0 oy
295 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
9 aylık cevrendekiler hala emeklemedi mi diye soruyorlar sıkıldım artık normal mi ya hele eltimin kızı çok hareketli bir bebek bir yaşında yürüyor onunla çok koyasliyorlar çok sinir oluyorum napcam bilmiyorum ya 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 yssina 1 hafta varken emekledi
-Reklam-
0 oy
(13,197 puan) tarafından
Burada okuyordum çoğu bebek 10 11 ayliki emeklemis 
tarafından
Galiba ama gel gör ki eşimin sülalesi anlamıyor niye emeklemiyor bişey mi var yahu sinir oluyorum artık:(
(13,197 puan) tarafından
Her bebej gelisimi bir degil 'de
Işte insanın moralini alt üst ediyorlar
0 oy
(27,519 puan) tarafından

Her bebek farklı kızımda suna. 11 ayinda ancak toparlandı  8 ayinda sürünmeye başladı ama cok azdı 9 ayinda hem dengeli oturdu hemde sürünmeyi çözdü h

Yani demem oki endise etme her bebek farklı 

0 oy
tarafından
Bazı bebekler emeklemeden yürür canım sen takma onları her bebek bir değil benim yeğenim 15 aylıkken yürüdü hiç emeklemedi hiçte sorunu yok şükür
tarafından
Anlamıyorlar kuzum anlamıyorlar:(
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Oğlum 9bucuk aylıkken emekledi bu geç yürür dediler ama yine 1yasinda yürüdü orası hiç belli olmuyor
0 oy
tarafından
Her çocuk bir değil boşver milleti sinir olduklarinla görüşme arana mesafe koy
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Bir bebegi baska bir bebekle niye kiyaslarlar anlamış değilim saglikli olsunda koy bir iki ay gec emeklesin yürüsün 
0 oy
(870 puan) tarafından
Her bebek aynı değil canım takma kafana 
0 oy
tarafından
Benim oğlum hiç emeklemeden yürüdü 
0 oy
(41 puan) tarafından
benim kizimda 9 aylık ama emekleme yok hic emekeme cabasi da yok iki sag sol dönüp gidio sonra sıkılıp aglio hemen
0 oy
tarafından
Arkadaşımın kızıyla benim bebeğim arasında 50 gün vardı. Benimki 6 bucuk aylıkken emekledi 11 aylıkken yürüdü. Arkadasımınki hiç emeklemedi 10 aylıkken yürüdü. Hatta daha iyi bence benim kızım emekliyo diye yürümeye hiç yeltenmiyodu bizim zorumuzla yürüdü
(1,584 puan) tarafından
Neler yaptın yürüdü
tarafından
Elinden tutup  yürütüyodum devamlı
(1,584 puan) tarafından
Bende hep öle yapıyorum ne kadar sürede yürüdü
tarafından
Bizim sayemizde mi oldu bilmiyorum ama 1 ayda yürüdü. Zten koltuk kenarlarında sıralıyodu
0 oy
tarafından
Kimseyi takma benim oğlum da 10 aylıkken emekledi düz emekliyemiyodu geri geri koltuğun altına gidiyordu 14 de de yürüdü 
0 oy
(48,881 puan) tarafından
9.5 aylikti kizim emeklediginde onun oncesinde hic emekleme cabasi olmuyodu sevmiyodu ogretmeye calisiyodum sinir oluyodu
tarafından
Benim oğlunda ya karın üstü yatırinca bas bas bağırıyor içim gidiyor dayanamayıp alıyorum
(48,881 puan) tarafından
zorlama bebeğini milletin lafina bakarak emekler yurumuyo mu derler yurur konusmuyo mu hic bitmez soruları meraklari
0 oy
(5,220 puan) tarafından
her bebek bir değilki anam bu daha bebek neden kıyaslama yapıyolar koy mesafeni gitsin. kimi 9ayında emekler kimi 1yaşında bu milletin gerçekten ağzı torba değil malesefki
0 oy
(14,043 puan) tarafından
8 aylık ve hiç bir çabası yok oğlumun boşver milleti sende ver cevaplarını gitsin 
0 oy
(15,391 puan) tarafından
Eşimin halasının çocuğu emeklemeden yürümüş. Sizinki de öyle olabilir 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
11 aylik hala tik yok yani emeklemiyor yürümüyor 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Aman sen onlara niye bakıyosun ki emekledi mi yürüdü mü diycekler yürüyünce konuştu mu bu sorular bitmez. Her bebeğin bir takvimi var ona uyar. Çok kafana takılan olursa da doktora sor için rahatlasın :)
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Benimki 9 bucuk aylik emekledi kuzumm hemde bi anda gorumcemle goruntulu konusuyorduk arkadan bitir bitir geldi 14 aylikta yurudu Allah seni inandirsin bi gunde arkamdan mutfaga gelmos yani anlik oluyor hic uzulme her bebek ayni deil 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 190 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
8 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 522 göst.
13 Nisan 2020 Aile kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 97 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ravza Demircan (0 puan) tarafından soruldu

382,215 soru

11,443,972 cevap

35,015 kullanıcı

...