0 oy
454 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6,396 puan) tarafından
Oglum arkamdan aglar diye inemedim asagı onu da kucagıma alıp inseydim bu sefer kutuyu cıkaramzdım abi yukarı cıkarır mısın dedim normalde cıkartmıyoruz dedi bende çocuk var inemiyorum  dedim anca öyle cıkardı benim bildigim kapıya kadar taşımaları gerekmiyor mu sokak kapısına bırakıp gidiyorlar hep

32 Cevaplar

0 oy
(13,374 puan) tarafından
Senin yine daireye getirmişler bizim burada Arıyorlar hangi kirtasiyeye bırakalım yada lojmanlara bırakalım  diyorlar lojmanlarda oturmuyoruz 

-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Genelde  aras  korgo  çıkarmıyor  virüs  War diyor  ben sorun  etmiyorum  kapıyı  acıyorum  merdiven  başına  biraktiriyrum  birde  büyük  kargoysa çıkarmak zorunda  değiller 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bizde de kapıda bıraktılar
0 oy
(4,005 puan) tarafından
canim ne kadar kargom geldiyse hepsi  dairemin önüne  kadar çıkarıyorlar.  Aras mng yurtici ptt... surat sıkıntılı  o hic getirmiyor zaten bizim buralarda :D
0 oy
(359 puan) tarafından
Agirsa cikartmiyorlar belli bi siniri var bizim bebek arabasini bisikleti cikarmadilar
0 oy
tarafından
2 3 aydır yukarıya çıkarmıyorlar pandemiden dolayı şifre veriyorlar ben aşağıya inip alıyorum 
0 oy
(48 puan) tarafından
Evet mng kargo her defasında beni mahalleye çağırdı arabanın içinden verdi gitti içeri girmiyolar
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Genel de  çıkarırlar ama büyük ve ağır ise çıkarmadıkları da oluyor
0 oy
(280 puan) tarafından
Büyük kutuları çıkarmıyolar bende rica e diorm öyle cikariolar
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bazı kargolar aşşaya bırakıyor 
0 oy
tarafından
Getirmeleri gerekiyor tabiki bizimkiler kapıya kadar geliyor sacmalamislar
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Sokak kapısına birakiyolar artık cikmiyolar canım banada aynısını yapiyolar pandemi döneminde olduğumuz için artık cikartmiyolar yukari 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 658 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 473 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
15 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,658 puan) tarafından soruldu

385,966 soru

11,538,766 cevap

35,211 kullanıcı

...