0 oy
1,933 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar en ufak tartışmada boşanmakla tehdit ediyor 1 buçuk senedir evliyim evlendigimizden beri boşanmaktan bahsediyor. 5 aylık oğlum var onun için sesimi çıkarmıyordum ama bugün tamam boşanalım dedim hemen yarın boşanalım diyor. Nedeni de ben örümcek alalım demistim isten geldiğinde örümcek zararliymis almicam dedi iş yerindeki kıza sormuş bende benimle bi oturup konuşsaydın dedim surat astım diye boşanalım diyor bunun için boşayacak adam hemen boşasın ama oğlum var işte babasını çok seviyor lafımdan dönmeyip yarın boşanalım demek istiyorum palavra mi ciddi mi yarın napacak merak ediyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(124 puan) tarafından
Birak allasen ya dinen o nikah dustu resmen koca kariya en ufak seyde bosanalim ne demek kendini ne saniyor . Evladinada takilma 2 gun sonra cocuk istemedigi bisi yapsa seni evlatliktan reddederim bak diyr tehdit eder zaten suscagini tepki vermeyecegini bildigi icin o kelimeyi kullaniyor sozlu siddet iste . Egilme bosarsan bosa de Allah kerim
-Reklam-
+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Dini nikâhınız düşmüş olabilir ciddi ciddi birden fazla kez demişse. Severek mi evlendiniz görücü usulü mu 
(274 puan) tarafından
Görücü usulü
0 oy
tarafından
Aynen bakalim napcak dönme sözünden o senin lafindan geri dönmeni beklicektir  ne kadar ciddi olduğunu görsün.  

Baska kiza danismak nedir ya annesi dururken
0 oy
tarafından

Boşanmak oyle kolay mi herseyi talep et al karşına tamam de herseyi istiyorum de bide şöyle bisey de var seni hemen her an hayatından çıkarabilecekse acaba yerini dolduracak birileri mi var direkt bundan şüphe ederim valla :ermm:

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım eğer sen dönersen bu seni hep böyle tehtid edecek artık bir yola girdin. Yarın sabah de ki sen açmayacaksan davayı ben açacağım de. En azından araya birileri girsin ama sen dönme yoksa bir daha baş edemezsin 
0 oy
(121,158 puan) tarafından
Blöf dur yaa 
0 oy
(922 puan) tarafından
Sen geri adım atma bakalım o atiyo mu
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemem ama çatır çatır nafakasını ödesin defolun gitsin .. zaten sen yüz veemeyip midare etmesen ağzına alamas daha bosanmayi..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 263 göst.
10 Eylül 2024 Aile kategorisinde Minimalist (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 4,840 göst.
0 oy
10 cevap 541 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,170 göst.
24 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Semyigit (428 puan) tarafından soruldu