öyle yemin ederim zaten hamileyim ağrılarım var sürekli afedersin vercem buna başka bı *** yaptığı yok.
(27,185 puan) tarafından
Pislik herif Allah ıslah etsin ya
tarafından
Öyle vallahi
0 oy
(123 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım inan tek çeken sen değilsin herkesin derdi var Rabbim yüzümüze baksın inşallah
tarafından
Saol kuzum kimsen olmayınca böyle oluyor işte boyun eğmek zorunda kalıyorsun. Susturuyorlar. Amin inşallah tek temennim
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ne kdr iğrenç bir durum bu erkekler kadınları ne olarak görüyor ya . Biz onların kölesi kuklası değiliz. Kendi keyiflerine göre davranmazlar. Ne kdr iğrenç sözler ya midem bulandı. Utandım ya bn bile utandım. Nsl utanma yok bu adamda. Rezil etseydin susmasaydin kendini ne sanıyor sen ne halta yarıyorsun eşin görevi sadece bumu yanımda durmayı bil destek sevgi vermeyi bil sonra eşliğimi sorgula dersin. Sende onun istediği gibi hareket etme öyleyse böyle de. Ya adam olsun önce eşlik yapsın. Sonra beklesin
(1,517 puan) tarafından
Kız dinsizin hakkından imansız gelir bak ona boyun eğersen altta kalırsan seni sadece oyuncak kukla gibi görür gel dediğinde gelecek git dediğinde gidecek
tarafından
Kalmiyacagim artık yeter yani insanda bı sabır var
(1,517 puan) tarafından
Kesinlikle geç bile kaldın başta çatlar delirir sonra baktı ki sen taviz vermiyorsun bir sınırın var emin ol sana ayak uydurmaya başlar
tarafından
Öyle olması lazım zaten hep sen hep sen olmaz
(1,517 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum bu yüzden taviz verme bir sınırın olsun sana değer verip kıymet versin sonra konuşsun
0 oy
(466 puan) tarafından
Bazen ne yaparsanız yapın anlamıyorlar umarım en sağlıklı en doğru neyse o olur sizin icin 
tarafından
Amin amin canım insallah
0 oy
(598 puan) tarafından
Erkeklerin kadınları böyle görmesinden nefret ediyorum Rabbim yardımcımız olsun herkesin ewinde sorunlar var
tarafından
Bende insanın sevmediği ot burnunda bitermis zaten. Benimki de o misal. Öyle tabiki herkesin bir derdi var.
(598 puan) tarafından
Aynı bende öyle neyi sevmediysem onla karşılaştım
tarafından
Ya işte şans bizdeki de
0 oy
(17,287 puan) tarafından
Böyle adam müsveddeleri icin üzülmeye degmez 
tarafından
Değmiyor gerçekten
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(760 puan) tarafından
Canım hiç takma böylesini kocamla iki yıldır evliyim o kadar çok seviyodum ki annemden babamdan çok kaçtım ona ben o beni aldattı ben ağladım bağırdı çağırdı ben ağladım babamn evine yolladı yine agladm şuan üç aydır barismisiz eve üç aydır geldim bir kaç saat uzakta calisiyo geceleri gelme imkanı yok on gündür de işte hep  bı kaç gündür de konusmuyom hiç aldirmiyorum artık hep o bana yalvariyo ben değil hiç takma cevabını ver otur bak o zamanı geldimi nasıl susmayı durmayı ogreniyo   
(2,010 puan) tarafından
kuzum ben postu açan arkadaş değilim benim eşim dört kere beni aldattı ihanet etti beni kaç kere dövdü çok sabrettim 3 senedir eskisinden çok iyi ama şöyle yani karı kız ayağı yok işten çıkar çıkmaz eve gelir dovmedi 3 senedir ama sevgi yok ilgi yok sevmiyor çok soğuk çok sabrettim çok dua ettim çok cefa çektim acaba sefasini sürer miyjm
(760 puan) tarafından
Kusura bakma canım dikkat etmedim hiç  sevmiyosa ona bişey diyemem canım ama en azından seni aldatmiyo onun için şükret
(2,010 puan) tarafından
doğum yaptım bitti ben doğum yapana kadar aldattı konuştum niye aldattin dedim dövdü of yine aklıma geldi gözlerim doldu
(760 puan) tarafından
Ah canım ya bilirim bende o duyguyu benimki de aldattı zamanında
(2,010 puan) tarafından
şimdi nasil peki düzelme var mi n3 gibi duzelmeler var
0 oy
(118,489 puan) tarafından
Sanki erkekler bi baltaya sap olup her b.ka yariyoda
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Deseydin ya senin gibi Bi Bo ka karılık yapıyorum :angry:

İlgili sorular

0 oy