0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (381 puan) tarafından
Kızlar bilen bilir eski pıstlarımdan dohumumdan sonra eşimle ciddi sorunlar yasamaya basladım 7 ay kadardır napsamda düzelmiyor ben adım attım olmadı kendimi cektim bekledim olmadı   simdi bende bi kaynana var cok sinsi gözü beni hiç götürmüyor yani o derece simdi  cözemediğim durum ama anlam vermediğim durum su biz eşimle 7 yıllık beraberlik sonunda evlendik  eşim bana aşıktı yani cok mutluyduk en ufak bşr yerim agrısa benden cok aglardı  evlendik kaynanam bizi hwr yan yana görünce alttan alttan bakısını yakalıyorum bi kac kez de agzından kacırdı kocan her dediğini yapıyor senle ilgileniyor bize öyle degildi falan diye ne olduysa kaynanam doğum için 15 gün bizde kaldıktan sonra oldu suan eşimde bende birbirimize tahammül edemiyoruz o derece cocuk için bir aradayız  ben pek inanmam ama bugun kuzenim bu kadın biseler yapmıs size dedi  kafama takıldı olabilir mi acaba? Bilgisi olan var mı yani bnm tanıdıgım adam hiç bi sekilde bu degil o derece degisik ailemi cok severdi 7 aydır aile me düsman sanki anlam veremiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Insan oglundan hersey beklenir canim demin haberde gordum kedilerin ayakkarini kesip onlarla buyu yapiyorlarmis hani gunahina almayalim ama niye olmasin ki 
(381 puan) tarafından
Valla ben inanmazdım cnm ama içme kurt düstü  ne zman kadı gelse yada biz gitsek ya kocamı dolduruyor yada biseler yapıyor günahı ona kavga dövüs eve dönüyoruz hep  iki gğn önce de bnmle kavga etti bide
(1,921 puan) tarafından
İste olurmu olur sen duani eksik etme felak nas ayetel kursi yasin bol bol oku insallah oyle bisey yoktur
(381 puan) tarafından
İnsallah canım cok sagol
-Reklam-
0 oy
(136 puan) tarafından
Bol bol dua etcen canım bu dönem sıkıntılı bı hocaya git dicem de ortalık virüs kayniyorr Ayetel Kürsi ve yasin i oku bol bol
(381 puan) tarafından
Okuyorum canım valla ama nasıl cözerim onu bilmiyorum
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Canım biliyorsan bakara suresi oku hergun 

Bilmiyorsan netten aç evde çalsin hergun
(381 puan) tarafından
Acıyorum canım bi kac gündür  valla hep nazara geldik buna inanırım da kadın bise yapıyor mu bilmem bide ailede ilk kez eşim severek evlendi herkes in gözü bizdeydi
0 oy
tarafından

Evin içinde sesli bakara suresi dinle, sürkeli felak nas oku sen ve eşinin üstüne, ve mutlaka hergün 11 defa kevser suresini oku yuvanın huzuru için Allahın izniyle bi sorun kalmaz

Ve evi sirkeli su ile sil 
(381 puan) tarafından
Bakara devamlı dinliyorum cnm namazımı da kılıyorum sirke ile de sileyim o zman valla napacam bilmiyorum yaa hiç böyle bise yasamdım daha önce
0 oy
(79 puan) tarafından
Ayni durum bendede var  söyle 

12 senelik evliyim  9 yasinda bi kizim var   doğumumda gorumcem ve kizi gelmek istediler  gorumcem 50 yaslarinda ama 40dersin  kizida 22  simarik ve   babasiz buyumus   bi kiz neyse geldiler ama  bende  dogumdan  hemen sonra annemi cagirdim  hersey guzel   girumcemin kizi  9 yasindaki kizima  annelik yspma derdinde herseyi ogretecek  yrmek oyle yenir kitap okunacak ders yapilacak bennim gorevimi o almis gibi bende biraz kizdim  ustune gitmesini istemedigimi biraz rahat birakmasi gerektigini soyledim esim saolsun hic birsey demedi o    boyle yaparken    bir gun kahvalti sofrasinda bi mevzu oldu  bu  gorumcemin kizi  ***** ***** konustu   annemde o konu uzerine yorum yapti  bu anneme cikisti annem buna uzatmayalim bos ver dedikce bu susmadi ben soyledim falan  mevzu uzadi sofradan kalktik esim  benim yanima gelip   sus falan diyince  babaligini bil  dedim  o kim annemle bu sekilde konusuyo kizima analik tasliyo yeter dedim  bunlar disari bi cikti esim gorumcem kizi  2 saat gelmediler ve esim annemden nefret ediyo konusmuyo  yaptigi yemegi yemez oldu  ve 4 aydir annemi    istemiyo sevmiyo   ama bana ve cocuklarina cok iyi annemi zit belledi buda beni cok uzuyo   ama  ahlarim onlarida tutacak beni uzup ortaligi karistirip gittiler allahindan bulsunlar  sonrada annem onlari kovdu oldu  kadin bisey yapmadigi halde  ve kayın validem bile onlar gittiklerinden beri beni aramadı  hatirimi sormadi  bende onlari sildim nefret ediyorum onlardan    nereye jadar böyle olur bilmiyorum ama bu durum  beni cok uzuyo 
(381 puan) tarafından
Rabbim sorar böylelerine valla cnm
(79 puan) tarafından
Sorsun zaten  benim ailem onlara    ne iyilikler yapti  benim esim iyidir ama  bu olaydan sonra nankörlük yaptıgini dusünuyorum yinede cocuklarimin babasi azindan kotu bi laf kotu aliskanligi yok seviyo beni   ama inadi ve gururu herseyin onune geciyo bazen   oda anlicak hatasini insallah tez zamanda  rabbimden tek isteğim bu insallah telafi eder yaptigi hatayi yoksa gidisat iyi deil  ben yipraniyorum
(381 puan) tarafından
İnan ben o kadar yıprandım ki arada kalmakdan artık eşmden sogudugumu fark ettim
0 oy
tarafından

Belki beni şimdi linç ederler ama ben inanırım evini sirkeli su ile komple sil Vileda yaparken suyuna sirke kat öyle sil evini komple sirkeli su ile gez 

(381 puan) tarafından
Yapacam cnm cok sagol bende inanmazdım ama gercekten eşim degisik davranıyor sanki bi an iyi bi an adamın içine baska bi insan giriyor sanki
tarafından
Mesaj attım cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 567 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 588 göst.
0 oy