0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar normalde kizim babaya benziyo daha degisir suan 4 aylik ama dudak burun gozler bana geri kalan komple babaya benziyor kaynanam surekli 100 oldu ogluma benziyo gozleri ananeye benziyo sura halaya benziyo hareketliligi cevikligi bana benziyo herkese benzetiyo ama bana benzetemiyo ay nasil sinie oluyprum bende inadima ayni kocam diyorum insan yuzdefa dermi sura buna benziyo bura buna bi bana benzemiyo dogurdugum yavrum

9 Cevaplar

0 oy
(1,330 puan) tarafından
:D ayyy yalnız degilmiisimm
tarafından
ay benim dogurdugum ben haric herkese benzetiliyl sacmaliga bakarmisn
-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Cekemiyorlarda ondan.benim oglan benim tipkim yaa aynim .onda bile bana benzetmedi butun akrabalara benzetdi.takma kafanaa.
tarafından
salaklarr
(1,438 puan) tarafından
Sen benim oglanla beni gorsen ayniyiz ama bu benzetmedi.esimde hep annesinde almis guzelligin yaninda soyledi soyledi susdu.:)))))
Simdi konusmuyoruzda rahatim
tarafından
ay keske bende konusmasam
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Mahsus yapıyorlar 

Hiç takılma 

Benim kaynanam da daha ulstrason fotosunu görüp bana benziyor demişti zihniyetleri öyle 

Lanet olsun onlara 
tarafından
ay bende dedim bu cocuk bi bana benzemiyo nedense dedim evet benzemoyo dedi bendee aaa olurmu dudak burun ten ayni ben deyince sustu
(1,320 puan) tarafından
Israrla yap aynı şeyi de
Anlasın
Taviz verme , ver cevabını
tarafından
ay bu cocuk buyucek ozaman net goruncek kime benzedigi kuzum bide demesinmi cevikligi hareketliligi ben hepimizden bisey almis diyo 4 aylik bebegin cevikliginden nolcak bebek o
(1,320 puan) tarafından
Ahahahah orada bile kıskançlık yapma çabası kendini övme çabası
Hiç kaileye bile alma
Bebek tabi ki anneden alır çoğu geni
Halt yemiş o
0 oy
(1,398 puan) tarafından

Canım o çocukta senin de payın var bir zahmet burun veya göz vs vs bir yerden kapsın senden :D

tarafından
aa yok canom bennonlara dogurmusum ahhaja
(1,398 puan) tarafından
Kız oğlu tek başına yapmadı ya :)) ahahahahaaa boşver kıskansın dursun ikincisi de tıpa tıp sen olsun ohhh misss:))))
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Ayniiii benimki ☺️ Bende hep bana benziyo diyorum ben onun anasiyim babasina niye benzesin diyorum oda sinir olsun☺️
0 oy
tarafından
Dudak burun gözler bana gerisi babaya diyorsun geriye ne kalıyor da :D
tarafından
bakis kas yuz eller ayaklar saclae komple baba
0 oy
tarafından

Öyle olur kız tarafı anaya erkek tarafı babaya benzetir :D eşimin tarafı kızımı ölmüş babaannelerine bile benzetirdi bi bana benZetemezdi. Huyu benzemesin de geç takılma

0 oy
tarafından

Benimkide görüntülü konuşurken eşim diyoki bana benziyor kaynanam diyo ayni annesi kusura bakma :D

(2,460 puan) tarafından
Aaaa ben şok  biride bim olsun lutfenn☺️
tarafından
düzenlendi
Ben olurum kız bim valla hep öyle diyor
(2,460 puan) tarafından
Benimki ben haric herkese  benzetiyoda bi bana benzemiyo keske kendileri taşısaydı ☺️ adinida vercektide ona stop dedik Allah'tan
0 oy
(739 puan) tarafından

Benim oğlanda babasına amcasına halasına benzer:)))herkesde dayısına benzetir ne hikmetse :D

(2,460 puan) tarafından
Ne demek dayısına benzermis illa halasina babasina  amcasina benzicek olamaz yanlışlık  var☺️
(739 puan) tarafından
Bencede bir terslik var bu işte herkes yalan söylüyor bence :))
(2,460 puan) tarafından
Oglan cocuk  dayiya sözüne uymus deyip gec bence baska türlü  sagir sultan anlarda onlar anlamaz
Benim kaynanam bana sormadan ismini bile koymustu cok istiyosan sen dogurda koy kendi adini dedim koydurmadim haliyle
(739 puan) tarafından
İsim konusunda ben istedim k babanın adını ama beğenmedi ila ömer asaf koyucam diye kocam saolsun kendine bırakmadı çınar koydu efeyide ben koydum şimdi herkese söyler ama ben ilgilenmiyorum :))))
(2,460 puan) tarafından
Iyi olmuş  burunları  heryerde valla nefes almak icin kullanmalari gerekirken herşeye  sokuyolar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 833 göst.
15 Mart 2019 Aile kategorisinde Ilgin2017 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 551 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 954 göst.